PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Dosud nezpracované obce     [vloženo: 0.0.0000]

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Zanikle letiste
[vloženo: Moravec 13.12.2009 18:29]

Vážený pane, vím že z důvodu utajení " před nepřítelem" se mohlo málo nebo vůbec ne, na býv.voj.letíšti Žatec fotit, přesto bych byl nadšen kdyby jste nějaké fotky vlastnil a mohl je zde zveřejnit. Víte stále a stále tam do těch míst jezdím. Z celé té slávy zbyly jen dva nebo tři sloupy příbližovacích světlometů v ose býv.přistávací dráhy.Je to smutné že se pro býv.voj.letiště nenašlo, nebo nebyla vůle najít, jiné řešení než ho kompletně odepsat a nechat rozdrtit na malé kamínky.Dnes na malé ploše stojí dvě montovny a dál noví mocipání neví co.
To samé se stalo v Plzni na Borech kde byla vrtulníková letka,já tam v r.65 sloužil.Na celé býv.ploše dnes stojí nějaké výr.haly,hangáry kde byla technika nechali zdevastovat a někde jsem četl že snad je někdo podpálil.
Takže zájem mám je jen na Vás jestli máte nějaké dokumenty a byl by jste ochoten se tady s námi se všemi o něco ze svých vzpomínek podělit.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 21 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist