EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Neu Kinsberg (Cihelna Nový Hrozňatov) - Společnost HART Keramik Ziegelwerk Waldsassen AG

Beigetragen: Miroslav Landa

Zakladatel společnosti HART Ing. Anton Hart je od roku 2000 čestným občanem města Chebu, kterým se stal především pro obnovení poutního místa Maria Loreto ve Starém Hroznatově, a tak není spoustě Chebanům jméno firmy HART cizí.
Málokdo si uvědomuje, že firma HART Keramik patří mezi poslední tradiční výrobní podniky z Chebska takového významu, jakým byla např. továrna na kola ESKA a pivovar. Původní výrobu přestěhoval Ing. Anton Hart kvůli situaci po 2. světové válce z Nového Hroznatova do německého Waldsassenu a pokračoval tak v rodinné, více než 300 let trvající, tradici výroby keramických výrobků.
Dnešní nabídka firmy HART Keramik zahrnuje kompletní cihelný program, výrobu komínových systémů a další obchodní aktivity, mezi které patří např. provozování pivovaru Ziegler Brauerei ve Waldsassenu.
Od srpna 2005 zahájila společnost HART Keramik prodej cihelného programu na území Karlovarského kraje a její obchodní zastoupení sídlí v administrativní budově naší společnosti. Obchodním manažerem tohoto zastoupení je pan Martin Pojman, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje stavebních materiálů, cihel především.


Eingegeben: 10.2.2013Kommentar und weitere Informationen


Kein Datensatz

 Kommentar und weitere Informationen
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 59 do následujícího políčka:

   

Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist