EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Synagoga a Židé ve Velharticích [zdroj: Pavel Frýda 6.9.2007]

Kommentar/Präzisierung:
Re: nemusíte přelézat zeď
[vloženo: Pavel Frýda 20.12.2008 22:16]

Děkuji za upozornění na možnost zápůjčky klíčů, snad to pomůže dalším návštěvníkům. Vhodné by snad ale bylo nějaké takové upozornění na dveřích hřbitova, jako je tomu třeba v Nýrsku. Při svých návštěvách těchto památek se snažím dodržovat základní zásady slušnosti, většinou se zeptám na obecním, či městském úřadu, ale často přijedu k místu mimo úřední hodiny a židovské hřbitovy jsou, jak známo, v poměrně odlehlých částech katastrů obcí a měst, zeptat se není koho a když už je člověk v místě....Z katastru nemovitostí je zřejmé, že pozemek je v majetku Federace židovských obcí ČR, jestli jej má v péči plzeňská ŽNO nevím, jsem jen amatér a na takové detailní zjišťování stavu věcí nemám kdy.
Vážená paní Skálová, zřejmě budete z místa, dovoluji se tedy zdvořile zeptat zdali existuje foto synagogy v původní podobě. Díky.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 22 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist