EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: 1960-1970

Anzahl der gefunden Orten: 313


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Horamühle (Horův mlýn), Kbely -pivovar (Kbely -pivovar), Koupaliště v Prokopském údolí (Koupaliště v Prokopském údolí), Mouchův mlýn (Mouchův mlýn), Prag - Stalin-Denkmal (Praha-Stalinův pomník)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Brajkův mlýn (Brajkův mlýn), Dolní Kralovice-pivovar (Dolní Kralovice-pivovar), kostel sv. Alžběty - Benešov (kostel sv. Alžběty - Benešov), Kouba Mühle (Koubův mlýn), Palečkův mlýn (Palečkův mlýn), Pekárkův mlýn (Pekárkův mlýn), Prtschitz-Synagoge (Prčice-synagoga), Speřinský mlýn (Speřinský mlýn)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Chrustenický mlýn (Chrustenický mlýn), kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr (kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr), Panský mlýn (Panský mlýn)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Domek čp.11 (Domek čp.11), Hlaváčova Lhota (Hlaváčova Lhota), Hostinec U Schauerů (Hostinec U Schauerů), Plaňany - rychta (Plaňany - rychta)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Orts:
Stará Lhota (Stará Lhota), Švihov (Švihov)

Objekts:
Karlov (Karlov), Lhoter Mühle (Lhotský mlýn), Malešovský mlýn (Malešovský mlýn), Pod hutským (Pod Hutským), Rabschina Mühle (Rabštejnka), Slaměnec (Slaměnec)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Třebošnice (Třebošnice), Úpor (Úpor)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Jungbunzlau-Synagoge (Mladá Boleslav-synagoga), Schubertův mlýn (Schubertův mlýn)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Komárov (Komárov)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Chýňský mlýn (Chýňský mlýn), Společenský pivovar - Brandýs nad Labem (Společenský pivovar - Brandýs nad Labem)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Drtina Aussichtsturm in Besedná (Drtinova rozhledna na Besedné), Pibrans - Synagoge (Příbram - synagoga), Stará Vachanka (Stará Vachanka)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Pecínov (Pecínov)

Objekts:
Malzmühle (Sladovní mlýn), Merkovka (Merkovka - Lázně)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Objekts:
Švábův hrádek. (Švábův hrádek.)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Oberwald (Horní les - hájovna ), Waltersruhe (Walterova hrobka)

Objekts:
Cajsův mlýn (Cajsův mlýn), Kögelhammer (Kögelhammer), kostel Panny Marie u Hořic (kostel Panny Marie u Hořic), Rosenberg - Synagoge (Rožmberk nad Vltavou - synagoga)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Illův mlýn (Illův mlýn), Jindřichův Hradec - pivovar (Jindřichův Hradec - pivovar), Staré Město pod Landštejnem - Synagoge (Staré Město pod Landštejnem - synagoga), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Zámostí (Zámostí)

Objekts:
Pelhřimov - Synagoge (Pelhřimov - synagoga), Zastávka a nákladiště Bohdalín (Zastávka a nákladiště Bohdalín)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Objekts:
Tlučka (Tlučka)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Bernkopf mühle (Bernkopfův mlýn ), Böhmisch Röhren (České Žleby), Kuschwarda (Strážný), Vimperk (Vimperk), Volary (Volary)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Objekts:
Dráchovský mlýn (Dráchovský mlýn), Moučkův mlýn (Moučkův mlýn)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Dianahof (Diana, Dianin dvůr), Hassatitzerhammer (Hamerský mlýn)

Objekts:
Froschhof (Žabí dvůr), Hlaváčův mlýn (Hlaváčův mlýn), Hostauer Mühle (Hostouňský mlýn), Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana (Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana), Lonských mlýn (Lonských mlýn), Markyta (Markýta), Městský mlýn (Městský mlýn), Stockau mühle und säge (Stockau mühle und säge), Untere Mühle (Dolní mlýn)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Bruck (Mostek), Doberau (Doubrava), Egerthal (Údolí Ohře), Sorg (Smrčina)

Objekts:
Bayerischer Bahnhof (Aš - hlavní nádraží), Eger - Kirche des Heiligen Jost (Cheb - kostel sv. Jošta), Eger - Siechenhaus und Kapelle des Hl. Sebastian (Cheb-Chorobinec - kaple sv. Šebestiána), Insel Mühlerl (Mlýnek), Krugsreuth (Kopaniny), Küaschmatz - Mühle (Küaschmatz - Mühle), Neuberg (Podhradí), Sandmühle (Pískový mlýn), Schloss Steingrub (zámek Lomnička), Unterschloss (Dolní zámek)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Dolanka (Dolánky), Haidles (Borek), Kunitz (Konice), Lindles (Mlyňany), Männelsdorf (Zvoníčkov), Mariastock (Skoky)

Objekts:
Dolanka Mühle (Dolánský mlýn), Luditz - Kirche zur Heiligen Dreifaltigkeit (Žlutice - kostel Nejsv. Trojice), Neudeker Kreuzweg (Nejdecká křížová cesta), Poschetzau - Porzellanfabrik (Božičany - porcelánka), Rabenmühle (Rabový), Seifen - Wenzelskirche (Ryžovna - kostel sv. Václava)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Angel Wehr (Úhlavský Jez), Bruckhöfe (Bruckhöfe), Tremlhöfe (Tremlovské dvorece), Veitlhof (Veitlovský dvorec)

Objekts:
Bürgerliche Brauerei Eisenstadt in Böhmenwald (Železná Ruda - pivovar), Klistau-Synagoge (Chlístov-synagoga), Podvílovský mlýn (Podvílovský mlýn), Schüttenhofen-Synagoge (Sušice-synagoga), Schwihau-Synagoge (Švihov-synagoga), Tremlhof (Tremlovský dvorec)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Orts:
Skurnian (Skvrňany)

Objekts:
Hammer (Hamr), Pilsen - Kaserne des 35en Regiments (Plzeň-kasárna 35.pěšího pluku), Pilsen - Stalin-Denkmal (Plzeň-Stalinův pomník), Pilsen-Hotel Central (Plzeň-hotel Central), Plzeň-Špačkova pivnice (Plzeň-Špačkova pivnice)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Doschitz-Synagoge (Dožice-synagoga)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Malenice (Malenice), Ostražkovice (Ostražkovice), Tichodil (Těchoděly)

Objekts:
Böhmisch mühle (Český mlýn), Deutschemühle (Německý mlýn), Düstermühle (Zelenkův mlýn), Hobelmühle (Hublův mlýn), Pňovany - Hydroelektrárna (Pňovany - Hydroelektrárna ), Powiesen (Pohvizdy), Rakolusermühle (Hracholuský mlýn), Valečkův mlýn (Valečkův mlýn)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Glashütte (Skelná Huť)

Objekts:
Blechschmidt - Mühle (Blechschmidt - Mühle), Eckelmühle (Ecklův mlýn), Fritsch Mühle (Fritschův mlýn), Stegmühle (Stegmühle), Untere Hammermühle (Hamerský dolní mlýn)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Hollinghof (Hollinghof), Milikau (Milkov), Wiedowitz (Vítovice), Wischkowitz (Výškovice), Wuttau (Butov)

Objekts:
Alt Zedlisch - Schloss (Staré Sedliště - zámek), Haid - Kirche St.Wolfgang (Bor - kostel sv.Volfganga), Leskau-Kapelle St.Johannes der Täufer (Lestkov-kaple sv.Jana Křtitele), Pochmühle (Horní mlýn), Sorghöfner Mühle (Sorghofský mlýn), Staré Sedliště - Panský pivovar (Staré Sedliště - Panský pivovar), Tachau-Hohenstein - Kapelle (Tachov-Vysoká - kaple), Tachov - Panský pivovar (Tachov - Panský pivovar), Tscheliv - Kirche St. Wenzel (Čeliv - kostel sv. Václava), Watzkamühle (Vackův mlýn), Woschenäcker (Boječnická cihelna)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Kosterzitz (Kostřice)

Objekts:
Burg Bürgstein (Sloup - renesanční tvrz), Herrenhaus im Draschin (Panský dům a jiné v Dražejově )


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Folgen, Schemmler Folgen, Auf n Folge (Folge, Na Všemilské planině)

Objekts:
Dittersbach - Gasthaus Michelshof (Jetřichovice - hostinec Michelshof), Güntersdorf - Kirche Hl. Georg (Huntířov - kostel sv. Jiří), Kolmener Kippe - hotel und restauration (Velký Chlum - hostinec a hotel), Mertendorf (Merboltice-kostel sv. Kateřiny), Mertendorf - Aussichtsturm (Merboltice - rozhledna)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Brunnersdorf (Prunéřov), Burberg (Úhošť), Dehlau (Dolany), Drohnitz (Drahonice), Haadorf (Vysoké), Kretscham (Krčma), Kudenitz (Chotěnice), Kunau (Kunov), Lametitz (Lomazice), Milsau (Milžany), Pöllma (Podmilesy), Siegertsmühle (Siegertův mlýn), Tschachwitz (Čachovice), Tschermich (Čermníky), Weschitz (Běšice), Wikletitz (Vikletice), Zieberle (Úbočí)

Objekts:
Brezinamühle (Březinův mlýn), Görkau - St. Anna - Kirche (Jirkov - hřbitovní kostel sv. Anny), Hruschowan - kostel sv. Bartoloměje (Hrušovany - kostel sv. Bartoloměje), Kaaden- Hotel grüner Baum (Kadaň- hotel Zelený strom), Koititz - Kirche des Hl. Bartholomäus (Kojetín - kostel sv. Bartoloměje), Mittlere Mühle (Prostřední mlýn), Neudorf - Maria Himmelfahrt Kirche (Nová Ves - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Orpus - Fischerzeche (Mezilesí - Důl Fischer), Petsch - kirche Panny Marie Sněžné (Bečov - kostel Panny Marie Sněžné), Rohrschmiede (Rohrschmiede), Roschwitz - kostel s. Anny (Rašovice - kostel sv. Anny), Sebastiansberg - kostel sv. Šebestiána (Hora Sv. Šebestiána - kostel sv. Šebestiána), Steinische Brettmühle (Steinische Brettmühle), Wikletitzer Mühle (Vikletický mlýn), Wodamühle (Vodův mlýn)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Objekts:
Gutbrunnwarte (Hotel Dobrá Voda u Jablonce nad Nisou)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Quire (Na Příčnici)

Objekts:
Hannig Mühle (Hannigův mlýn), Jeschken (Ještěd), Sauermuhl (Zourov), Wittighaus (Smědava - lovecký zámeček)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Aarhostwarte (Varhošť)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Hradeker Schenke (Hrádecká hospoda)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Deutsch Schladnig (Slatinice), Paredl (Pařidla), Plan (Pláň), Schönbach (Šenbach)

Objekts:
Brüx-Saras - Eh. Kloster (Most-Zahražany - býv. klášter), Kirche des Hl. Antonius von Padua in Göhren (Klíny - Kostel sv. Antónína z Padua), Röthenmühle (Röthenmühle)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Hettau (Hetov), Liskowitz (Lyskovice), Poratsch (Pohradice), Rosenfeld´sche kolonie (Kolonie Rosenfeldova), Trinka (Dřínek)

Objekts:
Domaslavický mlýn (Domaslavický mlýn), Johannesthaler Mühle (Jánskodolský mlýn), Teplitz - Schützenhaus (Teplice - Střelnice)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Arbesau (Varvažov), Auschina (Užín), Gasthaus Rabenhaus (Havraní), Kamnitz (Kamenice), Raudney (Roudné), Schäfereich (Ovčárna), Tillisch (Dělouš)

Objekts:
Adolfsgrün Kapelle St. Antonius von Padua (Adolfov Kaple sv. Antonína Paduánského), Fibichschänke - zum Morgenstern (Na Fibichu - u Jitřenky), kostel sv. Vavřince - Český Újezd (kostel sv. Vavřince - Český Újezd), Zur Bleiche (Vila Sommer - „Zámeček“)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Franclův mlýn (Franclův mlýn), Kobylí mlýn (Kobylí mlýn), Suchomelův mlýn (Suchomelův mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Březovický mlýn (Březovický mlýn), Žampachův mlýn (Žampachův mlýn)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
kaple Nejsvětější Trojice - Bělá u Pecky (kaple Nejsvětější Trojice - Bělá u Pecky), Nový židovský hřbitov - Hořice (Nový židovský hřbitov - Hořice)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Domkov (Domkov), Rozkoš (Rozkoš), Šeřeč (Šeřeč)

Objekts:
Forota (Forota)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
Blatník (Blatník), Blatníkovská Lhota (Blatníkovská Lhota), katovna (katovna)

Objekts:
Jedousovský mlýn (Jedousovský mlýn)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Hüttendorf (Hutě)

Objekts:
mlýn Potštejně (mlýn Potštejně)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
Syřenovský mlýn (Syřenovský mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Objekts:
Hellgraben (Světlý Důl), Horní mlýn (Horní mlýn), Leitomischl-Synagoge (Litomyšl-synagoga)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Döberle (Debrné), Schmidtsorf (Kajetánovice), Stückhäuser (Kousky)

Objekts:
Keilbauden (Klínová Bouda), Labská bouda (Labská bouda), Wimmermühle (Wimmrův mlýn), Židovská synagoga (Židovská synagoga)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Šušek (Šušek)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Altbrünn (Staré Brno)

Objekts:
Brno - Vídeňská ulice (Brno - Vídeňská ulice), Jehnitz (Jehnice)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Objekts:
Auspitz - Hl. Wenzels Kirche (Hustopeče - kostel sv. Václava), Nikolsburg-Synagogen und das Judenviertel (Mikulov-synagogy a židovská čtvrť)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Fischerův mlýn (Fischerův mlýn), Gaya-Synagoge (Kyjov-synagoga), Trnovský mlýn (Trnovský mlýn)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Jezuitský mlýn (Jezuitský mlýn)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Čermákův mlýn (Čermákův mlýn), Dalešický mlýn (Dalešický mlýn), Jirkasův mlýn (Jirkasův mlýn), Loupalův mlýn (Loupalův mlýn), Stropešínský mlýn (Stropešínský mlýn), Třebenický mlýn (Třebenický mlýn), Zarážkův mlýn (Zarážkův mlýn)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Butschowitz-Synagoge (Bučovice-synagoga), Mlýn v Kučerově (Mlýn v Kučerově)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Trausnitzmühle (Trausnický mlýn)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Fixův mlýn (Fixův mlýn), Frelichův mlýn (Frelichův mlýn), Moučkův mlýn (Moučkův mlýn), Velké Meziříčí - Malá synagoga (Velké Meziříčí - Malá synagoga)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Heinzendorf (Hynčice), Nieder Paulowitz (Dolní Povelice)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Alt - Hammer (Staré Hamry), Huti (Huti), Huťkula (Huťkula), Joseph-Gasse (Josefská ulice), Konskau (Konská), Morávka (Morávka), Řečica (Řečica), Slavíč (Slavíč), Šance (Šance)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Důl Hohenegger (Důl Hohenegger), Karwin - Rathaus (Karvinná - radnice), Karwin - Schmalspur-Bahnen (Karvinná - úzkorozchodné tramvaje), Prostřední Suchá - zámek (Prostřední Suchá - zámek), St. Karwin - Bahnhof (Karvinná - nádraží), Stanislavice - zámek (Stanislavice - zámek), Stonava - zámek (Stonava - zámek)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Odrau (Odry), Petřvald - zámek (Petřvald - zámek)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Moravský Beroun - několik domů na náměstí (Moravský Beroun - několik domů na náměstí), Těšetický mlýn (Těšetický mlýn)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Damadrauermühle (Domoradovický mlýn), kaple v Javoří (kaple v Javoří), Kunzendorf (Hořejší Kunčice - kostel), Podkostelní mlýn (Podkostelní mlýn), Podlesí - kostel sv. Mikuláše (Podlesí - kostel sv. Mikuláše)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Bartovice - zámek (Bartovice - zámek), jáma Michaeli-Slezská Ostrava (jáma Michaeli-Slezská Ostrava), Mährisch Ostrau Hbf. (Ostrava hlavní nádraží)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Nemilka (Nemilka)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Engelsthal (Andělské Žleby), Glasdorf (Sklená), Johannaburg (Johanka)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Bügellohe (Bügellohe)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist