EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Ober Georgenthal (Horní Jiřetín) - Kohlebaronen oder die Suche nach einem neuen Feind- Reaktion auf eine Veröffentlcihung ind der Zeitu

Beigetragen: Miloš Hlávka

Nur tschechische Version vorhanden

Eingegeben: 17.4.2006Kommentar und weitere Informationen


dojetí [Antonín Suk 15.1.2009 20:35] | Reagieren
Pane Hlávko,Váš článek je neskutečně kvalitní,hodnotný a krásný.Mám ale pocit,že s cyniky z MUS ani náhodou nehne.Je dobře,že burcuje některé přiblblé Jiřetíňáky,kteří zauvažovali,anebo dokonce reálně uvažují o zaprodání se ďáblovi mamonu.Ďáblovi,který netouží ani tak po penězích,jako spíš po uhlí.Kam jsme to dospěli v tom našme lidství,že Váš článek působí tak šokujícím způsobem ? Neměla by to být zcela běžná úvaha,kterou by drtivá většina lidí měla být schopna akceptovat ? Je moc dobře,že jste,že existujete,pane Hlávko.Lidí ,jako jste Vy,je málo,ale snad se jejich počet bude stále zvětšovat,protože kdo nechápe Vaše skvělé myšlenky,skvělou filosofii-TEN NENÍ ČLOVĚK,ale jen robot,poplatný současné honbě za nicotou.Díky za to,že jste !!!
slzy v očích [Marcela Čermáková 27.5.2011 19:49] | Reagieren
Jsem z Mostu.
Pamatuji i ten V NENÁVRATNU. Po přečtení Vašeho článku, se mi hrnou slzy do očí. PRAVDA PRAVDOUCÍ. Ptám se jakým právem o domovech rozhodují ,,cizáci" Ti co bydlí jinde ne v oblasti. nebýt vlády, tak se MUS nerozpíná. Ti jsou hlavní zrádci všech co přišli o domovy. I toto mi dalo další sílu dopsat mou knihu O STARÉM MOSTĚ celou jeho 800 letou hostorii. Je to má prvotina dělám na ni 3 roky, sháním vše co mohu. Bude to pro další generace dětí, musí vědět, že zde bylo krásné významné královské město Most a ne jen ,,PANELÁKOV" ozvěte se mi budu velmi ráda Zdraví Mostečanda Marcela 47 let.
Re: slzy v očích [Miloš Hlávka 2.6.2011 08:37] | Reagieren
Držím Vám palce, vážená paní Marcelo Čermáková a omlouvám se, že jsem se v každodenním shonu neozval dřív.
Se sháněním materiálů Vám pomohu asi těžko, v Mostě jsem byl jen chvíli, a to ještě jen na nádraží (když končila pravidelná železniční doprava na Švestkové dráze z/do Lovosic, tedy v době, kdy původní město bylo už dávno "vyuhleno", přestože je mezi námi věkový rozdíl všehovšudy nějaké dva roky), pak jsem tudy jednou projížděl do Litvínova a na Moldavu.
Každopádně hodně zdaru!
Miloš Hlávka, Nový Knín (u Mokrska - to zde je taky v seznamu ohrožených obcí)
 Kommentar und weitere Informationen
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 43 do následujícího políčka:

   

Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist