EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Zaniklé obce Vojenského újezdu Libavá [zdroj: Pavel Beran 2.1.2008]

Kommentar/Präzisierung:
Osoba rozumu mdlého...
[vloženo: Ivan Audy 23.12.2010 21:04]

autor knihy určitě není. Spíše si myslím, že Vy osobo máte mozeček takové velikosti, že by snad chrastil i v hlavě slepice domácí....Beneš byl opravdu zbabělec a sketa, který má na svědomí odsun obyvatelů Sudet, jejichž domečky, domy, zahrádky, silnice i chodníky byly vždy upravené a čisté na rozdíl těch dnešních zborů, které patří potomkům bývalých bezzemků, děveček a pacholků - jimž práce u sedláka a na poli vždy zapáchala, takže to ani jinak než devastací a zánikem nemohlo skončit. Zajeďte se krátce podívat např. do Bavorska jak bydlí dnes lidé, kterým se živým podařilo opustit ČSR s baťohem na zádech.
Češi nevraždili žádné vojáky ani nacisty, ale sedláky, staré muže, ženy a děti. Jejich počet je Vám určitě znám. Mimochodem nedávno jsem viděl opravdu objektivně natočený český film "Habermannův mlýn".

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 26 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist