PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Chytilův místopis Československé republiky     [vloženo: 0.0.0000]

Komentář/Upřesnění:
postesk do plena sirokych mas :)
[vloženo: Tomesa 18.5.2007 00:09]

Chvala za jakykoliv podobny pocin - prvy jiste mistru Chitilu za neunavne poskladani informaci, a nemaly jiste vam za cas u skeneru a pokusy s OCR.

Bohužel v ČR jako jedné z mála zemí (můžeme to svést na historický vývoj), není příliš mnoho spolčovacích aktivit dobrovolníků. Kteří by tak společnými silami mohly podobné "dobré skutky" maximalizovat. (v podobném případě jako tento by stačilo, kdyby se nějaká část dokázala dát například na školy, kde se učí psát na počítači - namísto opisování nějakých hloupostí, které pak smažou. Jedna stránka na studenta, navzájem si prohozením provedou opravy, a je "ruční OCR" jako vyšité.) Ale stránku může opsat v podstatě kdokoliv a někdo další ji zkontrolovat a kontrolu potvrdit. V ČR to asi nebude za týden, ale co i kdyby roky, pořád lepší někdy než nikdy?!
(Ani nemusi opisovat stranku, staci aby kazdy, kdo si odtud dela vypisky, je poskytl sem vsem, a nesoukromnicil, a nerikal takhle uz je to dobry!) ...

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 98 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist