EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: Před 1945

Anzahl der gefunden Orten: 364


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Aero, továrna letadel (Aero, továrna letadel), Anežský klášter na Františku (Anežský klášter na Františku), Belvedere (Belvedér), Braník - vápenka (Braník - vápenka), Bývalý hřbitov hradčanské dělostřelecké posádky (Bývalý hřbitov hradčanské dělostřelecké posádky), Dům U Kamenného Stolu Karlovo náměstí (Dům U Kamenného Stolu Karlovo náměstí), Grünhaus (Krennův dům), Hrádek na Zderaze (Hrádek na Zderaze), Josefov - hostinec Karla Skučka (Josefov - hostinec Karla Skučka), Karlínský přístav (Karlínský přístav), Králův dvůr (Králův dvůr), Lanovka a eskalátor na Letnou (Lanovka a eskalátor na Letnou), Lomy v Prokopském údolí (Lomy v Prokopském údolí), Mariánský sloup na Staroměstském náměstí (Mariánský sloup na Staroměstském náměstí), Plovárna na Závisti (Zbraslavské říční lázně), Podolí - cementárna (Podolí - cementárna), Prag - Königliche Weinberge-Synagoge (Praha - Vinohrady-synagoga), Praha - Staré Město - novogotická část radnice (Praha - Staré Město - novogotická část radnice), Praha - Ústav šlechtičen (Praha - Ústav šlechtičen), U zlatého gryfa (Stará pošta na Malé straně), Vyšehradský přívoz (Vyšehradský přívoz)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna) (Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna)), Smikovský mlýn (Smikovský mlýn), Vlašim - zámecký park (Vlašim - zámecký park)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Baštinská Myslivna (Baštinská Myslivna)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Orts:
Liditz (Lidice)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Domek čp.26 (Domek čp.26), Kolín Bahnhof (Kolín nádraží), Linhartova hospoda (Linhartova hospoda), Panská kovárna (Panská kovárna), Tvrz Malé Bečváry (Tvrz Malé Bečváry), Wydlák (Vidlácká chalupa)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Orts:
Čáslav - domky u Otakarovy bašty (Čáslav - domky u Otakarovy bašty ), Kopanin (Kopaniny)

Objekts:
Herrn Mühle (Panský mlýn), Jesuiten Mühle (Jesuitský mlýn), Kraliker Mühle (Králíkův mlýn), Kutná hora - Mincmistrovský dům (Kutná hora - Mincmistrovský dům), Markovice - kostel sv. Marka (Markovice - kostel sv. Marka), René - Elektrotechnická společnost, Sedlec (René - Elektrotechnická společnost, Sedlec ), Vysoká - zámek Belvedér s kaplí (Vysoká - zámek Belvedér s kaplí), Zámek v obci Krchleby (Zámek v obci Krchleby), Zimburger Mühle (Cimburk)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Trockene Mühle (Suchý mlýn)

Objekts:
Cítov - zámek (Cítov - zámek), Mühle Hlučov (Mlýn Hlučov), Na Vosouši (Na Vosouši), Skalní cesty (Skalní cesty)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Orts:
Aushacken (Vykleky), Mlada (Mladá)

Objekts:
Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Horní Peklov (Horní Peklov)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Orts:
Korytany (Korytany), Ztracenka (trampská osada) (Ztracenka (trampská osada))


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
I., II. a III. hamr (I., II. a III. hamr), Okresní hospodářská záložna Sedlčany (Okresní hospodářská záložna Sedlčany), Petřinův mlýn (Petřinův mlýn), Petrovice - židovská modlitebna (Petrovice - židovská modlitebna), Příčovy - větrný mlýn (Příčovy - větrný mlýn), Sedltschan-Synagoge (Sedlčany-synagoga), Trkov - tvrz (Trkov - tvrz), Vostrarkův mlýn (Vostrárkův mlýn), Žemličkova lhota - rybníky (Žemličkova lhota - rybníky)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Hlivojedy (Hlivojedy), Loučko (Loučko), Pístný (Pístný), Protivná (Protivná)

Objekts:
Kamenouhelné malodoly Krupá (Kamenouhelné malodoly Krupá)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Objekts:
Budweis - Synagoge (České Budějovice - synagoga), Malý mlýn. (Malý mlýn.)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Althart - Synagoge (Staré Hobzí - synagoga), Böhmmühle (Čechův mlýn), Františkov - železárna (Františkov - železárna), Markstein (Vysoký kámen), Mlýn U devíti (Mlýn U devíti), Staré Hobzí - židovský hřbitov (Staré Hobzí - židovský hřbitov), Wölkingstahl (Wölkingstahl), Zlabings (Slavonice - pivovar)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Leskovice (Leskovice)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Althütten (Stará Huť I), Bierbruck (Můstek), Borkenhof (Borek), militarschiesstatte a.d. Flanitz (vojenská střelnice na Blanici), Tobiashütte (Tobiášova huť)

Objekts:
Arnoštov - sklárna (Arnoštov - sklárna), Aussergefild - St. Stephan Kirche (Kvilda - Kostel Sv. Štěpána), Winterberg - Synagoge (Vimperk - synagoga)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Objekts:
Strakonitz - Trutzturm (Strakonice - Trucbašta)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Objekts:
Babčice - synagoga (Babčice - synagoga), Milevsko - klášerní pivovar (Milevsko - klášerní pivovar), Pražská brána (Pražská brána)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Čečovice - pivovar (Čečovice - pivovar), Muttersdorf-Synagoge (Mutěnín-synagoga), Poch Mühle (Poch Mühle), Ronsperg-Synagoge (Poběžovice-synagoga), Taus-Synagoge (Domažlice-synagoga)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Chebské nádraží (Chebské nádraží), Eger-Synagoge (Cheb-synagoga), Franzenbad-Synagoge (Františkovy Lázně-synagoga), Klein-Schüttüber-Synagoge (Malá Šitboř-synagoga), Königswart - Synagoge (Lázně Kynžvart - synagoga), Marienbad-Synagoge (Mariánské Lázně-synagoga), Podhrad - zajatecký tábor (Podhrad - zajatecký tábor), Serpentinschleife (Brusírna hadce)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Cínové doly Pernink (Cínové doly Pernink), Karlsbad - alte Sprudel-kolonnade (Karlovy Vary - stará Vřídelní kolonáda), Karlsbad - Synagoge (Karlovy Vary - synagoga), Karlsbad Kaffe und Restaurant Sanssouci (Karlovy Vary restaurace a kavárna Sanssouci), Karlsbad Obere Bahnhof (Karlovy Vary horní nádraží), Kosslau - Schloss (Kozlov - zámek), Luck-Synagoge (Luka-synagoga), Moříčov - lovecký zámeček (Moříčov - lovecký zámeček), Petschau-Synagoge (Bečov nad Teplou-synagoga), Schönthal - Kriegerdenkmal (Krásné Údolí - válečný pomník), St. Joachimsthal - Uranfabrik (Jáchymov - továrna na uranové barvy)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Chuchle (Chuchle), Ferdinandsthal (Ferdinandovo údolí), Fischerhütte (Rybárna), Hauptmans Haus (Hejtmanka), Hohenstock (Vysoká hůl), Lakahäusel (Lakahäusel), Leturnerhütte (Leturnerova Huť), Mastilka (Mastilka), Neuhof (Nový Dvůr), Pampferhütte - alt (Pamferova Huť - stará), Schmausenhütte (Šmauzy), Unterliedlhöfen (Lídlovy Dvory Dolní)

Objekts:
Altlangendorf-Synagoge (Dlouhá Ves-synagoga), Bezděkovský mlýn (Bezděkovský mlýn), Bienertova pila (Bienertova pila), Deutschmühle (Německý mlýn), Hrad Džbán (Hrad Džbán), Kaple Všech svatých (Kaple Všech svatých), Klattau alt bahnhof (stanice Klatovy (původní nádraží) ), Kolinetz-Synagoge (Kolinec-synagoga), Loreta - kaple sv. Jana Nepomuckého (Loreta - kaple sv. Jana Nepomuckého), Podmokl-Synagoge (Podmokly-synagoga), poustevna (u sv. Antonína) (poustevna (u sv. Antonína) ), Raaby-Synagoge (Rabí-synagoga), Sägmühle (Pilařův mlýn)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Orts:
Mathildenzeche (Důl Matylda)

Objekts:
alter Bahnhof Pilsen (staré nádraží Plzeň), Čertův mlýn (Čertův mlýn), Pecháčkův statek (Pecháčkův statek)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Nürschan-Synagoge (Nýřany-synagoga), Piwana-Synagoge (Pňovany-synagoga)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Chata Glorieta (Chata Glorieta)

Objekts:
Betrieb Sauersack (Důlní závod Rolava), Falkenau an der Eger-Synagoge (Sokolov-synagoga), Hochofen im Schindlwald (vysoká pec v Šindelové), Königsberg an der Eger-Synagoge (Kynšperk nad Ohří-synagoga)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Neu Fürstenhütte (Nová Knížecí Huť)

Objekts:
Habří (Habří), Heiligen (Světce), Kočov - porcelánka (dříve kostel sv. Jana) (Kočov - porcelánka (dříve kostel sv. Jana)), Neumühle (Nový mlýn), Neustadtl am Klinger-Synagoge (Stráž-synagoga), Neuzedlisch-Synagoge (Nové Sedliště-synagoga), Plahussner Mühle (Plahussner Mühle), Prostibor-Synagoge (Prostiboř-synagoga), Sankt Johanniskirche (Svatý Jan), Schönwald-Synagoge (Lesná-synagoga), Tachau-Synagoge (Tachov-synagoga), Weseritz-Synagoge (Bezdružice-synagoga)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Lausche (Luž - chata)

Objekts:
Bildstein (Obrázek), Böhmisch Leipa-Synagoge (Česká Lípa-synagoga), Kleishütte (Klíč chata), Neumannmühle (Mařeničky - Neumannův mlýn), Zweihäusel (U Dvou chalup)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Dürr-Kamnitz (Mlýn a celnice v údolí Suché Kamenice), Kolmen (Chlum - rozhledna), Tetschen-Bodenbach Kettenbrücke (Děčín-Podmokly Řetězový most), Windisch Kamnitz (Srbská Kamenice-nástupiště Ferdinandovy soutěsky)

Objekts:
Binsdorf (Bynovec - zámek), Herrnskretschen-Hotel Herrenhaus (Hřensko-Hotel Herrenshaus), Khaa - Dixsmühle (Kyjov - Dixův mlýn), Lesní výroba v Českém Švýcarsku (Lesní výroba v Českém Švýcarsku), Rosenberg (Růžovský vrch - rozhledna), St.Josefs bad (Lázně svatého Josefa), Strachemühle (Strachemühle), Wolfsschlucht (Wolfsschlucht)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Objekts:
Eidlitz-Synagoge (Údlice-synagoga), Fünfhunden - Zuckerfabrik (Pětipsy - cukrovar), Grell Mühle (Grell Mühle), Hasenmühle (Hasův mlýn), Klášterec nad Ohří-Thunský pivovar (Klášterec nad Ohří-Thunský pivovar), Komotau-Synagoge (Chomutov-synagoga), Sehrles -Prokop Grube (Zahořany - důl Prokop), Willomitz - Stammwerk (Vilémov - důl Stamm)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Darre (Souš)

Objekts:
Gablonz an der Neisse-Synagoge (Jablonec nad Nisou-synagoga)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Reichenberg-Synagoge (Liberec-synagoga), Zajatecký tábor Lada v Podještědí (Zajatecký tábor Lada v Podještědí)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Grosser Mayerhof (Poplužní Dvůr), Neu Gründl (Doly)

Objekts:
Leitmeritz-Synagoge (Litoměřice-synagoga)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Hammelhütte (Hammelhütte)

Objekts:
Čertovy Lávky (Čertovy Lávky)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Burg Schlossberg (Starý Hrad Hněvín), Teichmühle (Rybniční mlýn)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Kruppai (Krupá), Sobrusan (Staré Zabrušany)

Objekts:
Bilin - St. Elisabeth Kirche mit dem Spital (Bílina - špitál s kostelem sv. Alžběty), Bilin-Synagoge (Bílina-synagoga), Forsthaus Siebengiebel (Hájovna Pod sedmi štíty), Graupen - Kirche des Heiligen Prokop (Krupka - kostel sv. Prokopa), Strobnitz-Strobnitzwarte (Stropník-rozhledna), Teplitz - Synagoge (Teplice - synagoga)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Aussig - Ostervorstadt (Ústí nad Labem - Ostrov), Zechenhäuser (Cechové domky)

Objekts:
Aussichtsturm Kaiser Franz Josefs (Brandt) (Rozhledna Kaiser Franz Josefs na vrchu Brandt), Aussig - Böhmische Schule (Ústí nad Labem - Česká škola), Aussig - Synagoge (Ústí nad Labem - synagoga), Čertúv mlýn (Čertúv mlýn), Nollendorf - Ausichtsturm (Nakléřov - rozhledna), Památník bitvy Na Běhání (Památník bitvy Na Běhání), Schönfeldermühle (Schönfeldermühle), Wannou (Vaňov - výletní hostinec)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Březinky (Březinky)

Objekts:
Eisova hájovna (Eisova hájovna), Jan Veselý a synové - pletárna (Jan Veselý a synové - pletárna), Račkovice (Račkovice)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Orts:
Lezaky (Ležáky), Oheb (Oheb)

Objekts:
Mládkův mlýn (Mládkův mlýn), Neumühle (Nový mlýn)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Kavčina (Kavčina), Přední Moravsko, Zadní Moravsko (Přední Moravsko, Zadní Moravsko)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Náhlovského mlýn (Náhlovského mlýn)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Objekts:
Schnoebell Mühle (Jahodovský mlýn)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Bukowina (Bukovina), Konitz (Konice), Nausov (Nouzov), Radecz (Radeč)

Objekts:
Harrachův mlýn (Harrachův mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Objekts:
Hraničný – hájovna a lesovna (Hraničný – hájovna a lesovna), Rachyňský mlýn (Rachyňský mlýn), Zwittau-Synagoge (Svitavy-synagoga)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Silberstein (Břečštejn)

Objekts:
Kostel Panny Marie (Kostel Panny Marie), Kukus - schloss (Kuks - zámek), Rennerbaude (Rennerova bouda), Teschner Mühle (Teschner Mühle)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
Pastwin (Pastviny)

Objekts:
Lusthaus (Lusthaus)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Adamovské železárny a strojírny (Adamovské železárny a strojírny), Blansko (staré nádraží) (Blansko (staré nádraží)), Hugova huť (Hugova huť), Niemtschitz (Němčice - rudné doly), Spálený mlýn (na Jedovnickém potoce) (Spálený mlýn (na Jedovnickém potoce)), Starohraběcí huť (Starohraběcí huť )


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Bisterz (Bystrc - domky při žebětínské silnici), Brünn - Josephstadt (Brno - Josefov), Brünn - Kolonie in der Teichgasse (Brno - nouzová kolonie "Na Rybníčku"), Kolonie na ul. Kounicově a Veveří (Kolonie na ul. Kounicově a Veveří), Vyhnálovice (Vyhnálovice)

Objekts:
Brněnské Ivanovice - mlýn Královka (Brněnské Ivanovice - mlýn Královka), Brno - cihelny při Bílé Hoře (Brno - cihelny při Bílé Hoře), Brno - firma Iron Radio (Brno - firma Iron Radio), Brno - Giecova továrna na spodium (Brno - Giecova továrna na spodium ), Brno - nádražní pošta (Brno - "pošta 2" (původní budova)), Brno - nárožní blok domů u Měnínské brány (Brno - nárožní blok domů u Měnínské brány), Brodschkova cihelna (Brodschkova cihelna), Brünn-Gross Tempel (Brno-Velká synagoga), Čertův mlýn (Čertův mlýn), Deutsches Haus (Německý dům), Jehnitz (Jehnice), Komínský mlýn (Komínský mlýn), Mariastern (Slatinka - kostel Panny Marie Bolestné), mlýn v Králově poli (mlýn v Králově poli), Moravia - sladovna (Moravia - sladovna), První moravská spořitelna (předchozí budova) (První moravská spořitelna (předchozí budova)), Strojírenský závod T. Bracegirdle Brno (Strojírenský závod T. Bracegirdle Brno), U Prachárny - hostinec (U Prachárny - hostinec), Vojenský hřibitov a kaple sv. Antonína (Vojenský hřibitov a kaple sv. Antonína), zahrady Prémonstránského kláštera Zábrdovice (zahrady Prémonstránského kláštera Zábrdovice)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Orts:
Klein Kinitz (Kníničky)

Objekts:
Kuťův mlýn ( Kuťův mlýn), Althammer (Starý hamr), Bílovice - stará škola (Bílovice - stará škola), Františčina huť u Adamova (Františčina huť u Adamova), Květnice - barytové doly (Květnice - barytové doly), Laschanko - Kaolinbergwerk (Lažánky - kaolínový důl), Matouškův mlýn (Matouškův mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Říčky - zájezdní hostinec (Říčky - zájezdní hostinec), Sokolnitz (Sokolnice - pivovar), Šlapanice - Přádelna „Johann Reiff & Comp“ (Šlapanice - Přádelna „Johann Reiff & Comp“), Vápenky při Obřanském hradu (Vápenky při Obřanském hradu)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Orts:
Ploština (Ploština), Vařákovy paseky (Vařákovy paseky)

Objekts:
Čadův mlýn (Čadův mlýn), Dobšův mlýn (Dobšův mlýn), Miklův mlýn (Miklův mlýn), Neuhof (Horní dvůr), Podobětovský mlýn (Podobětovský mlýn), Sedlářův mlýn (Sedlářův mlýn)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Moštěnický mlýn (Moštěnický mlýn)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Iglau-Synagoge (Jihlava-synagoga), Rozhledna na Šacberku (Rozhledna na Šacberku)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Objekts:
Kremsier-Synagoge (Kroměříž-synagoga)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Brodek u Prostějova - pivovar (Brodek u Prostějova - pivovar), Kandia - zájezdní hostinec (Kandia - zájezdní hostinec), Velký Kosíř - rozhledna (Velký Kosíř - rozhledna)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Orts:
Koněšín (Koněšín "Na Stadlích" (původní městečko) )

Objekts:
Dukovany - zámecký park (Dukovany - zámecký park), Jamnitz - Synagoge (Jemnice - synagoga), Krajíčkův mlýn (Krajíčkův mlýn), Kralice tvrz (Kralice tvrz), Mlýn Poušov (Mlýn Poušov), Okříšky - prodej a výroba praček "ALFA Separator" (Okříšky - prodej a výroba praček "ALFA Separator"), Třebíč - valcha a dílny soukeníků (Třebíč - valcha a dílny soukeníků)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Uherský Brod - synagoga (Uherský Brod - synagoga), Ungarisch Ostra-Synagoge (Uherský Ostroh-synagoga)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Horní mlýn (Horní mlýn), lesní hřbitov u Nemojan (lesní hřbitov u Nemojan), Lom Hartlovka (Lom Hartlovka), Rousínov - pivovar (Rousínov - pivovar), Rwatz (Hospoda Na Rváči), Větrný mlýn na Holém kopci (Větrný mlýn na Holém kopci), Větrný mlýn v Bohdalicích (Větrný mlýn v Bohdalicích), Větrný mlýn v Hlubočanech (Větrný mlýn v Hlubočanech)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Orts:
Mährisch Kromau (Moravský Krumlov), Vöttau (Bítov)

Objekts:
Bergnermühle (Bergnička), Kaple Svaté Trojice (Kaple Svaté Trojice), Paintnermühle (Paintnermühle), Znaim-Synagoge (Znojmo-synagoga)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Kadovské železárny (Kadovské železárny), Mariánská huť - sklárna (Mariánská huť - sklárna), Rumunský vojenský tábor ve Velkých Janovicích (Rumunský vojenský tábor ve Velkých Janovicích), sklárna při tvrzi Ronov (sklárna při tvrzi Ronov), Tiský Dvůr (Tiský Dvůr)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Friedek-Synagoge (Frýdek-synagoga)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Untere Mühle (Dolní mlýn)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Odry - stará radnice (Odry - stará radnice), Zauchenthal - Evangelische Kirche (Suchdol - Evangelický (toleranční) kostel)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Javoříčko (Javoříčko)

Objekts:
Olmütz-Synagoge (Olomouc-synagoga), Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí (Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí), Schnecken Mühle (Schnecken Mühle)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Dobroslavice - zámek (Dobroslavice - zámek), Freihuben (Frajhuby), Nieder Mühle (Nieder Mühle), Opava - synagoga (Opava - synagoga), Pusté Jakartice - zámek (Pusté Jakartice - zámek)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Mährisch-Ostrau Haupttempel. (Ostrava hlavní synanoga), Německý dům (Německý dům), Ostrava - ortodoxní synagoga (Ostrava - ortodoxní synagoga), Ostrava Přívoz - synagoga (Ostrava Přívoz - synagoga), Ostrava Vítkovice - synagoga (Ostrava Vítkovice - synagoga), Zábřeh (nad Odrou) - synagoga (Zábřeh (nad Odrou) - synagoga)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Messinghammer (Mosazné Hamry)

Objekts:
Hotel Berggeist (Skřítek), Pustek (Pustek), Třemešek - pivovar (Třemešek - pivovar)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Objekts:
Juřičkův mlýn (Juřičkův mlýn), Kubíčkova hájenka (Kubíčkova hájenka)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Smolna (Smolno)

Objekts:
Clam Hütte (Klamova huť Blansko), Lednice synagoga (Lednice synagoga ), Milovy - sklárny (Milovy - sklárny), Živnostenská banka (původní budova) (Živnostenská banka (původní budova))






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist