PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Zaniklé obce ve filmu     [vloženo: 0.0.0000]

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Lidé a ruiny aneb Život bývalého vojenského prostoru Ralsko
[vloženo: Jan Novák 31.8.2007 16:44]

Nejlepší způsob by asi byl, kdyby jste tak v pátek-sobotu přijel a stavil se večer v kulturním domě Kuřívody, bývalý kinotěátr. Dnes obchod se smíšeným zbožím a putyka.
Souřadnice GPS: Loc: 50°35'3.44"N,14°47'52.17"E
Večer se zde schází vesměs ukrajinsko-rusko-kazašská společnost, 90% tvoří bývalí důstojníci SA, která zde byla v Ralsku dislokována. Jedná se raketové elektronické vojsko. Zdy by jste mohl získat informace, které by vás zajímaly. Ale dejte si velký pozor, aby jste se nechtěl zalíbit a nezačal se s nima domlouvat rusky. To vidí velice neradi a mohli by vás podezřívat, jestli nejste vyslaný ruský agent FSB. Museli totiž při vyvázání z ozbrojených sil podepstat doživotní mlčenlivost. Na to opravdu velký pozor, mluvil jsem s jedním na toto téma a pořád nad nimi visí vojenský soud a bojí se mluvit. Ale, jak říkám zkusit to můžete, ale velká opatrnost je na místě a nepodceňujte to. Hodně štěstí.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 35 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist