PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Metodika a vývoj stránek     [vloženo: 0.0.0000]

Komentář/Upřesnění:
Re: Pane Přibáni a další !
[vloženo: Michal Kurz 5.9.2009 13:36]

Dle mého názoru lze těžko hovořit o upřednostňování židovských památek na Zaniklých obcích. Podstatou těchto stránek je aktivita jednotlivých přispěvatelů a záleží tedy na nich a na jejich zájmu, jak velký bude na tomto webu "ruch". Někoho zajímají hrady a zámky, někoho vesnice, kostely a někoho židovské památky. Někdo přispívá víc a někdo méně, což je naprosto normální. A např. pan Frýda patří, myslím, do té první skupiny (a je to rozhodně dobře), tudíž jeho snímky logicky v určité chvíli mezi nově přidanými převážily. Hledat v tomto triviálním faktu cokoli nenormálního je, řekl bych, poněkud nemoudré.
Příspěvky o židovských památkách nejsou pro mne osobně nijak nepatřičné, jsou věcné a mají potřebnou informační hodnotu. To, že kromě zbořených synagog jsou vkládány i snímky existujících hřbitovů atp., není nic strašného, neboť to spolu úzce souvisí: příběh zničené synagogy nelze uvést bez toho, abyste se zmínil o židovské komunitě, která ji vybudovala – a pokud chcete podrobněji popsat život a kulturu místní židovské obce (a tudíž uvést další zajímavé informace), je na místě se zmínit i o tom, co v daném místě zůstalo zachováno.
Jakákoli Vaše "statistika" tedy v tomto případě nevypovídá naprosto o ničem.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 66 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist