PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál) - Obchodní centrum v Bruntále

Přispěl: Miloslav Horník

Na pozemku bývalého podniku Moravolen v Bruntále vyrůstá v režii firmy FASTAV DEVELOPMENT-AOC, s.r.o., obchodní centrum o zastavěné ploše 4.200 m2 a prodejní ploše 3.100 m2 včetně koncesí, jehož provozovatelem bude společnost Kaufland ČR v.o.s.
Součástí obchodního centra bude 214 nových parkovacích míst, komunikace k parkovišti a zásobování, světelná křižovatka na silnici Dr. Beneše, přípojky inženýrských sítí a sadové úpravy.
V lednu tohoto roku byly dokončeny demolice, které prováděla jako generální dodavatel stavební společnost Stavoremont, a.s., Krnov. Čistá stavební suť z demolic byla recyklována a uložena do násypů. Ostatní nepoužitelný odpad byl odvezen na skládky, případně do sběren. Povinností dodavatele při provádění demolic bylo zamezit prašnosti, a to kropením.
V současné době je před nabytím právní moci stavební povolení, zpracovává se realizační dokumentace a společnost FASTAV DEVELOPMENT-AOC, s.r.o., provádí výběrové řízení na generálního dodavatele stavby.
Zahájení výstavby se předpokládá v březnu a dubnu a dokončení včetně otevření obchodního centra v listopadu letošního roku.
Stávající objekty a pozemky před marketem (administrativní budova, společenský sál, kuchyň a jídelna, ordinace) a za marketem (hala) jsou určeny k pronájmu potencionálním zájemcům – část je již pronajata.
Ing. Vlastimil Fabík
jednatel společnosti
FASTAV DEVELOPMENT-AOC, s.r.o.

Zdroj: http://www.mubruntal.cz/obchodni-centrum-v-bruntale/d-306256/p1=39894

Vloženo: 22.2.2015Komentáře a upřesňující informace


Žádný záznam

 Komentáře a upřesňující informace
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 71 do následujícího políčka:

   

Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist