EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Zaniklé obce Vojenského újezdu Libavá [zdroj: Pavel Beran 2.1.2008]

Kommentar/Präzisierung:
Re: Re: Re: Re: kniha
[vloženo: troy 9.8.2010 10:08]

Co by znamenalo 3,5 mil Němců v republice je těžká otázka.určitě by to byla levná pracovní síla a silná ekonomická injekce v poválečném budování.Časem by to byla i politická síla. Je otázkou jak, a jestli vůbec by proběhl "vítězný únor". asi ano. Po dobu budování socializmu by žádné národnostní problémy nebyly,viz Titova Jugoslávie.Co by nastalo po roce 89 to už si netroufnu odhadovat.
Pokud jde o novou divočinu, ta úspěšně vzniká hlavně ve Vojenských újezdech Doupov, Boletice, a Libavá. kde docází jen k minimálním zásahům člověka do vývoje.
VVP Libavá znám dokonale. obrovské přemnožení, černé, srnčí a jelení zvěře. plochy dříve obdělávané půdy zarůstají březovým náletem, lupinou a kopřivami.žádný velký ráj přírody to není. V těchto lokalitách pouze vidíte jak bude svět vypadat až nás všechny odsunou.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 35 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist