EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: 1950-1960

Anzahl der gefunden Orten: 805


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Judenstadt Lieben (Libeňská židovská čtvrť), Ve Skále (Ve Skále)

Objekts:
Albrechtův statek (Albrechtův statek), Břevnov - hostinec U Kaštanu (Břevnov - hostinec U Kaštanu), Lesní divadlo v údolí Housle (Lesní divadlo v údolí Housle), Maškův mlýn (Maškův mlýn), Na Cikánce (Na Cikánce), Nádraží Praha - Krč (Nádraží Praha - Krč ), Praha - Smíchov (staré nádraží) (Praha - Smíchov (staré nádraží)), Šarbochův mlýn (Šarbochův mlýn), Truhlářka (Truhlářka), Tůmův mlýn (Tůmův mlýn), U tří koček (U tří koček), Zastávka Praha - Spořilov (Zastávka Praha - Spořilov)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Babor (Babor), Hruškov (Hruškov), Jizbice (Jizbice), Kocanda (Kocanda), Mlýny (Mlýny), Povalilka (Povalilka), Smrčina (Smrčina), Ústí (Ústí), Vestec (Vestec), Živohošť (Živohošť)

Objekts:
Hotel Záhoří in Přestavlky u Čerčan (Záhoří), Ratajský mlýn (Ratajský mlýn), Třebešický mlýn (Třebešický mlýn)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Litohlavy (Litohlavy), Sudíkův mlýn (Sudíkův mlýn)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Kynclův mlýn (Kynclův mlýn), Svatá Markéta (Svatá Markéta)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Hrazer Mühle (Hrázský mlýn)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Boudecký mlýn (Boudecký mlýn), Luh (Luh)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Pavlíkův mlýn (Pavlíkův mlýn)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Orts:
Chotuc - kostel a hřbitov (Chotuc - kostel a hřbitov)

Objekts:
Panský mlýn (Panský mlýn), Zahájí (Zahájí)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Hodovský mlýn (Hodovský mlýn)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Orts:
U Rabiňáka (U Rabiňáka)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
4 Hammer (Čtvrtý Hamr), Betlém (Betlém), Bezík (Bezík), Bor (Bor), Břehy (Břehy), Brousek (Brousek), Bučily (Bučily), Bukevnice (Bukevnice), Buzice (Buzice), Cholín (Cholín), Kobylníky (Kobylníky), Koledera (Koledera), Korce (Korce), Kovárna (Kovárna), Královská (Královská), Luh (Luh), Luhy (Luhy), Moráň (Moráň), Na Emiliance (Na Emiliance), Na pakostě (Na pakostě), Na podkově (Na podkově), Návoz (Návoz), Oboz (Oboz), Políčko (Políčko), Přívozec (Přívozec), Proudkovice (Proudkovice), Rybárna (Rybárna), Sejce (Sejce), Smilovice (Smilovice), Šefrovna (Šefrovna), Těchnice (Těchnice), Topínka (Topínka), Trenčín (Trenčín), U Hupticha (U Hupticha), Voznice (Voznice), Vymyšlenka (Vymyšlenka), Záběhlice (Záběhlice), Zbenické Zlakovice (Zbenické Zlakovice), Zrůbek (Zrůbek), Zvírotice (Zvírotice), Ždáň (Ždáň), Žebrákov (Žebrákov), Županovice (Županovice)

Objekts:
Bláhův mlýn (Bláhův mlýn), Borákov (Borákov), Častoboř (Častoboř), Klobouček (Klobouček), Pfleger (Pfleger), Pilka (Pilka), Podtochovický mlýn (Podtochovický mlýn), Skelná Huť (Skelná Huť), V struhách (V Struhách)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Objekts:
Budskermühle (Budský mlýn), Konopaser Mühle (Konopaský mlýn), Tschetschkamühle, (Křečkovský mlýn)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Bauden (Boudy), Bleiche (Bělidlo), Hladná (Hladná), Lugau (Lukov), Neuhütten (Nové Hutě), Ober Lipov (Horní Lipovsko), Rejsíkov (Rejsíkov), Überfuhr (Břehy)

Objekts:
Gregei (Gregei), Nový mlýn (Nový mlýn), Strouha (Strouha)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Au-Werk (Lužní závod), Aumühle (Nivský mlýn), Beim Gregor (U Řehoře), Böhmdorf (Bei Zettwing) (Mikulov), Böhmish Hörschlag (Český Heršlák), Deutsch Reichenau Bei Friedberg (Rychnůvek), Dvořák v Hoře (Dvořák v Hoře), Edelmühle (Edelmühle), Fischerháuser (Rybářské Domky), Friedberg (Frymburk), Habichau (Jestřábí), Johannesdorf (Janova Ves), Lippen (Lipno), Multerberger Waldhäuser (Multerberské Chalupy), Neuhäusel (Nové Domky), Neustift (Lhota), Ober Oggold (Horní Okolí), Obersinnetschlag (Horní Příbrání), Pilsenschlag (Polžov), Pragenbauer (Praha), Pranghof (Prámské Dvory), Reiterschlag (Pasečná), Reithäusel (Na Rejtě), Schlakern (Slavkovice), Stadlberg (Stodůlecký Vrch), Stuben (Hůrka), Untermoldau (Dolní Vltavice), Untersinnetschlag (Dolní Příbrání), Zettwing (Cetviny)

Objekts:
Hüttenhof - Genossenschaftsmühle (Huťský Dvůr - družstevní mlýn ), Böhmmühle (Böhmův mlýn), Cřepelka (Cřepelka), Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta (Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta), Drochesdorfermühle (Drochovský mlýn), Faschinghof (Faschingův dvůr), Friedberg - Prollmühle (Frymburk - Prollův mlýn a pila), Gailmühle (Gailmühle), Hinter Glöckelberg - Hegerhaus (Zadní Zvonková - hájovna), Hinter Glöckelberg - Zollhaus (Zadní Zvonková - celnice), Hüttenhof mühle (Huťský Dvůr - mlýn), Jandleshof (Jandlův dvůr), Kögelhammer (Bláhův mlýn), Krenn muhle (Krennův mlýn), Mörixhof (Mrakšov), Müllner mühle (Müllner mlýn), Payermühle (Payerův mlýn), Petermühle (Petrův mlýn), Posudovský mlýn (Posudovský mlýn), Teufelsmühle (Čertův mlýn)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Bernhards (Pernárec), Dietreichs (Dětříš), do roku 1920 Guntschachen (Kunšach), Hajnice v Zadním lese (Hajnice v Zadním lese), Kockschlag (Košlák), Mirusche (Miruše), Wasenmeisterei (Pohodnice), Zuggers (Krabonoš)

Objekts:
Baron Offermann'sches Jagdschloss (Baron Offermann'sches Jagdschloss - u Maříže), Einhandelmühl (Mlýnek), Gabrielenhof (Gabrielka), Hanftlmühle (Hanftlův mlýn), Kloster (Klášter), Maires - Schloss (Maříž - zámek), Maires Mühle (Mařížský mlýn), Mladekmühle (Mládkův mlýn), Neumühle (Nový mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Wasenmeisterei (Pohodnice)

Objekts:
Okrouhlík (Okrouhlík)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Cukava (Cukava), Černý vír (Černý vír), Červená n./Vlt. (Červená n./Vlt.), Dolní Lipovsko (Dolní Lipovsko), Harec (Harec), Jelec (Jelec), Jílovec (Jílovec), Jistetz (Jistec), Kostelecké Břehy (Kostelecké Břehy), Křešina (Křešina), Kučeravý (Kučeravý), Letoštice (Letoštice), Luh (Luh), Mošovice (Mošovice), Nová hospoda, bývalá formanská hospoda (Nová hospoda, bývalá formanská hospoda), Orlické Zlakovice (Orlické Zlakovice), Podolsko (Podolsko), Podskalí (Podskalí), Přívoz (Přívoz), Radava (Radava), Saník (Saník), Slavík (Slavík), Sobědražské břehy (Sobědražské břehy), Solnice (Solnice), Svatá Anna (Svatá Anna), Šimek (Šimek), U Grešličky (U Grešličky), U Petříčka (U Petříčka), U Řežábka (U Řežábka), U Rybáka (U Rybáka), U Staňků, (U Staňků,), U Švihlíka (U Švihlíka), U Urycha (U Urycha), U Vlků (U Vlků), Velká (Velká), Velký Vír (Velký Vír), Žďákov u Chrástu (Žďákov u Chrástu)

Objekts:
Adámkův mlýn (Adámkův mlýn), Haeringmühle (Herynkův mlýn), Hamákův mlýn (Hamákův mlýn), Havírna, dříve barokní kaple, (Havírna, dříve barokní kaple, ), Kotánek (Kotánek), Nákle (Nákle), Panský mlýn (Panský mlýn), Smetiprach (Smetiprach), Šejharův mlýn (Šejharův mlýn), Topinka (Topinka), U Lávičky (U Lávičky), Zelená (Zelená)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Bei den 2 Häusern (Dvojdomí), Buchwald (Bučina), Fürstenhut (Knížecí Pláně), Höllhof (Peklo), Hopfinger (Hopfinger), Hummelberg (Třemšín), Hüttel (Chaloupky), Kappellen (Kaplice), Klima Loam seppn (Klíma - kamenolom), Lederhofer (Lederhofer), Lichtauerstrasse (Volary - Lichtauerova ulice), Ober-Sablat (Záblatí Horní), Pleschen (Maloniny), Repeschin (Řepešín), Sablat (Záblatí), Scheurek (Stodůlky), Schillerberg (Radvanovice), Soletin (Saladín), Stadlern (Stádla), Stögerhütte (Štögrova Huť ), Wallern - Am Weiger (Volary - Am Weiger), Wallern - Bachzeile , Bohlhaus (Volary - Horní a Dolní Potoční ulice a Bohlhaus), Wihořen (Hlásná Lhota)

Objekts:
Brantlova pila (Brantlova pila), Edenhofer mühle (Edenhoferův mlýn a pila), Feyrermühle (Feyrerův mlýn), Fürstlich Sägewerk (Knížecí pila), Gremplmühle (Gremplův mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn a pila), Jalovčák (Jalovčák), Kufnersäge (Kufnerova pila), Neumühle (Nový mlýn), Schöppelmühle (Schöpplův mlýn), Schulzmühle (Schulzův mlýn ), Sipplhof (Sipplův Dvůr), Spannbauer Sägewerk (Spannbauerova pila a mlýn), Stefeila mühle (Stefeila mlýn a zemědělská usedlost), Stögbauer a Pribil Säge (Stögbauerova a Přibilova pila), Strunz Hammer (Strunzův hamr), Strunz Sägewerk (Strunzova pila), Untermühle (Dolní mlýn), Wintermühle (Winterův mlýn), Zoglauer Hammermühle (Zoglauerův mlýn , pila a hamr), Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Orts:
Zdenín (Zdenín)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Blažka (Blažka)

Objekts:
Hadovy (Hadovy), Harrachova besídka (Harrachova besídka), Jung Woschitz-Synagoge (Mladá Vožice-synagoga), Panský mlýn (Panský mlýn), Velká Hora (Velká Hora)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Althutten (Stará Huť), Anger (Úpor), Bernstein (Bernstein), Droth (Draha), Eisendorfhutte (Eisendorfská Huť), Fichtenbach (Bystřice), Franzelhutte (Frančina Huť), Grafenried (Lučina), Gross Gorschin (Velký Horšín), Haselberg (Lískovec), Hersteiner Häuseln (Herštejnské Chalupy), Johanneshutte (Jánská Huť), Jungrindl (Mladé Korytany), Karlbach, Karlbachhutte (Karlova Hut), Klein Horschin (Malý Horšín), Mauthaus (Mýtnice), Nepomuk (Capartice), Neubau (Novosedly), Neubau (Novosedly), Oberhutte (Horní Huť), Paadorf (Hraničná), Ploss (Pleš), Rudolfova Pila (Rudolfova Pila), Ruhstein (Ruštejn), Schnaggenmuhle (Mlynářka), Schneiderhof (Myslív), Schwanenbruck (Mostek), Schwarzach (Švarcava), Seeg (Pila), Unter Hutten (Dolní Huť), Unter-Anger (Dolní Úpor), Vyhlídka (Vyhlídka), Walddorf (Valddorf), Waltersgrün (Valtířov), Wenzelsdorf (Václav), Ziegelei (Cihelna), Ziegelhäusel (Cihlářské Domky)

Objekts:
Alt Mühle (Starý mlýn), Gailschlagschleife (Gailschlag - brusírna skla), Grafenried - Kirche St.Georg (Lučina - kostel sv. Jiří), Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské (Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské), Neuhofer Mühle (Novodvorský mlýn), Ober - Hammer (Horní Hamr - brusírna skla), Pleschhammer (Pleschhammer), Portnermühle (Portnermühle), Rosenmühle (Růžovský mlýn), Rybník - kostel sv. Anny (Rybník - kostel sv. Anny), Sand Pochemühle (Sand Pochemühle), Spat Mühle (Živcový mlýn)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Dürrengrün (Výspa), Eichelberg (Dubina), Fuchsberg (Liščí Vrch), Gassnitz (Jesenice), Grün (Úval), Holzhäuser (Lesní Chalupy), Klein Schöba (Malá Všeboř), Markhausen (Pomezná), Mies (Mechová), Ober Kunreuth (Horní Hraničná), Ober Pilmersreuth (Horní Pelhřimov), Oberreuth (Horní Paseky), Rathsam (Rathsam), Rosenkranz (Rosenkranz), Schönlind (Krásná Lípa), Tannenberg (Jedličná), Tobiesenreuth (Dobrošov), Treunitz (Dřenice), Ulrichsgrün (Oldřichov), Wies (Wies), Zeiselhause (Zeiselhause)

Objekts:
Amonsgrün-Synagoge und das Judenviertel (Úbočí-synagoga a židovská čtvrť), Asch - Evangelische Kirche (Aš - evangelický kostel), Bahnelmühle (Bahnelmühle), Eger - Kirche des Allerheiligsten Herzens d. Herrn (Cheb - kostel Nejsv. srdce Páně), Eger-Maškov - Kirche der Jungfrau Maria (Cheb-Maškov - kostel Panny Marie), Eisenhammer (Železný mlýn), Finkenmühle (Finkenmühle), Föarl Mühle (Föarl Mühle), Fränzmühle (Fränzmühle), Heiligkreuz (Wies) - Kirche der Auspeitschung Chri (Sv.Kříž-Wies - kostel Bičování Krista), Hochofen (Hochofen), Klášter Teplá - pivovar (Klášter Teplá - pivovar), Mattelmühle (Mattlův mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Rothmühle (Červený mlýn), Sangerberg - Kirche des Hl. Leonhardt (Prameny - kostel sv. Linharta), Säuerlingmühle (Mlýn u Kyselky), Schöba Mühle (Všebořský mlýn), Voigts Kunstmühle (Voigts Kunstmühle)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Alberitz (Albeřice), Am Berge (Kostelní Hůrka), Auf Der Ziegelhütte (Na cihelně), Bergles (Bražec), Buckwa (Bukovina), Dörfles (Víska), Dreihäuser (Třídomí), Dreihäuser (Třídomí), Dunkelsberg (Dunkelsberg), Duppau (Doupov), Dürmaul (Trmová), Gässing (Jeseň), Gross Spinnelsdorf (Velká Lesná), Grün (Hrzín), hájovna Merklovna (hájovna Merklovna), Hartmannsgrün (Lučiny), Hauensteiner (Hauensteiner), Heinersdorf (Jindřichov), Hermersdorf (Heřmanov), Hochwald (Hvozd - hájovna, pila a hostinec), Höfen (Hradiště), Holeditz (Holetice), Horkau (Hůrka), Horn (Hora), Humitz (Humnice), Jurau (Jírov), Klein Spinnelsdorf (Malá Lesná), Kleinlubigau (Malý Hlavákov), Kopitschau (Kopáčov), Koslau (Kozlov), Langenau (Dlouhý Luh), Langgrün (Dlouhá), Lappersdorf (Lipoltov), Liesen (Litoltov), Lochotin (Lochotín), Meckl (Mětikalov), Melk (Mělník), Merzdorf (Martinov), Mohlischen (Maleš), Mühldorf (Mlýnská), Mühlschuster (Mühlschuster), Neuhof (Nový Dvůr), Ober Lomitz (Horní Lomnice), Oelschnitz (Olšenice), Ohorn (Javorná), Olitzhaus (Doupovské Mezilesí), Olleschau (Oleška), Pechöfen (Smolné Pece), Petersdorf (Petrov), Pirk (Březina), Promuth (Prachomety), Ranzengrün (Pastviny), Redenitz (Radnice), Rednitz (Řednice), Reschwitz (Radošov), Rodbern (Ratiboř), Rosengarten (Růžová), Saar (Žďár), Sachsengrün (Zakšov), Sankt Adalbert (Svatý Vojtěch), Sauerbrunn (Kyselka), Schneeberger (Schneeberger), Sebeltitz (Žebletín), Shönau (Činov), St.Joachimsthal - Elias (Jáchymov - Eliáš), Teltsch (Telcov), Tesch (Těš), Tiefenbach (Hluboká), Totzau (Tocov), Tunkau (Tunkov), Turtsch (Tureč), Unter Lomitz (Dolní Lomnice), Weiden (Pastviny), Westrum (Ostré), Wobern (Obrovice), Zettlitz (Sedlec)

Objekts:
Aumühle (Nivský mlýn), Beim Zirkler (U Zirklerů), Branischau - Sankt Blasius Kirche (Branišov - kostel Sv. Blažeje), Brettsäge (Brettsäge), Duppau Säge Mühle (Doupovská Pila), Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon (Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek), Fussmühle (Fussmühle), Grosshof (Velký dvůr), Grubmühle (Grubmühle), Hachpermühle (Hachpermühle), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hotel Plattenberg (Blatenský vrch - hotel), Hroznětín - Synagoge (Hroznětín - synagoga), Johannesmühle (Jánský mlýn), Juščikův mlýn (Juščikův mlýn), Klei Mühle (Kleiův dolní mlýn), Kreuzermühle (Kreuzrův mlýn), Leinmühle (Leinmühle), Liesenerhof (Litoltov dvůr), Luditz-Synagoge (Žlutice-synagoga), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Obere Mühle (Horní mlýn), Ödhof (Nový Dvůr), Papiermühle (Papírna), Radmühle (Radmühle), Sachsengrüner Jägerhaus (Sachsengrüner Jägerhaus), Säuerlingmühle (Kyselecký mlýn), St. Joachimsthal - Bahnhof (Jáchymov - nádraží), Teltsch Mühle (Telečský mlýn), Themel mühle (Hrázský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Waldmühle (Waldmühle), Walkmühle (Valcha)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Alt Brunst (Starý Brunst), Alt Hurkenthal (Stará Hůrka), Althütten (Staré Hutě), Am Steindl (U Matesa), Beim Modhaus (Beim Modhaus), Bergl (Bergl), Ebene (Rovina), Ebenwies (Lužná), Feitelhäusel (Feitelhäusel), Filzhäusel (Filzhäusel), Formberg (Formberg), Frauenthal (Frauenthal), Glasserwald (Skelná), Grosshaid (Velký Bor), Gruberg (Gruberg), Grünbergerhütte (Zelenohorská Huť), Haid (Malý Bor), Haidl (Zhůří u Rejštejna), Hinter Waid (Zadní Paště), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Höhal (Höhal), Hohenstegen (Vysoké Lávky), Holzachlag (Paseka), Hrušová (Hrušová), Hurka (Hůrka), Hurkenthal (Hůrka), Kaltenbrunn (Kaltenbrunn), Klein Babylon (Malý Babylón), Mitter Waid (Prostřední Paště), Neu Brunst (Nový Brunst), Ober Grünberg (Horní Zelená Hora), Rothenbaum (Červené Dřevo), Scheschulkahof (Žežulka), Schörlhof (Šerlův dvůr), Seckerberg (Horky), Seeberg (Jezerní), Sonnberg (Slunečná), Soustov - Pohodnice na Hrádku (Soustov - Pohodnice na Hrádku), Stadler Sonnberg (Stodůlská Slunečná), Stadln (Stodůlky), Tremmeln (Tremmeln), Unter Grünberg (Dolní Zelená Hora), Vorder Waid (Přední Paště), Waiderer Holzschlag (Paštěcká Paseka), Weberhäusel (Weberhäusel)

Objekts:
Cyprianka (Cyprianka), Drosau-Synagoge (Strážov-synagoga), Guttl (Stateček pod Ostrým), Hausmühle (Hausmühle), Hofmannmühle (Hofmanův mlýn), Honovská hájovna (Honovská hájovna), Hurkenthal - Hegerhaus (Hůrka - hájovna), Janowitz-Synagoge (Janovice nad Úhlavou-synagoga), Mahl Mühle (Mahl Mühle), Manimühle (Mani mlýn), Neuern-Synagoge (Nýrsko-synagoga), Pila - Horská Kvilda (Pila - Horská Kvilda), Schlösselwald - Hammermühle (Hrádky - Hamerský mlýn), Simlickova a Blochova továrna (Simlickova a Blochova továrna), Stinglmühle (Stinglmühle)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
Kyšický starý mlýn (Kyšický starý mlýn), Pilsen-Gastwirtschaft Knobloch (Plzeň-hostinec U Knoblochů), Zábělá - výletní restaurace (Zábělá - výletní restaurace)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Orts:
Hutmaň (Hutmaň), Silov (Silov)

Objekts:
Blowitz-Synagoge (Blovice-synagoga), Mlýnek (Mlýnek), Stienowitz-Synagoge (Štěnovice-synagoga)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Cihelna - Krsy (Cihelna - Krsy), Nekmíř - Forsthaus Lipovka (Nekmíř - hájovna Lipovka), Schlossbrauerei Preitenstein (Zámecký pivovar Nečtiny)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Objekts:
Ejpovický Mlýn (Ejpovický Mlýn), Rezlerův mlýn (Rezlerův mlýn)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Beim Bauer (U Bauerů), Doglasgrün (Vřesová), Grundhäuser (Grundhäuser), Horn (Staré Hory), Nancy (Nancy), Schwand (Paseka), Vierhäuser (Čtyřdomí)

Objekts:
Balassmühle (Balassmühle), Dorschnermühle (Dorschnerův mlýn), Gerstnermühle (Gerstnermühle), Herrn Mühle (Herrn Mühle), Lehnshof (Lánský dvůr), Neudorfer Seuerbrunn (Novoveská kyselka), Peintmühle (Peintmühle), Reimundmühle (Reimundmühle)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Anger - Schafhütte (Ovčín na Pastvině), Berghauslen (Berghauslen), Brand (Milíře), Galtenstallung (Jalový Dvůr), Kenruh (Tišina), Mauthhdorf (Mýto), Mühlloh (Milov), Neu Losimthal (Jedlina), Paulushutte (Pavlova Huť), Petlarnbrand (Žebrácký Žďár), Purschau (Pořejov), Sahorsch (Záhoří), Tachau-Gänsbühl (Tachov-Gänsbühl), Wasenmeisterei (Pohodnice), Wittichsthal (Pomezná)

Objekts:
Böhmischműhl (Český Mlýn), Godrusch - Kirche St.Stephan (Jadruž - kostel sv.Štěpána), Hals - Schloss (Halže - zámek), Heligenmühle (Heligenmühle), Kuttenplan-Synagoge (Chodová Planá-synagoga), Pořejov (Pořejov), Schladamühle (Slatinský mlýn), Serghofmühle (Serghofmühle)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Eichhübel (Doubí), Hofberg (Dvorsko), Quis (Chvístec)

Objekts:
Die Wache (Wache), Schloss Böhmisch Leipa (Česká Lípa), Schwoyka - Schloss (Svojkov - zámek)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Dreihäuser (Třídomí), Flietelhäusel (Flietlův Domek), Fugau (Fukov), Herrnskretschen - Hotel Deutsches Haus (Hřensko - Hotel Deutsches Haus), Nieder Grund an der Elbe (Dolní Žleb - část obce)

Objekts:
Dampfmühle (Dampfmühle), Drillingsfichte (U Trojtého smrku ), Gasthof zu Blauen Stern (Hostinec u Modré Hvězdy), Hutberg - Hubertusbaude (Pastevní vrch - hostinec Hubertus), Mittel Pohl Mühle (Prostřední Pohlův mlýn), Schwarzmühle (Černý mlýn), Stechmühle (Stechmühle), Tischermühle (Tischermühle), Windmühle (Větrník), Zimmerova pila (Zimmerova pila), Zum fröhl Sänger (Zum fröhl Sänger)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Am berg (Na vrchu), Baraken (Baráky), Drehhäuseln (Soustružnické Domky ), Gabriellahütten (Gabrielina Huť), Kienhaid (Kienhaid), Kojetitz (Kojetín), Märzdorf (Menhartice), Michanitz (Michanice), Reizenhain (Pohraniční), Ulmbach (Jilmová), Wilken (Vlkaň)

Objekts:
Brettmühle (Pila), Feldmühle (V poli), Grundmühle (Grundmühle), Heiligenberg mit Gloriett (Gloriet na Svatém kopečku u Kadaně), Loh Mühle (Loh Mühle), Menzels Haus (Menzelův dům č.p. 82), Neumühle (Nový mlýn), Ohlmühle (Ohlmühle), Pickartś Fabrik- Pürstein (Pickartova továrna- Perštejn), Plattenhof (Plattenhof), Schmidlmühle (Schmidlmühle), Schmiedeberg - Kallova továrna (Kovářská - Kallova továrna), Sonneberger Mühle (Sonneberger Mühle), Weisse Mühle (Weisse Mühle), Weisskopf Mühle (Weisskopfův mlýn), Zahnhammer (Zahnhammer)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Gross Iser (Velká Jizera), Koberhäuser (Koblovy domy)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Amerika (Amerika)

Objekts:
Dětřichovská myslivna (Dětřichovská myslivna), Růtův mlýn (Růtův mlýn), Voigstachmühle (Voigstachmühle)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Blattenhäusel (Blata), Gründorf (Zelená Ves)

Objekts:
Beermühle (Beermühle), Liběšice - Lobkovicova myslivna (Liběšice - Lobkovicova myslivna), Panský mlýn (Panský mlýn)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Abdeckerei (Pohodnice), Horkau (Hůrky), Klitschin (Kličín), Wasenmeister (Wasenmeister)

Objekts:
Hochradmühle (Hochradmühle), Leskamühle (Leskovský mlýn)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Fleyh (Fláje), Lindau (Lipětín), Rosenthal (Růžodol), Rösselhäuser (Rösslovy Domky), Seestadtl (Ervěnice)

Objekts:
Göhrener Tor (Klínská brána)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Alt Wernsdorf (Staré Verneřice), Hegeholz (Hajniště), Katzendorf (Kocourkov), Matzdorf (Mackov), Willersdorf (Nová Ves)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Dux - Spital (Duchcov - špitál), Fischerův mlýn (Fischerův mlýn), Kosten (Košťany), Kosten - Bahnhof (Košťany - nádraží), Teplitz-Soborten - Synagoge (Teplice-Sobědruhy - synagoga)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Mückenhübel (Komárov), Nathäusel (Nathäusel), Oberarbesau (Horní Varvažov), Střekov - renesanční poplužní dvůr (Střekov - renesanční poplužní dvůr), Tyssa Ziegelteich - Strandbad (Tisá Cihlářský rybník - Lázně), Wittine (Vitín)

Objekts:
Aussig - Schaffners Villa (Ústí nad Labem - Schaffnerova vila), Königsmühle (Königův mlýn), Königsmühle (Königův mlýn), Kulm - Schloss (Chlumec - zámek), Schloss Ledebour (Zámek Ledebour), Schützenhaus (Střelnice)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Boučí (Boučí), Holendův horní mlýn (Holendův horní mlýn), Krupitschka (Krupička)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Orts:
Boukalka (Boukalka), Cihelna (Cihelna), Ovčín (Ovčín), U řeky (U řeky)

Objekts:
Bukovina (Bukovina)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč (Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč), Paldusův mlýn (Paldusův mlýn), Špíglák (Špíglák), Špíglův mlýn (Špíglův mlýn)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Bůhdal (Bůhdal), Feldhöfel (Feldhöfel)

Objekts:
Baptistický kostel v Šonově (Baptistický kostel v Šonově), Lachovský mlýn (Lachovský mlýn)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
Chwaletitz (Chvaletice)

Objekts:
Jaroslavský mlýn (Jaroslavský mlýn), Pardubitz-Synagoge (Pardubice-synagoga)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
Bártlův mlýn (Bártlův mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Polsko (Polsko)

Objekts:
Bělá nad Svitavou (Bělá nad Svitavou), Erbgericht (Lamačův statek - rychta)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Hainhof (Hajnův dvůr), Klinge (Bystřice)

Objekts:
Fohlmühle (Fohlmühle), Kalaushof (Kalousy), Maxhůtte (Maxova bouda), Nyklíčkův mlýn (Nyklíčkův mlýn), Stachelmühle (Stachlův mlýn), Sýkorník (Sýkorník), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Strojní mlýn (Strojní mlýn), Sumpfig Mühle (Sumpfig Mühle)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Brünn - Kolonie in der Feldgasse (Brno - Polní kolonie), Kolonie in der Sandstätte (Písečník)

Objekts:
Chirlitz (Chrlice - Hostinec U Kiršů), kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích (kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Horní mlýn (Horní mlýn), Kavrdův mlýn (Kavrdův mlýn)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Orts:
Katzelsdorfer Salet (Katzelsdorfsky salet)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Synagoge (Bzenec - synagoga)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Objekts:
Rákošnica (Rákošnica)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Hamerská pila (Hamerská pila)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Horní mlýn (Horní mlýn)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Vazovský mlýn (Vazovský mlýn)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Klevetův mlýn (Klevetův mlýn), Zum Goldenen Hirschen (U Zlatého jelena)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Jejkal (Jejkal), Mariánská kaple ve Znojmě (Znojmo - Mariánská kaple), Neunmühlen (Devět mlýnů), Synagoga - Jiřice u Miroslavi (Synagoga - Jiřice u Miroslavi)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Chudobín (Chudobín), Eisenhammer (Hamry), Hrdá Ves (Hrdá Ves), Korowitz (Korouhvice)

Objekts:
Jimramov - kaple sv. Matouše (Jimramov - kaple sv. Matouše), Kobzův mlýn (Kobzův mlýn), Křítkův mlýn (Křítkův mlýn), Marek (Marek), Peklo (Peklo), Polákův mlýn (Polákův mlýn), Svinkův mlýn (Svinkův mlýn), Vír - betonárka (Vír - betonárka), Vír - Úhlová stanice lanovky (Vír - Úhlová stanice lanovky)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Bleiche (Bělidlo)

Objekts:
Altvater - Habsburger Turm (Praděd - rozhledna), Bock Mühle (Bock Mühle), Heidenpiltscher Mühle (Bílčický mlýn), Lovecký zámeček (Lovecký zámeček - Bruntál), Rudolfsheim (Rudolfova chata)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Dolní Domaslavice (Dolní Domaslavice), Dolní Soběšovice (Dolní Soběšovice), Horní Domaslavice (Horní Domaslavice), Horní Soběšovice (Horní Soběšovice), Masarykova chata na Bezkydu - rozhledna (Masarykova chata na Bezkydu - rozhledna)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Orts:
Solca (Solca), Solzerhof (Solecký Dvůr)

Objekts:
Brandýs (Brandýs), Karviná starý zámek (Karviná starý zámek), Karviná-nový zámek (Karviná-nový zámek), Karwin Bräuhaus - Browar (Karvinský pivovar), Těrlicko - kostel sv. Trojice (Těrlicko - kostel sv. Trojice)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Albrechtičky - železniční zastávka (Albrechtičky - železniční zastávka), Kateřinice - zámek (Kateřinice - zámek), Klein Haikamühle (Malý Hájkův mlýn)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Drömsdorf (Dřemovice)

Objekts:
Puschmühle (Puschmühle)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Linderačka (Linderačka), Mährisch-Hartau (Moravská Harta)

Objekts:
Greipelmühle (Greipelmühle), Hrabyně (Hrabyně), Kristianův mlýn (Kristianův mlýn), Mlýnek Sucholazecký (Mlýnek Sucholazecký), Mušálkův mlýn (Mušálkův mlýn), Rosohatzermühle (Rozsochacký mlýn), Steinmühle (Kamenný mlýn), Šindelkův mlýn (Šindelkův mlýn), Walke (Valcha)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Švrkl (Švrkl)

Objekts:
cirkus Beskyd-Mor.Ostrava (cirkus Beskyd-Mor.Ostrava), Moravská Ostrava-staré krematorium (Moravská Ostrava-staré krematorium), Třebovice zámek (Třebovice zámek), Waldmühle (Waldmühle)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Símře (Símře)

Objekts:
Erbhaus (Erbhaus), Tovačov - synagoga (Tovačov - synagoga)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Adamsthal (Adamov), Cibulkenfeld (Cibulka), Freiheitsberg (Svobodín), Krondörfl (Krondörfl), Neu Josefsthal (Josefová), Stollenhau (Štolnava)

Objekts:
Hannsdorf Mühle (Hanušovický mlýn), Papiermühle (Papírna - Vernířovice)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
U Malinů (U Malinů)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Gotthardsdorf (Gotartovice), Hahnberg (Hamberk), Lencherfeld (Skřivánkov), Pavlinaburg (Pavlínka), Stillstand (Zastávka)

Objekts:
Endersdorf (Ondřejovice - zámek), Rauschbach (Raušbach), Rauschbach (Raušbach), Salismühle (Salisovský mlýn)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Harty (Harty)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist