EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa, jejichž současný stav je: Zničena zcela

Anzahl der gefunden Orten: 5026


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Judenstadt Lieben (Libeňská židovská čtvrť), Košíře - domkářská kolonie (Košíře - domkářská kolonie), Ober Rostell - Mayerhof (Horní Roztyly - ovčín), Placina (Placina), Praha-Radlice ( stará obec ) (Praha-Radlice ( stará obec )), Unter Rostell (Dolní Roztyly), Ve Skále (Ve Skále)

Objekts:
Akciová tiskárna (Akciová tiskárna), Albrechtův statek (Albrechtův statek), Běchovický dvůr (Běchovický dvůr), Belvedere (Belvedér), Bílý Mlýnek (Bílý Mlýnek), Braník - vápenka (Braník - vápenka), Červený mlýn (Červený mlýn), Český Milíčov (Český Milíčov), Dalejský mlýn (Dalejský mlýn), Fantův mlýn (Fantův mlýn), Grünhaus (Krennův dům), Hájovna (Hájovna), Hergetův mlýn (Hergetův mlýn), Horamühle (Horův mlýn), Hotel Praha (Hotel Praha), Hrádek na Zderaze (Hrádek na Zderaze), Jinonický akcíz (Jinonický akcíz), Kbely -pivovar (Kbely -pivovar), Koníčkův mlýn (Koníčkův mlýn), Koupaliště v Prokopském údolí (Koupaliště v Prokopském údolí), Králův dvůr (Králův dvůr), Lanovka a eskalátor na Letnou (Lanovka a eskalátor na Letnou), Lesní divadlo Novodvorská (Lesní divadlo Novodvorská), Lesní divadlo v údolí Housle (Lesní divadlo v údolí Housle), Malý mlýn (Malý mlýn), Mariánský sloup na Staroměstském náměstí (Mariánský sloup na Staroměstském náměstí), Maškův mlýn (Maškův mlýn), Měchurka (Měchurka), Mouchův mlýn (Mouchův mlýn), Na Cikánce (Na Cikánce), Nádraží Praha - Krč (Nádraží Praha - Krč ), Nádraží Praha - Vyšehrad (Nádraží Praha - Vyšehrad), Nordwestbahnhof (Nádraží Praha - Těšnov), Pivnice Na rozcestí (Pivnice Na rozcestí), Podolí - cementárna (Podolí - cementárna), Prag - Denkmal des Panzers Nr. 23 (Praha-památník tanku č.23), Prag - Königliche Weinberge-Synagoge (Praha - Vinohrady-synagoga), Prag-Wrschowitz - neue Bahnhofshalle (Praha-Vršovice - nová odbavovací hala nádraží), Praha - sklady Pramen (Praha - sklady Pramen), Praha - Smíchov (staré nádraží) (Praha - Smíchov (staré nádraží)), Praha - Staré Město - novogotická část radnice (Praha - Staré Město - novogotická část radnice), Praha - Ústav šlechtičen (Praha - Ústav šlechtičen), Praha Barrandov - vila V. Prokopa (Praha Barrandov - vila V. Prokopa), Praha Stodůlky cihelna (Praha Stodůlky cihelna), Praha Stodůlky Šafránkova cihelna (Praha Stodůlky Šafránkova cihelna), Rustonka (Rustonka), Ruzyňský mlýn (Ruzyňský mlýn), Starý mlýn (Starý mlýn), Šarbochův mlýn (Šarbochův mlýn), Trestanecký tábor v Prokopském údolí (Trestanecký tábor v Dalejském údolí), Truhlářka (Truhlářka), Tůmův mlýn (Tůmův mlýn), U tří koček (U tří koček), Vápenka Biskup, Kvis & Kotrba (Vápenka Biskup, Kvis & Kotrba), Zastávka Praha - Spořilov (Zastávka Praha - Spořilov), Zimní stadion Štvanice (Zimní stadion Štvanice)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Babor (Babor), Hruškov (Hruškov), Hubičkův Luh (Hubičkův Luh), Jizbice (Jizbice), Kocanda (Kocanda), Kojetitzer Hof (Kojetice), Kolna (Kolna), Křemešník (Křemešník), Lipšitz (Libčice), Mlýny (Mlýny), Naháč (Naháč), Povalilka (Povalilka), Příseka (Příseka), Smrčina (Smrčina), Toušice (Toušice), Unter - Kralowitz (Dolní Kralovice), Vosí (Vosí), Zákopy (Zákopy), Zibridowitz (Žibřidovice), Živohošť (Živohošť)

Objekts:
Beneschau-Synagoge (Benešov-synagoga), Blakoš (Blakoš), Brajkův mlýn (Brajkův mlýn), Březina (Březina), Crkovice (Crkovice), Dolní Kralovice - dolní zámek (Dolní Kralovice - dolní zámek), Dolní Kralovice - nádraží (Dolní Kralovice - nádraží), Dolní Kralovice - synagoga (Dolní Kralovice - synagoga), Dolní Kralovice-pivovar (Dolní Kralovice-pivovar), Franclův mlýn (Franclův mlýn), Hanslovský mlýn (Hanslovský mlýn), Horní Kralovice zámek (Horní Kralovice zámek), Hotel Záhoří in Přestavlky u Čerčan (Záhoří), Kletečkův mlýn (Kletečkův mlýn), Kopelentův mlýn (Kopelentův mlýn), kostel sv. Alžběty - Benešov (kostel sv. Alžběty - Benešov), Kotrčův mlýn (Kotrčův mlýn), Kouba Mühle (Koubův mlýn), Mahl Mühl (Mahl Mühl), Myslivna Obora (Myslivna Obora), Na Borkách (Na Borkách), Palečkův mlýn (Palečkův mlýn), Pekárkův mlýn (Pekárkův mlýn), Pilátka (Pilátka), Pivovar - Pyšely (Pivovar - Pyšely), Podelhotský mlýn (Podelhotský mlýn), Podhájský mlýn (Podhájský mlýn), Podlešanský mlýn (Podlešanský mlýn), Podlouňovický mlýn (Podlouňovický mlýn), Prtschitz-Synagoge (Prčice-synagoga), Psářský mlýn (Psářský mlýn), Ratajský mlýn (Ratajský mlýn), Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna) (Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna)), Schettekmühle (Šetkův mlýn), Schwihau mühle (Švihovský mlýn), Sedlický mlýn (Sedlický mlýn), Semínův mlýn (Semínův mlýn), Smikovský mlýn (Smikovský mlýn), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Speřinský mlýn (Speřinský mlýn), Svojšice (Svojšice), Šeradovka (Šeradovka), Třebešický mlýn (Třebešický mlýn), Valcha (Valcha), Wlaschim-Synagoge (Vlašim-synagoga), Wottitz-Synagoge (Votice-synagoga), Zálesí (Zálesí)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Baština Hořovická (Baština Hořovická), Baštinská Myslivna (Baštinská Myslivna), Chrustenický mlýn (Chrustenický mlýn), Čihátka (Čihátka), Dolní kodský mlýn (Rabochův) (Dolní kodský mlýn (Rabochův)), kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr (kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr), Konvalinkův mlýn (Konvalinkův mlýn), Lhotecký dvůr (Lhotecký dvůr), Litohlavy (Litohlavy), Na Veselé (Na Veselé), Noviny (Noviny), Panský mlýn (Panský mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Pivovar - Beroun (Pivovar - Beroun), Plešivec (Plešivec), Sudíkův mlýn (Sudíkův mlýn), Synagoga - Tetín (Synagoga - Tetín), Vyšebohy (Vyšebohy)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Orts:
Liditz (Lidice), Ovčín (Ovčín), Štěpárna (Štěpárna)

Objekts:
Bajrovka (Bajrovka), Barborka (Barborka), Beyerovka (Beyerovka), Chržínský mlýn (Chržínský mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Důl Ronna (Důl Ronna), Františkánská myslivna (Františkánská myslivna), Horowetz mühle (Mužíkův mlýn), Jemníky - železniční zastávka (Jemníky - železniční zastávka), Kolský mlýn (Kolský mlýn), Koryntovský mlýn (Koryntovský mlýn), Košťálův mlýn (Košťálův mlýn), Krupičkův mlýn (Krupičkův mlýn), Kynclův mlýn (Kynclův mlýn), Lipina (Lipina), Michálkův mlýn (Michálkův mlýn), Přední mlýn (Přední mlýn), Saky - železniční zastávka (Saky - železniční zastávka), Svatá Markéta (Svatá Markéta), Tuhaň - železniční zastávka (Tuhaň - železniční zastávka), Vašírovská Lísa (Vašírovská Lísa), Železniční zastávka Švermov-Hnidousy (Železniční zastávka Švermov-Hnidousy)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Orts:
Aldašín (Aldašín), Hrstkov (Hrstkov), Špandava (Špandava), Vlčí Důl (Vlčí Důl)

Objekts:
Bečváry-nový zámek (Bečváry-nový zámek), Chalupa čp.2 (Chalupa čp.2), Chalupa čp.30 (Chalupa čp.30), Chrástecký mlýn (Chrástecký mlýn), Cukrovar - Český Brod (Cukrovar - Český Brod), Cukrovar - Velim (Cukrovar - Velim), Domek čp.11 (Domek čp.11), Domek čp.26 (Domek čp.26), Freundova pila (Freundova pila), Hlaváčova Lhota (Hlaváčova Lhota), Hrazer Mühle (Hrázský mlýn), Kbel - zámek (Kbel - zámek), Liblice A (Liblice A), Linhartova hospoda (Linhartova hospoda), Lošánky - zámek (Lošánky - zámek), Mirkovec (Mirkovec), Ostrov (Ostrov), Plaňany - rychta (Plaňany - rychta), Potřeba (Potřeba), Skokanower Mühle (Skokanovský mlýn), Starý mlýn (Starý mlýn), Šabatkova kovárna (Šabatkova kovárna), Šátkův statek (Šátkův statek), Tiefenthaler Mühle (Tiefenthaler Mühle), Tvrz Malé Bečváry (Tvrz Malé Bečváry), Válcový mlýn (Válcový mlýn), Vocetkův statek (Vocetkův statek), Zuckerfabrik (Cukrovar Ratboř)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Orts:
Stará Lhota (Stará Lhota), Švihov (Švihov)

Objekts:
Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory (Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory), Fábrovský mlýn (Fábrovský mlýn), Hatě (Hatě), Herrn Mühle (Panský mlýn), Jesuiten Mühle (Jesuitský mlýn), Kamajka (Kamajka), Karlov (Karlov), Kunvald (Kunvald), Lhoter Mühle (Lhotský mlýn), Malešovský mlýn (Malešovský mlýn), Markovice - kostel sv. Anny (Markovice - kostel sv. Anny), Medenice (Medenice), Obický mlýn (Obický mlýn), Petrovická hájovna (Petrovická hájovna), Pivovar právovárečného měšťanstva - Čáslav (Pivovar právovárečného měšťanstva - Čáslav), Pod hutským (Pod Hutským), Rabschina Mühle (Rabštejnka), Řešeto (Řešeto), Rezkovec (Rezkovec), Sidonin Les (Sidonin Les), Slaměnec (Slaměnec), Untere Mühle (Dolní mlýn), Velký Dvůr (Velký Dvůr), Zimburger Mühle (Cimburk)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Březov (Březov), Schütoll (Šitol), Trockene Mühle (Suchý mlýn)

Objekts:
Beřkovický mlýn (Beřkovický mlýn), Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou (Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou), Cítov - zámek (Cítov - zámek), Cukrovar - Mělník (Cukrovar - Mělník), Čečelická myslivna (Čečelická myslivna), Harbasko (Harbasko), Königswald (Království), Luh (Luh), Mühle Hlučov (Mlýn Hlučov), Na Vosouši (Na Vosouši), Neuhof (Nový Dvůr), Pivovar - Vysoká Libeň (Pivovar - Vysoká Libeň), Tempel Hegerhaus (Tempel Hegerhaus), Třebošnice (Třebošnice), Vlčí (Vlčí), Wrbamühle (Wrbamühle)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Orts:
Chaloupky (Chaloupky - samoty), Flusárna (Flusárna), Jibstec (Jibstec), Neudorf (Vrchbělá), Píčův statek (Píčův statek), Wassatschka (Vazačka)

Objekts:
Bezno - nádraží (Bezno - nádraží), Březenská myslivna (Březenská myslivna), Cukrovar - Brodce n. Jizerou (Cukrovar - Brodce n. Jizerou), Dörrholz (Suchý Les), Flodermanův mlýn (Flodermanův mlýn), Havraník (Havraník), Hole (Hole), Jungbunzlau-Synagoge (Mladá Boleslav-synagoga), Karlshof (Karlov), Končiny (Končiny), Lázně Boží Voda (Lázně Boží Voda), Maxov (Maxov), Neuhof (Nový Dvůr), Pavlíkův mlýn (Pavlíkův mlýn), Polívkův mlýn (Polívkův mlýn), Rachvaly (Rachvaly), Řehnický mlýn (Řehnický mlýn), Schubertův mlýn (Schubertův mlýn), Semčice - nádraží (Semčice - nádraží), Slavíkův mlýn (Slavíkův mlýn), Textilka - Mladá Boleslav (Textilka - Mladá Boleslav), U Bílého kříže (U Bílého kříže), Zájezd (Zájezd), Zalužany (Zalužany)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Orts:
Aushacken (Vykleky), Bohumilov (Bohumilov), Mlada (Mladá)

Objekts:
Alexanderhof (Alexandrov), Božidar (Boží Dar), Cukrovar - Nymburk (Cukrovar - Nymburk), Ćíhary (Ćíhary), Komárov (Komárov), Krejčího mlýn (Krejčího mlýn), Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Mladotín (Mladotín), Mlýn - Nymburk-Drahelice (Mlýn - Nymburk-Drahelice), Most - Lysá nad Labem-Litol (Most - Lysá nad Labem-Litol), Panský mlýn (Panský mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Panský mlýn a pila (Panský mlýn a pila), Šumbor (Šumbor), Tejnický mlýn (Tejnický mlýn), U Pěti Dubů (U Pěti Dubů), Zahájí (Zahájí), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Orts:
Přibyslavice (Přibyslavice)

Objekts:
Automobilka Praga - Praha (Automobilka Praga - Praha), Barvírna kůží - Praha Libeň (Barvírna kůží - Praha Libeň), Chlum u Mirošovic - zámek (Chlum u Mirošovic - zámek), Cihelna - Nehvízdky (Cihelna - Nehvízdky), Cukrovar - Martín a Líbeznice (Cukrovar - Mratín a Líbeznice), Cukrovar - Praha-Modřany (Cukrovar - Praha-Modřany), Dolní Peklov (Dolní Peklov), Hodovský mlýn (Hodovský mlýn), Horní Peklov (Horní Peklov), Hubačov (Hubačov), Jevany hotel Novotný (Jevany hotel Novotný), Kojetice - zámek (Kojetice - zámek), Ovčáry (Ovčáry), Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8 (Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8), Prádelna - Praha 4 (Prádelna - Praha 4), Pyskočelský mlýn (Pyskočelský mlýn), Ringhofferovy závody (Ringhofferovy závody ), Sluhy - tvrz (Sluhy - tvrz), Spalovna pevných odpadǔ - Praha (Spalovna pevných odpadǔ - Praha), Strančice - zámek (Strančice - zámek), Šurkov (Šurkov), Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady (Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady), Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař (Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař), Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9 (Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9), Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka (Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Orts:
U Rabiňáka (U Rabiňáka), Ztracenka (trampská osada) (Ztracenka (trampská osada))

Objekts:
Chýňský mlýn (Chýňský mlýn), Cukrovar - Uhříněves (Cukrovar - Uhříněves), Hladkovský mlýn (Hladkovský mlýn), Kosoř - hájovna (Kosoř - hájovna), Krsovice (Krsovice), Nussberg (Včelní Hrádek), Společenský pivovar - Brandýs nad Labem (Společenský pivovar - Brandýs nad Labem), Tiskárna Václav Pešl - Praha 5 (Tiskárna Václav Pešl - Praha 5), Továrna na porcelán - Praha 5 (Továrna na porcelán - Praha 5), Transformační a měnící stanice Vokovice (Transformační a měnící stanice Vokovice)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
4 Hammer (Čtvrtý Hamr), Betlém (Betlém), Bezík (Bezík), Bor (Bor), Břehy (Břehy), Brousek (Brousek), Bubovický Mlýn (Bubovický mlýn), Buzice (Buzice), Byčice (Byčice), Kobylníky (Kobylníky), Koledera (Koledera), Kolwin (Kolvín), Korce (Korce), Luh (Luh), Luhy (Luhy), Na Emiliance (Na Emiliance), Na pakostě (Na pakostě), Na podkově (Na podkově), Návoz (Návoz), Padert (Padrť), Políčko (Políčko), Proudkovice (Proudkovice), Rybárna (Rybárna), Šefrovna (Šefrovna), Těchnice (Těchnice), Topínka (Topínka), Trenčín (Trenčín), U Hupticha (U Hupticha), Voznice (Voznice), Vymyšlenka (Vymyšlenka), Záběhlá (Záběhlá), Zbenické Zlakovice (Zbenické Zlakovice)

Objekts:
Baber Hegerhaus (Baba), Baština Stará (Baština Stará), Bergmanův mlýn (Bergmanův mlýn), Bláhův mlýn (Bláhův mlýn), Borákov (Borákov), Chynská (Chynská myslivna), Častoboř (Častoboř), Dobrá Voda u Březnice-barokní most (Dobrá Voda u Březnice-barokní most), Dobříš - železniční výtopna (Dobříš - železniční výtopna), Drtina Aussichtsturm in Besedná (Drtinova rozhledna na Besedné), Eisnerka (Eisnerka), Jandečků mlýn (Jandečků mlýn), Jechův mlýn (Jechův mlýn), Klobouček (Klobouček), Kopáčovský hamr (Kopáčovský hamr), Na Bůrku (Na Bůrku ), Panský mlýn (Panský mlýn), Petřinův mlýn (Petřinův mlýn), Pfleger (Pfleger), Pibrans - Synagoge (Příbram - synagoga), Pilka (Pilka), Pivovar - Chlum-Nalžovice (Pivovar - Chlum-Nalžovice), Pivovar - Kamýk nad Vltavou (Pivovar - Kamýk nad Vltavou), Plechhammer (Plechhamr), Podtochovický mlýn (Podtochovický mlýn), Skelná Huť (Skelná Huť), Stará Vachanka (Stará Vachanka), Tři Trubky (Tři Trubky), Uhřický mlýn (Uhřický mlýn), V struhách (V Struhách), Vachovický mlýn (Vachovický mlýn), Vopičkův mlýn (Vopičkův mlýn), Vranová (Vranová), Výfuk (Výfuk), Walcher Mühle (Valcha), Zábřeský mlýn (Zábřeský mlýn), Zahrádka (Zahrádka)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Hlivojedy (Hlivojedy), Kocanda (Kocanda), Loučko (Loučko), Mlýnec (Mlýnec), Mühlhansl (Mühlhansl), Myší Díra (Myší Díra), Pístný (Pístný), Plázek (Plázek), Pochvalovský Mlýn (Pochvalovský Mlýn), Polský Ovčín (Polský Ovčín), Protivná (Protivná), Slabecká Huť (Slabecká Huť), Svatý Vojtěch (Svatý Vojtěch), Valcha (Valcha), Zákonova Hlídačna (Zákonova Hlídačna)

Objekts:
Abgebrannte mühle (Spálený mlýn), Budskermühle (Budský mlýn), Charvátův mlýn (Charvátův mlýn), Hořesedly mlýn a sušárna chmele (Hořesedly mlýn a sušárna chmele), Jiříkovic mlýn (Jiříkovic mlýn), Kleinmühle (Malý mlýn), Konopaser Mühle (Konopaský mlýn), Koryta (Koryta), Kouklův mlýn (Kouklův mlýn), Lobitsch (Lovíč), Malzmühle (Sladovní mlýn), Merkovka (Merkovka - Lázně), Obecní mlýn (Obecní mlýn), Panská pila (Panská pila), Podhorní mlýn (Podhorní mlýn), Säge Mühle (Säge Mühle), Schreiber mühle (Schreibrův mlýn), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Theresienhain (Terezka), Tschetschkamühle, (Křečkovský mlýn), Tyterský mlýn (Tyterský mlýn), Untere Bretsägemühle (Untere Bretsägemühle), Welhottnermühle (Velhotský mlýn), Wiesenmühle (Bílý mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Babka (Babka), Bašta (Bašta), Bauden (Boudy), Bleiche (Bělidlo), Březy (Březí), Budweis - Altstadt (České Budějovice - Staré město), Buskau (Buzkov), Gassenhäusel (Gassenhäusel), Göllitz (Jedlice), Hammer (Hamr), Hladná (Hladná), Höger (U Bočků), Hůrka. (Hůrka.), Jaroslawitz (Jaroslavice), Kl. Temelin (Temelínec), Klukov (Klukov), Kmin (Knín), Koller (U Kollerů), Kořensko (Kořensko), Křtěnow (Křtěnov), Lechnerstall (Lechnerova Stáj), Lugau (Lukov), Moosbauer (Moosbauer), Nehamerhof (Nehamerův Dvůr), Nemanice (Nemanice), Neuhütten (Nové Hutě), Neuhütten (Nové Hutě), Ober Lipov (Horní Lipovsko), Pardovice (Pardovice), Podhaj (Podhájí u Týna n. V.), Rejsíkov (Rejsíkov), Remlovy Dvory (Remlovy Dvory), Schörz (Schoř), Slaměný Dvůr (Slaměný Dvůr), U Benáků (U Benáků), U Marečků (U Marečků), Überfuhr (Břehy), Ve Strouze (Ve Strouze), Vrbí (Vrbí), Wohrada (Ohrada.)

Objekts:
Ambrožův mlýn (Ambrožův mlýn), Bargerův mlýn a pila (Bargerův mlýn a pila), Bečický mlýn (Bečický mlýn), Bouda (Bouda), Brünnl - buquoysche Residenz, Gasthof „Herrenhaus“ (Dobrá Voda - Buquoyská rezidence a Panský dům), Budweis - Synagoge (České Budějovice - synagoga), Býčkův mlýn a pila (Býčkův mlýn a pila), Čalounův mlýn (Čalounův mlýn), Fatkovna (Fatkovna), Gabermühle (Kábův mlýn), Grabmühle (Stropnický mlýn), Gregei (Gregei), Hněvkovická Hájnice (Hněvkovická Hájnice), Hostinec České Švýcarsko (Hostinec České Švýcarsko), Kolínů mlýn (Kolínů mlýn), Malý mlýn. (Malý mlýn.), Müller (Hamr), Nezdaschow-Synagoge (Neznašov-synagoga), Nový mlýn (Nový mlýn), Perstenhof (Peštovec), Překážka (Překážka), Řepišův mlýn (Řepišův mlýn ), Rothbauermühle (Rothbauerův mlýn), Rozovy (Rozovy), Rybičkův mlýn (Rybičkův mlýn ), Schweizerhaus (Schweizerhaus), Strouha (Strouha), Sušek (Sušek), Šeborův mlýn a pila (Šeborův mlýn a pila), Šimkův mlýn (Šimkův mlýn), Švábův hrádek. (Švábův hrádek.), Tomandlhof (Tomandlův dvůr), U Brodáka (U Brodáka), U Valcháře (U Valcháře), Walch (Valcha), Želízkův mlýn. (Želízkův mlýn.)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Abdank (Adámky), Albert (U Alberta), Alsching (Lštín), Altholland (Starý Holand), Althütten (Staré Hutě), Altspitzenberg (Starý Špičák), Andreasberg (Ondřejov), Asang (Jasánky), Au-Werk (Lužní závod), Aumühle (Nivský mlýn), Bachgoberl (Bachgoberl), Bachmann (Bachman), Bamberg (Babín), Bauer (Bauer), Bei der Moldau (U Vltavy), Beim Gregor (U Řehoře), Beim Ohlman (U Ohlmana), Beim Ohlwagner (U Ohlwagnera), Beim Stangl (U Stangla), Berau (Berau), Bernek (Pernek), Blahawirt (U Bláhy), Blumenau (Květná), Böhm (U Čechů), Böhmdorf (Dolní Brzotice), Böhmdorf (Bei Zettwing) (Mikulov), Böhmisch Haidl (Maňávka), Bonaventura (Skleněné Hutě), Bräun (Bräun), Braunsteinhof (Braunsteinhof), Bretterschlag (Petřejov), Chumau (Chlumany), Chumheger (Chlumanská hájovna), Deutsch Reichenau Bei Friedberg (Rychnůvek), Dickbartl (U Tlustého Bártla), Distlowitz (Tisovka), Dobring (Dobřín), Dollern (Dolany), Dorstadt (Dorstadt), Dvořák v Hoře (Dvořák v Hoře), Edelmühle (Edelmühle), Etbauer (Etbauer), Fensl (Fensl), Fischerháuser (Rybářské Domky), Fischern (Stěžerov), Flödl (Fledl), Frauenthal (Frantoly), Gamsau (Gamsau), Geisleiten (Kozí Stráň), Georgendorf (Jiřice), Gerbertschlag (Herbertov), Gereuthern (Jitronice), Gfrörethäuser (Zmrzlice), Glashütten (Skelná Huť), Glasser (Glasser), Goldberg (Zlatá), Graben (Strouhy), Graben (Graben), Gregerhof (Gregerův dvůr), Gritschau (Krčín), Gromaling (Kramolín), Gross Drossen (Velké Strážné), Grünberger (Zelená Hora), Haidl (Lomek), Hammergut (Hamry), Hartauer (Hartauer), Hausberg (Hausberg), Hausveitl (Hausveitl), Heinrichsöd (Hrdoňov), Hinterhaid (Zadní Bor), Hochwald (Hvozd), Hodenitz (Hodonice), Hohenschlag (Vysoká), Holzbauer (Holzbauer), Horní Tichá (Horní Tichá), Hornschlag (Hodoň), Hörwitzl (Hořičky), Hossen (Hostinov), Hossenreith (Jenišov), Hossenschlag (Lhotka), Hundshaberstift (Bozdova Lhota), Hundsruck (Hřbítek), Hurshippen (Hořipná.), Hüttenhof (Huťský Dvůr), Irresdorf (Lštín), Johanesthal (Janovy Hutě), Johannesdorf (Janova Ves), Johannesdorf (Janova Ves), Josefsthal (Josefův Důl), Käferhauser (Broukárny), Kainretschlag (Konrátov), Kapellen (Kapličky), Kapellner Waldhäuser (Kaplické Chalupy), Karlshöfen (Karlovy Dvory), Kitzhofer (Kozák), Klein Heinrichschlag (Malý Jindřichov), Kothof (Kothof), Kozákův mlýn (Kozákův mlýn), Kriebaum (Vitěšovice), Kriebaumkollern (Vitěšovičtí Uhlíři), Lahrenbecher (Mlýnec), Linden (Linda), Lindner Waldhäuser (Lindské Chalupy), Lippen (Lipno), Lobiesching (Lověšice), Lodus (Mladoňov), Lugmüler (Lugmüler), Maltschbach (Horní Malše), Martetschlag (Martínkov), Meisetschlag (Míšňany), Mezilesí (Multerberg), Michetschlag (Javoří), Miggolz (Mikoly), Minichschlag (Mnichovice), Mittel Zeughütten (Mittel Zeughütten), Moldauhäusel (Vltavská Chalupa), Muckenschlag (Muckenschlag), Mühldorf (Mlýnská), Multerberger Waldhäuser (Multerberské Chalupy), Murau (Murov), Neubauer (Neubauer), Neudörfel (Nová Víska), Neuhammer (Nový Hamr), Neustift (Lhota), Neustift (Gemeinde Planles) (Polečnice), Ober Gallitsch (Horní Kaliště), Ober Oggold (Horní Okolí), Ober Schediwy (Horní Šedivý ), Ober-Stögenwald (Horní Stögenwald), Obermarkschlag (Horní Hraničná), Oberschlagl (Horní Drkolná), Obersinnetschlag (Horní Příbrání), Obersteindörfl (Zbraslav), Oberuresch (Horní Ureš), Oberwald (Horní les - hájovna ), Ogfolderhaid (Jablonec), Ottenschlag (Otov), Ottetstift (Otice), Pabst (Pabst), Panhäusl (Panhäusl), Passern (Pasovary), Paulina (Pavlína), Penketitz (Beníkovice), Perschetitz (Horní Brzotice), Peter (Petr), Pfarrwaldhäusel (Ve Farském lese), Pilgerrast (Pilgerrast), Pilletitz (Bílovice), Pilsenschlag (Polžov), Pilsenschlag (Polžov), Plaňák (Plaňák), Plattetschlag (Mladoňov), Pludau (Bludov), Podwurst (Podvoří), Pösigl (Bezděkov), Pozděraz (Pozděraz), Pragenbauer (Praha), Pragerstift (Pražačka), Pramhof (Pramhof), Pranghof (Prámské Dvory), Probolden (Provodice), Prossnitz (Vražice), Putschen (Bučí), Raifmass (Radvanov), Ratschin (Račín), Ratschin (Račín), Reitbauer (Reitbauer), Reiterschlag (Pasečná), Reith (Loutka), Reithäusel (Na Rejtě), Reithbauer (Rejtský Sedlák), Reitmürtel (Reitmürtel), Richterhof (Střemily), Rosenau (Rožnov), Rosenau (Rožnov), Rosenhügel (Růžový Vrch), Rottenberghäuser (Rottenberghäuser), Rudetschlag (Lipoltov), Rusterhäuser (Rusterhäuser), Rüsterschmied (Rüsterschmied), Sarau (Kyselov), Schanz (Šance), Schild (Bystrá), Schmieding (Kovářovice), Schneidetschlag (Veselí), Schonauer (č.17) (U Bárty), Schönfelden (Krásná Pole), Schönfelden (Osí), Schwarzviertel (Černá Čtvrť), Schwiebgrub (Svíba), Siebitz (Třebovice), Silberberg (Stříbrné Hutě), Simandlbauer (U Simandlů), Sofienschloss (Žofín), Sonnbergsthal (Žumberský mlýn), Stadlberg (Stodůlecký Vrch), Steffl (U Šteflů), Stein (Kamenná), Stellschmiede (Kovárna), Stern (Hvězda), Stift (Lhota), Strohbauer (Strohbauer), Teufel im Walde (Čert v lese), Theresienhütte (Terčí Huť), Tichtihöfen (Dětochov), Tichtiöfen (Dětochov), Tonihäuseln (Jednoty), Tussetschlag (Břevniště), U Moravců (U Moravců), Uhligsthal (Uhlíkov), Unter Oggold (Dolní Okolí), Unter Schediwy - Hammer (Dolní Šedivý - hamr), Unter Schlagl (Dolní Drkolná), Unter Steindörfel (Přibyslavov), Untermarkschlag (Dolní Hraničná), Untersinnetschlag (Dolní Příbrání), Unterstögenwald (Pestřice), Velenov (Velenov), Vendlmühle (Vendlův mlýn), Vierhäusel (Čtyřdomí), Vorderglöckelberg (Přední Zvonková), Vorderhammer (Přední Hamry), Wagnerhäusel (Wágnerova chalupa), Waldau (Valdov), Waldbauer (Waldbauer), Waldmann (Waldmann), Waltersruhe (Walterova hrobka), Wegscheider (Nová Hospoda), Woisetschlag (Boršíkov), Wolfsgrub (Vlčí Jámy), Zettlesreith (Sedlíkov), Zettwing (Cetviny), Zichlern (Těchlov), Ziebetschlag (Přibyslav), Zodl (Sádlno), Zwarmetschlag (Svatomírov), Zwittern (Svitanov)

Objekts:
Hietzker Mühle .Säge (Hietzkerův mlýn a pila), Hornschlag - Hegerhaus (hájovna Hornschlag), Hüttenhof - Genossenschaftsmühle (Huťský Dvůr - družstevní mlýn ), Neudörfl - Hegerhaus (hájovna - Nová Víska), Ogfolderhaid - Mühle (Jablonec - Vlhký mlýn), Alexmühle (Alexův mlýn), Altrichtr (Altrichtr), Andreasberg - Forsthaus (Ondřejov - myslivna), Auerhammer (Auerův hamr), Aumühl - mühle (Aumühl), Ausguck an Plöckenstein (Rozhledna na Plechém), Beim Krebs (U Raka), Blahuschmühle (Blahuschův mlýn), Blaschkomühle (Blažkův mlýn), Böhm. Reichenau - Maria Schnee - Kloster (Svatý Kámen - klášter), Böhmisch Hörschlag - Forsthaus (Český heršlák - myslivna), Böhmmühle (Böhmův mlýn), Böhmmühle I (Böhmův mlýn I), Böhmmühle II (Böhmův mlýn II), Böhmüllermühle,Säge (Böhmüllerova pila a mlýn), Boirmühle (Boirmühle), Brentlmühle (Brentlův mlýn), Brettermühle (Brettermühle), Brettmühle (Brettmühle), Brunnermühle (Brunnerův mlýn), Cajsův mlýn (Cajsův mlýn), Deutsch Reichenau - Hammer (Rychnůvek - hamr), Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta (Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta), Donabauermühle,Säge (Donabauerův mlýn a pila), Draxlmühle, (Draxlův mlýn), Drochesdorfermühle (Drochovský mlýn), Faschinghof (Faschingův dvůr), Fischermühle (Fischerův mlýn a pila), Forsthaus Maltschbach (myslivna Malše), Friedberg - Prollmühle (Frymburk - Prollův mlýn a pila), Früchtl Hammer (Früchtlův hamr), Fuchs Mühle (Fuchsův mlýn), Fuchsmühle (Kratochvíl), Gailmühle (Gailmühle), Geiermühle (Geierův mlýn), Glasermühle (Glaserův mlýn pila a hamr), Golitsch - Hegerhaus (hájovna Kaliště), Grabenhofbauer (Grabenhofbauer), Grasmühle (Grasmühle), Grosser (Grosser), Grubermühle (Gruberův mlýn), Gubschmühle (Gubschův mlýn a pila), Guserlhof (Kůzlův dvůr), Hablemühle .Säge (Hablův mlýn a pila), Hackermühle (Hakrův mlýn), Hammer (Hamr), Hammer mlýn (Hamerský mlýn), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hammerschmiedt (Hamr), Hatzelmühle (Hatzlův mlýn), Haubermühle (Hauberův mlýn), Haunmühle (Haunův mlýn), Hauselmühle (Hauslův mlýn), Hegerhaus Melmerweide (hájovna Melmerweide), Heinrichsödmühle,Säge (Heinrichsöd mlýn a pila), Hernmühle (Panský mlýn), Herrenmühle (Panský mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heurafflmühle,Säge (Výtoňský mlýn a pila), Hinter Glöckelberg - Hegerhaus (Zadní Zvonková - hájovna), Hinter Glöckelberg - Zollhaus (Zadní Zvonková - celnice), Hintermühl (Hintermühl), Holzmühle (Mlýn za lesem), Höpflmühle (Höpflův mlýn), Horní Dvořiště - pivovar (Horní Dvořiště - pivovar), Hospůdka u Rynešů (Hospůdka u Rynešů), Hüttenhof - Hegerhaus (Huťský Dvůr - hájovna), Hüttenhof - Hegerhaus (Huťský Dvůr - hájovna ), Hüttenhof mühle (Huťský Dvůr - mlýn), Huttermühle (Hutterův mlýn), Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže (Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže), Jarmirn - Säge (Jaroměř -mlýn a pila), Jarmirnmühle (Jaroměř - mlýn), Jonas Mühle (Jonášův mlýn), Josefsthal - mühle (Josefův Důl - mlýn), Josefsthal - Säge (Josefův Důl - pila), Josefsthal - Säge (Josefův Důl - pila), Josefův Důl - sklárna (Josefův Důl - sklárna), Käfermühle (Käfermühle), Kalsching - Hegerhaus (Chvalšiny - hájovna ), Kalsching - Mühle .Säge (Chvalšiny - mlýn a pila), Kamenec (Kamenec- hostinec), Kegelhamer (Kegelhamer), Kienmühle (Loučovický mlýn), Kirchbachmühle (Na chladném potoce), Kirchenmühle (Kostelní mlýn), Klímův mlýn (Klímův mlýn), Klinkischmühle (Klinkův mlýn), Knollenhof (Knollův dvůr), Kögelhammer (Bláhův mlýn), Kögelhammer (Kögelhammer), Kohlmühle (Kohlmühle), Kolinmühle (Kolínův mlýn), Kolonie Jarošova (Kolonie Jarošova), kostel Panny Marie u Hořic (kostel Panny Marie u Hořic), Kozí Hřbet (Kozí Hřbet), Krenn muhle (Krennův mlýn), Kropshof (Kropshof), Krumpmühle (Krumpův mlýn ), Lachsen mlýn (Lachsen mlýn), Lahrenbechermühle,Säge (Lahrenbecherský mlýn a pila), Langenbruck mühle (Olšinský mlýn), Lausekerhof (Loužecký dvůr), Ledelmühle (Ledel mlýn), Leitner Hammer (Leitnerův hamr), Lindbergmühle (Lipová - mlýn a hostinec), Losermühle (Loser mlýn), Losnitzmühle (Lazecký mlýn), Loymühle (Lojzův mlýn), Lushnitzermühle (Lužnický mlýn), Mačí (Mačí), Maltschitzmühle (Malčický mlýn a pila), Mörixhof (Mrakšov), Müller (Müller), Müllner mühle (Müllner mlýn), Neu mühle (Nový mlýn), Neu Spitzenberg - Hegerhaus (Nový Špičák - hájovna), Neu Spitzenberg - Hegerhaus (Nový Špičák - hájovna), Neu Spitzenberg - Mühle (Nový Špičák - mlýn), Neuhäusel - Hegerhaus (Nové Domky - hájovna), Neuhäusel - Hegerhaus (Nové Domky - hájovna), Neuhäusel - Hegerhaus (Nové Domky - hájovna), Neuhäusel - Lippen - Bahnhof (Nové Domky - Lipno - železniční nádraží), Neumühle (Nový mlýn), Nodesmühle (Nodesův mlýn), Ogfolderhaid - Hegerhaus (Jablonec - hájovna), Ogfolderhaid - Obermühle (Jablonec - Horní mlýn), Olschbauer Mühle .Säge (Olschbauer mlýn a pila), Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie (Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie), Panuschmühle (Panušův mlýn), Payermühle (Payerův mlýn), Payrmühle II (Payrův mlýn II), Payrmühle,Säge (Payrův mlýn a pila), Pernlesdorf (Mostky - zámek), Petermühle (Petrův mlýn), Petermühle (Petrův mlýn), Plattenmühle (Blatenský mlýn), Pleticher (Pleticha), Plonnermühle (Plonnerův mlýn), Pollakmühle (Pollakův mlýn), Pöschkomühle (Pöschkův mlýn a pila), Posudovský mlýn (Posudovský mlýn), Pröllmühle (Pröllův mlýn a pila), Prussingerhof (Brusinský dvůr), Putznmühle (Putzn mlýn), Reismühle (Řeský mlýn), Reissrechen Forsthaus (myslivna Reissrechen), Reiter - Hegerhaus (hájovna Reiter), Reitermühle (Reitermühle), Reithmühle (Reith mlýn), Riedelhütten (U Riedla), Rinn - Mühle .Säge (Rinnův mlýn a pila), Rosenauer (Rosenauer ), Rosenberg - Synagoge (Rožmberk nad Vltavou - synagoga), Rotmühle (Červený mlýn), Schacherl mühle (Schacherlův mlýn a pila), Schacherlmühle (Schacherlův mlýn), Schanzmühle (Schanzmühle), Scherhaufor (Scherhaufor), Schestaumühle (Žestovský mlýn ), Schiefer Hegerhaus ( hájovna Schiefer), Schlechtamühle (Šlechtův mlýn), Schmiedmühle (Schmiedmühle), Schollerhof (Schollerovský dvůr), Schürer mühle (Schürerův mlýn), Schwalbenhof (Vlaštovičník), Schwarzmühle (Schwarzmühle), Schwarzmühle,Säge (Schwarzův mlýn a pila), Sechtermühle (Veveří mlýn), Sigmundmühle (Sigmundův mlýn a pila), Sinkomühle (Synkův mlýn), Sladek mühle (Sládkův mlýn), Stangl mühle (Stanglův mlýn), Staniehof (Staněk), Stegmühle (Stegmühle), Steindl Hammer (Steindlův hamr), Steinecker mühle (Steineckerův mlýn), Stögenwald - Hegerhaus (Dolní Pestřice - hájovna), Strahov - myslivna (Strahov - myslivna), Stupárna (Stupárna), Tahedlmühle (Tahedlův mlýn), Teichmühle (Rybnický mlýn), Teichmühle (Rybniční mlýn), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Tobiasmühle (Tobiášův mlýn), Trikermühle (Trikermühle), Trumpelmühle (Trumpelmühle), Uhligsthal - Hegerhaus (Uhlíkov - hájovna), Uhligsthal - Hegerhaus (Uhlíkov - hájovna a ubytovna), Unterhaidmühle (Dolní Dvořiště - mlýn), Vorderstift - Hegerhaus (Bližší Lhota - hájovna), Wabromühle (Wabrův mlýn), Walischmühle (Wallischův mlýn), Wallisch Hammer (Wallišův hamr a mlýn), Weichselner kalkbrennerei (Vyšenská vápenka), Weissenmühle (Weissen mlýn), Winklermühle (Winklerův mlýn), Winklermühle .Säge (Winklerův mlýn a pila), Wolfmühle (Wolfův mlýn a pila), Wolfsgrub - Hegerhaus (Vlčí jámy - hájovna), Zartlesdorf (Rybník - zámek), Zaummühl (Zaummühl), Zaumüller mühle (Zaumüller - mlýn), Zaunmühle (Zaunmühle), Zaunmühle (Zaunův mlýn), Zeilinger mühle (Zeilingerův mlýn), Zettwing Hammer (Cetviny - hamr), Zierlingermühle (Zierlingerův mlýn)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Althütten (Staré Hutě), Amerika (Amerika), Auhäuser (Lužánky), Bernhards (Pernárec), Brandhäusler (Brandhäusler), Braunschlaghof (Pranšlácký Dvůr), Budík (Budík), Bukovky (Bukovky), David (David), do roku 1920 Guntschachen (Kunšach), Elendhaus (Bída), Fischbachhäser (Rybné), Gottschallings (Košťálkov), Hamer (Hamer), Hammerhäuser (Hamry), Hammermühle (Hamr), Jousal (Jousal), Kain (Kuní), Kockschlag (Košlák), Kösslersdorf, Neudorf (Nová Ves), Lexnitz (Leštnice), Luweg (Luhy), Mähring (Domky Mariánské), Maring Jakob (Maring Jakob), Mirusche (Miruše), Mooshäuser (Blata), Münichschlag (Mnich), Nuzov (Nuzov), Okrouhlice (Okrouhlice), Olinghäusel (Holinkova Jednota), Poweber (Poweber), Reichers (Rajchéřov), Reissner (Reissner), Romau (Romava), Schmidt (Schmidt), Staré Město pod Landštejnem - cihelna (Staré Město pod Landštejnem - cihelna), Thiergarten (Obora), Waldwenzel (U Vencalů), Zuggers (Krabonoš)

Objekts:
Hammermühle (Hamerský mlýn), Adamsfreiheit (Hůrky - poutní kaple k poctě Matky Boží), Arnolzhof (Arnolec), Baron Offermann'sches Jagdschloss (Baron Offermann'sches Jagdschloss - u Maříže), Berghof (Vrchy), Blofslmühle (Blofslmühle), Böhmmühle (Čechův mlýn), Český Rudolec - lihovar (Český Rudolec - lihovar), Drápal (Drápal), Dvůr Karlov (Dvůr Karlov), Einhandelmühl (Mlýnek), Františkov - železárna (Františkov - železárna), Fuchsmühle (Fuchsmühle), Gabrielenhof (Gabrielka), Galgenmühle (Galgenmühle), Gasthof Richard Pfauser (Vitiněves - zájezdní hostinec), Hanftlmühle (Hanftlův mlýn), Heumoth Mühle (Sedelský mlýn), Hirschjirglmühle (Hirschův mlýn), Hotel Holub (Hotel Holub), Illův mlýn (Illův mlýn), Klitschkamühle (Kličkův mlýn), Kloster (Klášter), Landštejnský dvůr (Landštejnský dvůr), Leutenmühle (Leutův mlýn), Maires - Schloss (Maříž - zámek), Maires Mühle (Mařížský mlýn), Markstein (Vysoký kámen), Markwarding - Synagoge (Markvarec - synagoga), Mladekmühle (Mládkův mlýn), Mládkův mlýn (Mládkův mlýn), Mlýn U devíti (Mlýn U devíti), Mlýn ve Starém Městě pod Landštejnem (Mlýn ve Starém Městě pod Landštejnem), Natzermühle (Natzermühle), Nedbalův mllýn (Nedbalův mllýn), Neuhaus - Pezellen Meierhof (Jindřichův Hradec - Pezellenův dvorec), Neumühle (Nový mlýn), Petzelmühle (Petschův mlýn), Řečická hájovna (Řečická hájovna), Rothmühle (Červený mlýn), Ruppmühle (Ruppův mlýn), Staré Hobzí - židovský hřbitov (Staré Hobzí - židovský hřbitov), Staré Město pod Landštejnem - Synagoge (Staré Město pod Landštejnem - synagoga), Tex (Tex), Tůmův vrch (Tůmův vrch), Wenkerschlag (Dolní Radouň - kostel), Wölkingstahl (Wölkingstahl), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Žďárský mlýn (Žďárský mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Batha (U Bathů), Černé Budy (Černé Budy), Kumbal (Kumbal), Moorgründ (Blatina), Stupník (Stupník), U brodu (U brodu), U husarů (U husarů), U Jonášovy chalupy (U Jonášovy Chalupy), U Záleských (U Záleských), V Občinách (V Občinách), Wasenmeister (Pohodnice), Wasenmeisterei (Pohodnice), Zámostí (Zámostí)

Objekts:
Bělský mlýn (Bělský mlýn), Beníškův mlýn (Beníškův mlýn), Borkov (Borkov), Březinův mlýn (Březinův mlýn), Chocholův mlýn (Chocholův mlýn), Cyhelker Mühle (Cihelský mlýn), Dolní Valcha (Dolní Valcha), Dušejovský mlýn (Dušejovský mlýn), Hammer (Hamr), Hněvkovický dvůr (Hněvkovický dvůr), Humpolec - továrna na vlněné látky (Humpolec - továrna na vlněné látky), Kalivodův mlýn (Kalivodův mlýn), Kanermühle (Káňovský mlýn), Kulíkův mlýn (Kulíkův mlýn), Lhotka (Lhotka), Mayerhof (Dvůr), Mlýn Třebelice (Mlýn Třebelice), Obora (Obora), Okrouhlík (Okrouhlík), Pelhřimov - kaple Panny Marie (Pelhřimov - kaple Panny Marie), Pelhřimov - Synagoge (Pelhřimov - synagoga), Proboštiny (Proboštiny), Rudolfova pila (Rudolfova pila), Sanořín (Sanořín), Slabův mlýn (Slabův mlýn), Staré Hutě (Staré Hutě), V Kopáčích (V Kopáčích), Valcha (Valcha), Vrzákův mlýn (Vrzákův mlýn), Zastávka a nákladiště Bohdalín (Zastávka a nákladiště Bohdalín)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Bastrčice. zaniklá vesnice (Bastrčice. zaniklá vesnice), Cukava (Cukava), Černý vír (Černý vír), Dolní Lipovsko (Dolní Lipovsko), Harec (Harec), Jelec (Jelec), Jílovec (Jílovec), Jistetz (Jistec), Kostelecké Břehy (Kostelecké Břehy), Křešina (Křešina), Kučeravý (Kučeravý), Letoštice (Letoštice), Luh (Luh), Mošovice (Mošovice), Na pohodnici (Na pohodnici), Nová hospoda, bývalá formanská hospoda (Nová hospoda, bývalá formanská hospoda), Orlické Zlakovice (Orlické Zlakovice), Permanina (Permanina), Podskalí (Podskalí), Přívoz (Přívoz), Radava (Radava), Saník (Saník), Slavík (Slavík), Sobědražské břehy (Sobědražské břehy), Solnice (Solnice), Šimek (Šimek), U Grešličky (U Grešličky), U Petříčka (U Petříčka), U Řežábka (U Řežábka), U Rybáka (U Rybáka), U Staňků, (U Staňků,), U Švihlíka (U Švihlíka), U Urycha (U Urycha), U Vlků (U Vlků), Velký Vír (Velký Vír), Žďákov u Chrástu (Žďákov u Chrástu)

Objekts:
Adámkův mlýn (Adámkův mlýn), Drath Mühle (Drátovský mlýn), Haeringmühle (Herynkův mlýn), Hamákův mlýn (Hamákův mlýn), Havírna, dříve barokní kaple, (Havírna, dříve barokní kaple, ), Jalovčí (Jalovčí), Jelení Vrch (Jelení Vrch), Ješinův mlýn (Ješinův mlýn), Kotánek (Kotánek), Nákle (Nákle), Panský mlýn (Panský mlýn), Pilář mlýn a pila (Pilář mlýn a pila), Písek - pivovar (Písek - pivovar), Planina (Planina), pomístní jméno Königswarte (Královská stráž), Smetiprach (Smetiprach), Šejharův mlýn (Šejharův mlýn), Tlučka (Tlučka), Topinka (Topinka), Toskánka (Toskánka), U Lávičky (U Lávičky), Zelená (Zelená)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Adolfsäge (Adolfova pila), Althütten (Stará Huť), Althütten (Stará Huť I), Auhäusel (Na palouku), Aussergefild-Grafenhütte. (Kvilda-Hraběcí Huť.), Babůrek (Babůrek), Baier (Baier), Balzhütte (Balzhütte), Bauerhausel (Baurův mlýn), Bei den 2 Häusern (Dvojdomí), Beim Lusti (U Lustiho), beim Mathuis (U Mathuise ), Beim Matousch (U Matouše), beim Schmiedt (U Schmiedta), Beim Wachtfeitl (U Wachtfeitla), Bergheger (Hájovna), Bergjoisl (Bergjoisl), Bergtoni (Bergtoni), Blindehiesl (U slepého Matěje), Böhmhaus (U Böhmů), Böhmjörgel (Böhmjörgel), Borkenhof (Borek), Brandhäuser (Na Spálenci), Buchethäuser (Buchethäuser), Buchwald (Bučina), Chumhauser (Chlumské Domky), Draxlerhaus (Draxlerhaus), Elendbachl (Polka), Fahrenhäuser (Točná), Fischerhäuslen (Rybářské Domky), Franz (Franz), Fuchsenhäusel (Fuchsova chalupa), Fürstenhut (Knížecí Pláně), Gansauerhaid (Pravětínská Lada), Granitz (Granitz), Grünberg (Zelená Hora), Hájovna u Tomášků (Hájovna u Tomášků), Heigl (U Heiglů), Heuberger (Heuberger), Höllhof (Peklo), Hopfinger (Hopfinger), Hummelberg (Třemšín), Hüttel (Chaloupky), Jägerhauser (Volary - Myslivny), Jaushof (Jaushof), Josefsthal (Josefov), Jungwirth (Jungwirth), Klima Loam seppn (Klíma - kamenolom), Koller (Koller), Kollerhaus (Kollerhaus), Kricherbauer (Kricherbauer), Krinhof (Krinhof), Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof (Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof), Lämmerhof (Na Ovčíně), Landstrassen (Silnice), Lederhofer (Lederhofer), Marxtbauer (Marxtbauer), Matousch (U Matoušů), Mauthäusel (Mýtnice), Miesau (Vyšný), militarschiesstatte a.d. Flanitz (vojenská střelnice na Blanici), Mühlreuterhäuser, Froschau (Na Mlýnské Mýtině), Neu Elendbachel (Nová Polka), Neuchristianberg (Nový Křišťanov), Neuthal (Nové Údolí), Nusko (Nusko), Oberlichtbuchet (Horní Světlé Hory), Oberzassau (Horní Cazov), Pasta (Pasta), Paulenhäusel (U Paulů), Payer (Payer), Peterschlag (Petrovice), Pinsker Schuster Hof , Woidhiesl (Pinsker Schuster Hof a Woidhiesl), Pleschen (Maloniny), Putín (Putín), Radam (Radoň), Rait (Rait), Raschkowald (Raškov), Reichhard (Reichhard), Renn Hof (Rennův Dvůr), Reuthäusel (Na Rejtě), Rippel Hof (Rippelův Dvůr), Robl (Robl), Robotter Hof (Robotní Dvůr), Röhrenberg (Žlíbky), Rubenz (Rovence), Sägemühle (Pila), Sägewiese (Sägewiese), Scharfberg (Ostrá Hora), Scherauerhütte (Šeravská Huť), Scherer (Scherer), Scheurek (Stodůlky), Schillerberg (Radvanovice), Schindler (Schindler), Schlag, Obirnsloge (Lažíšťko), Schmierbrenner (Mazník), Schönberg (Krásná Hora), Stalliesel Luksch (u kováře Lukše), Steffler (Steffler), Steinköpfelhäuser (Kamenná Hlava), Teichheger (Teichheger), Tobiashütte (Tobiášova huť), Torfstich-Planie (Torfstich-Planie), Unterlichtbuchet (Dolní Světlé Hory), Unterzassau (Dolní Cazov), Wallern - Am Weiger (Volary - Am Weiger), Wiener (Vídeň), Wildberg (Kamýk), Zudrowitz (Cudrovice), Zweihäuser (Dvojdomí), Zwiefelhof (Cibulářova Lhota)

Objekts:
Achatzův mlýn (Achatzův mlýn), Adam (Adam), Adlerhütte - Hegerhaus (Adlerova Huť - hájovna), Anderlmühle (Anderlův mlýn), Arnoštov - sklárna (Arnoštov - sklárna), Bartoschmühle (Bartošův mlýn ), Bernkopf mühle (Bernkopfův mlýn ), Böhmisch Röhren (České Žleby), Böhmisch Röhren - Hegerhaus (České Žleby - hájovna), Brantlova pila (Brantlova pila), Brenntenberg - Hegerhaus (Spálenec - hájovna), Brenntenberg - Hegerhaus (Spálenec - hájovna), Brenntenberg Mühle .Säge (Spálenec - mlýn a pila ), Brodwiehmühle (Brodwiehmühle), Buchwald - Forsthaus (Bučinská myslivna), Cikánský mlýn (Cikánský mlýn), Černý Kříž - výrobna cementových výrobků (Černý Kříž - výrobna cementových výrobků), Dammmühle (Splavský mlýn), Dobruschmühle (Dobročkovský mlýn), Draustermühle (Drauster mlýn), Dürrhammersäge (Dürrhammersäge), Edenhofer mühle (Edenhoferův mlýn a pila), Edermühle (Ederův mlýn), Eleonorenhain Sägewerk (Lenora - pila), Eselhof (Eselhof), Feyrermühle (Feyrerův mlýn), Forsthaus Planie (myslivna Planie), Freiung - Forsthaus "Alteshaus" (Lipka - myslivna a hájovna "Starý dům"), Fritzmühle (Fritzův mlýn), Fuchsmühle (Fuchsův mlýn), Fürstenhut - Forsthaus (Knížecí Pláně - Myslivna), Fürstenhut - Gasthaus Kölbl (Knížecí Pláně - hostinec Kölbl), Fürstenhut - Hegerhaus ( Knížecí Pláně -hájovna), Fürstenhut - Hegerhaus (Knížecí Pláně -hájovna), Gabrielův mlýn a pila (Gabrielův mlýn a pila), Gasthaus Eiskeller (hostinec Eiskeller), Gemeindemühle (Obecní mlýn), Grabmühle (Čertův mlýn), Grafenhütte - Hegerhaus (Hraběcí Huť - hájovna), Granitz - Hegerhaus (Granitz - hájovna ), Gremplmühle (Gremplův mlýn), Haidermühle (Haider mlýn a pila), hájovna u Gabriela (hájovna u Gabriela), Hammermühle (Hammermühle), Hampel Säge (Hampel pila), Harwalikmühle (Harvalíkův mlýn), Hegermühle (Heger mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn a pila), Hittnbaunmühle (Hittnbaun - mlýn), Hollermühle (Hollerův mlýn), Holzmühle (Dřevěný mlýn ), Höpfelmühle (Höpfelův mlýn a pila), Hotel+restaurace u Husinecké nádrže (Hotel+restaurace u Husinecké nádrže), Humwaldmühle (Chlumský mlýn), Jakschmühle (Jakšův mlýn), Jakschymühle (Jakšův mlýn ), Jalovčák (Jalovčák), Kellenberger Säge (Kellenbergerova pila), Kellne - Säge , Mühle (Včelná - pila a mlýn ), Kesselmühle (Kessel mlýn a pila), Kindermannmühle (Kinderannův mlýn), Klösterer Mühle (Klášterecký mlýn), Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele (Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele), Kocknermühle (Koknerův mlýn), Köglermühle (Köglerův mlýn), Kosmatamühle (Kosmatův mlýn), Kubern (Kuberna ), Kufnersäge (Kufnerova pila), Kuschwarda (Strážný), Landstassen - Zollamt & Gasthaus Reif (Silnice - Celnice a hostinec Reif), Landstrassen - Hegerhaus (Silnice - hájovna), Langhaider Hammer (Dlouhoborský hamr a hostinec), Ledermúhle (Ledrův mlýn), Lexmühle (Lexův mlýn), Lichtbuchetmühle (Světlohorský mlýn a pila), Lommühle (Lomův mlýn), Madlhof (Mádlův dvůr), Matschlmühle (Matschlův mlýn), Meindl Säge (Meindlova pila), Migl Säge (Migl pila a mlýn), Moldauquelle (Prameny Vltavy), Mooshäuser - Hegerhaus (Chalupy na Blatech - hájovna), Müllerschlag - Altes Forsthaus (Mlynářovice - Stará myslivna), Neu Elendbachel - Forsthaus (myslivna Nová Polka), Neuhäuser - Hegerhaus (Nové Chalupy - hájovna), Neumühle (Nový mlýn), Neuofen - Hegerhaus (Nová Pec - hájovna), Neuofen Mühle (Novopecký mlýn), Neuthal - Forsthaus (Nové Údolí - myslivna), Neuthal - Hegerhaus (Nové Údolí - hájovna), Neuthal - Hegerhaus (Nové Údolí - hájovna), Neuthal - Hegerhaus (Nové Údolí - hájovna ), Nuskohof (Nuskohof), Nuskomühle (Nuskův mlýn), Oberhaiden - Hegerhaus (hájovna Oberhaiden), Oberschlag mühle (Milešický mlýn a pila), Oxbrunnmühle (Březovický mlýn), Paulik Säge (Paulikova pila), Penzion hotel " Blanice" (Penzion hotel " Blanice"), Pfefferschlagermühle (Pfefferský mlýn), Planie - Hegerhaus (Pláně - hájovna), Planskusmühle (Planský mlýn), Plöckensteiner See - hütte (Plešné jezero - chata), Posset Hammer (Possetův hamr), Prachatice - mlékárna Madeta (Prachatice - mlékárna Madeta), Prachatitz Sägewerk (Prachatice - pila), Pravdamühle (Pravdův mlýn), Puchermühle (Pucherský mlýn), Rauscher Säge (Rauscherova pila), Reckerberg - Hegerhaus (hájovna Reckerberg), Reckerbergmühle (Popelná - mlýn), Reifenmühle (Reifenmühle), Reifův horní mlýn (Reifův horní mlýn), Rieder mühle (Riederův mlýn), Rothubl kapelle (kaple na Červeném vršku u Pěkné), Rozhledna na Mužském vrchu u Netolic 502 m.n.m. (Rozhledna na Mužském vrchu u Netolic 502 m.n.m.), Rumpálův mlýn (Rumpálův mlýn), Samstagmühle (Samstag mlýn), Scheurek - Hegerhaus (Stodůlky - hájovna), Schillerberg - Hegerhaus (Radvanovice - hájovna), Schillerberg - Hegerhaus (Radvanovice - hájovna), Schönau - Hegerhaus (Pěkná - hájovna), Schönbauerhof (Schönbauerův dvůr), Schönberg - Hegerhaus (Krásná Hora - hájovna), Schöppelmühle (Schöpplův mlýn), Schulzmühle (Schulzův mlýn ), Schwejgelhaid - Hegerhaus (Švajglova Lada - hájovna), Seewaldsäge, Raimundnsäge (Seewaldova pila ), Siegelmühle (Siegelův mlýn), Sieglmühle (Sieglův mlýn pila), Sipplhof (Sipplův Dvůr), Spannbauer Sägewerk (Spannbauerova pila a mlýn), Stadt Waldheger (Městská Hajnice), Stefeila mühle (Stefeila mlýn a zemědělská usedlost), Stegbauermühle (Stegbauerův mlýn), Stögbauer a Pribil Säge (Stögbauerova a Přibilova pila), Stögerhütte Säge (Stögerova Huť - pila), Strunz Hammer (Strunzův hamr), Tahedlmühle (Tahedlův mlýn), Tomschy - Mühle (Tomschy mlýn), Turistická chata na Mařském vrchu (Turistická chata na Mařském vrchu), U dolního hajného (U dolního hajného), U Marků (U Marků), Unter Lichtbuchet - Hegerhaus (Dolní Světlé Hory - hájovna), Unter Schneedorf - Hegerhaus (Dolní Sněžná - hájovna), Untermühle (Dolní mlýn), Volary - Jihočeské dřevařské závody (Volary - Jihočeské dřevařské závody), Výrovský mlýn (Výrovský mlýn), Waldmühle (Lesní mlýn), Wallern - Kriegerdenkmal (Volary - pomník padlých), Wallern - Ziegelwerk Proger (Volary - cihelna Proger), Wallern - Ziegelwerk Sixl (Volary - cihelna Sixl), Waltermühle (Walterův mlýn), Wintenberg - Ratschin - Mühle .Säge (Vimperk - pila a mlýn na Račíně), Winterberg - Synagoge (Vimperk - synagoga), Wintermühle (Winterův mlýn), Zaunmühle (Zaunmühle), Zdíkov - Zámecký mlýn a pila (Zdíkov - Zámecký mlýn a pila), Zoglauer Hammermühle (Zoglauerův mlýn , pila a hamr), Zuderschlag - Hegerhaus (Cudrovice - hájovna), Zuderschlag - Hegerhaus (Cudrovice - hájovna), Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Orts:
U Konvičků (U Konvičků), Zdenín (Zdenín)

Objekts:
Čichtická hájovna (Čichtická hájovna), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Lapač (Lapač), Lnáře - pivovar (Lnáře - pivovar), Podhajčský mlýn (Podhajčský mlýn), Strakonitz - Trutzturm (Strakonice - Trucbašta), Strakonitz-Synagoge (Strakonice-synagoga)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Blažka (Blažka), Nad pustým (Nad pustým), Rozhledna Hýlačka (Rozhledna Hýlačka), Výška (Výška)

Objekts:
Amerikán (Amerikán), Andělský mlýn (Andělský mlýn), Barescher Mühle (Baršův mlýn), Bejšov (Bejšov), Borská hájovna (Borská hájovna), Borská myslivna (Borská myslivna), Božkův mlýn (Božkův mlýn), Brdlíkův mlýn (Brdlíkův mlýn), Bredův mlýn (Bredův mlýn), Dráchovský mlýn (Dráchovský mlýn), Hadovy (Hadovy), Harrachova besídka (Harrachova besídka), Hlinický dvůr (Hlinický dvůr), Hrubešův mlýn (Hrubešův mlýn), Jankovský mlýn (Jankovský mlýn), Jung Woschitz-Synagoge (Mladá Vožice-synagoga), Koschiner Mühle (Košínský mlýn), Moučkův mlýn (Moučkův mlýn), Mrzenův mlýn (Mrzenův mlýn), Myslkovice - synagoga (Myslkovice - synagoga), Odměna (Odměna), Panský mlýn (Panský mlýn), Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny (Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny), Plotiště (Plotiště), Podhorský mlýn (Podhorský mlýn), Pražská brána (Pražská brána), Řeznická bašta (Řeznická bašta), Schettekmühle (Šetek), Soukeník (Soukeník), Steinmühle (Kamenný mlýn), Tabor - Synagoge (Tábor - synagoga), Valcha (Valcha), Velká Hora (Velká Hora), Veselého mlýn (Veselého mlýn)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Abdeckerei (Pohodnice), Althutten (Stará Huť), Altwirth (Stará Hospoda), Anger (Úpor), Beim Pavla (U Pavla), Bernstein (Bernstein), Dianahof (Diana, Dianin dvůr), Dietlhof (Dietlův Dvůr), Drahthäuser (Na Drahách), Drathäuser (Na drahách), Einödhof (Na Samotě), Eselhäuser (Oslí Domky), Fichtenbach (Bystřice), Franzbrunnhütten (Františtina huť), Franzelhutte (Frančina Huť), Friedrichshof (Bedřichov), Fuchsberg (Liščí Hora), Fuchsenhäuseln (Liščí domky), Gibacht (Pozorka), Grafenried (Lučina), Gross Gorschin (Velký Horšín), Hanna (Sudel), Hansadl (Hansadl), Haselbach (Lísková), Haselberg (Lískovec), Haselberg (Lískovec), Hassatitzerhammer (Hamerský mlýn), Hersteiner Häuseln (Herštejnské Chalupy), Heuhof (Sruby), Hlinišťata (Hlinišťata), Holzschläger (U Drvaře), Hořina (Hořina), Johanneshutte (Jánská Huť), Johanneskirchl (Kosteliště), Jungrindl (Mladé Korytany), Kasparbaude (U Kašpara), Klein Horschin (Malý Horšín), Klein Prennet (Spáleneček), Klein Schneiderhof (Malý Myslív), Kohlstätten (Šnory), Kotrbov (Kotrbov), Kreuzhutte (Křížová Huť), Martini (Martini), Mauthaus (Mýtnice), Modelpfarrer (Modelpfarrer), Modl (Modl), Neubau (Novosedly), Nimvorgut (Nuzarov), Oberhutte (Horní Huť), Paadorf (Hraničná), Petergirgl (Petrova samota), Pfaffenberg (Pfaffenberg), Plassendorf (Kubička), Ploss (Pleš), Putzbuhl (Horka), Rappauf (Rabov), Rindl (Korytany), Rosendorf (Růžov), Rothhäusel (Rothhäusel), Rudolfova Pila (Rudolfova Pila), Ruhstein (Ruštejn), Schafberg (Ovčí Vrch), Schickenhöf (Schickenhöf), Schmalzgruben (Nemaničky), Schmelzhütte (Tavírna), Schnaggenmuhle (Mlynářka), Schneiderhof (Myslív), Schuster (U Ševce), Schwanenbruck (Mostek), Schwarzach (Švarcava), Schwarzau (Švarcava), Seeg (Pila), Silberhäusler (Stříbrné domky), Skláře (Skláře), Strasshutten (Štráská huť), Traxelmoos (Slatiny), U Mlýna (U Mlýna), Unter Hutten (Dolní Huť), Unter-Anger (Dolní Úpor), Vyhlídka (Vyhlídka), Walddorf (Valddorf), Waldorf (Waldorf), Waldwiesen (Na Lesní louce), Waltersgrün (Valtířov), Wasenmeisterei (Podhora), Wenzelsdorf (Václav), Wespenhäuseln (Wespenhäuseln), Zámeček (Zámeček), Zankhammer (Zankhammer), Ziegelei (Cihelna), Ziegelhäusel (Cihlářské Domky)

Objekts:
Alt Mühle (Starý mlýn), Berzelmühle (Perzlův mlýn), Buchenmühle (Buchar), Čečovice - pivovar (Čečovice - pivovar), Dorfmühle (Veský mlýn), Draxelmühle (Draxelmühle), Eichelbühlschleife (Na Eichelbühlu (brusírna)), Engelhäusel (Englova chaloupka), Engelmühle (Engelmühle), Ferdinandsthal (Ferdinandovo údolí - hostinec s pilou), Froschhof (Žabí dvůr), Gailschlagschleife (Gailschlag - brusírna skla), Glasschleifen (Glasschleifen), Grafenried - Kirche St.Georg (Lučina - kostel sv. Jiří), Hammelhof (Beraní dvůr), Hammerhof (Podhamří), Hammermühle (Hamry), Hammerschleife (Hamerská brusírna), Hankasäge (Hankova pila), Heiligenkreuz- Schloss (Újezd svatého Kříže- zámek), Heligenkreuz Mühle (Heligenkreuz Mühle), Herrenmühle (Panský mlýn), Hlaváčův mlýn (Hlaváčův mlýn), Holzmühle (U lesa), Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské (Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské), Hrádek - chata KČT (Hrádek - chata KČT), Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana (Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana), Hudel Mühle (Hudel Mühle), Kaderovna (Kaderovna), Kapellen (Kaplička), Klášterský mlýn (Klášterský mlýn), Krausova cihelna (Krausova cihelna), Kupilíkův mlýn (Kupilíkův mlýn), Lohhäusel (Lohhäusel), Lonských mlýn (Lonských mlýn), Malzmühle (Malzmühle), Markyta (Markýta), Martinovský mlýn (Martinovský mlýn), Městský mlýn (Městský mlýn), Mühldicke (Mühldicke), Muttersdorf-Synagoge (Mutěnín-synagoga), Myslív - hostinec (Myslív - hostinec), Neuhofer Mühle (Novodvorský mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Ober - Hammer (Horní Hamr - brusírna skla), Panská cihelna (Panská cihelna), Papier Mühle (Papírna (brusírna)), Papiermühle (Papírna (brusírna)), Papierschleife (Papírna (brusírna)), Paradeismühle (Rajský mlýn), Pickelmühle (Pickelmühle), Pimeisl (Pimeisl), Pleschhammer (Pleschhammer), Pleš - kostel Panny Marie Pomocné (Pleš - kostel Panny Marie Pomocné), Plöss - Kirche St. Johannes des Täufers (Pleš - kostel sv. Jana Křtitele), Poch Mühle (Poch Mühle), Pochmühle (Pochmühle), Pochmühle (Pochmühle), Popelmühle (Popelmühle), Portnermühle (Portnermühle), Puch (Puch), Puchermühle (Buchar), Rangers Schleifen (Rangers Schleifen), Rochecký mlýn (Rochecký mlýn), Ronsperg-Synagoge (Poběžovice-synagoga), Rosenmühle (Růžovský mlýn), Rothen Mühle (Rothen Mühle), Rybník - kostel sv. Anny (Rybník - kostel sv. Anny), Sand Pochemühle (Sand Pochemühle), Saumühle (Sviňský mlýn), Schlossl (Zámeček (brusírna)), Schmalz Mühle (Schmalz Mühle), Schwarzauermühle (Švarcavský mlýn), Schwarzkoppe/Cerkov (Pasovského chýše na Čerchově), Schwarzweyer (Schwarzweyer), Spat Mühle (Živcový mlýn), Steffel Mühle (Šteflův mlýn), Stockau mühle und säge (Stockau mühle und säge), Stoffelmühle (Stoffelmühle), Taus-Synagoge (Domažlice-synagoga), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Thomamühle (Tomův mlýn), Trubitz (Trubce), Untere Mühle (Dolní mlýn), Vollmaumühle (Folmavský mlýn), Wastelhauselmühle (Wastlův mlýn), Weihermühle (Na rybníce), Weissmühle (Bílý mlýn), Wolfgangschleife (Volfagangova Brusírna), Wottawau Mühle (Otovský mlýn), Wutzenmühle (Wutzenmühle), Zankmühle (Zankmühle), Zeifset Mühle (Sezemínský mlýn), Železná - kostel sv. Barbory (Železná - kostel sv. Barbory)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Altegrün (Altegrün), Bärenteich (Bärenteich), Barthaus (U Bártů), Beim Hansl (U Hansla), Beim Ziegenmüller (Beim Ziegenmüller), Berghaus (Berghaus), Berghäuser (Na Kopci), Boden (Boden), Boden (Boden), Bruck (Mostek), Buchenhäusel (V Bukovině), Buchhausl (Buchhausl), Dampfwäscherei (Parní prádelna), Dianahof (Dianin Dvůr), Doberau (Doubrava), Droth (Draha), Drothhaus (Na Drahách), Dürrengrün (Výspa), Egerthal (Údolí Ohře), Ehmet (Svažec), Eichelberg (Dubina), Einöde (Samota), Farnhaus (Farnhaus), Finke (Pěnkava), Fischerhof (Fischerhof), Fischern (Rybáře), Fischerwohnung (U Rybáka), Franken (Franky), Frankenhau (Frankenhau), Froschhäuser (Froschhäuser), Fuchsberg (Liščí Vrch), Fuchsberg (Liščí Vrch), Fuchsfarm (Liščí farma), Furthhäusel (U Brodu), Galgendorf (Galgendorf), Gassnitz (Jesenice), Glashütten (Skelné Hutě), Goldbrunn (Goldbrunn), Gregorhof (Gregorův Dvůr), Grossenteich (Velký Rybník), Grün (Úval), Haid (Bor), Haidhäusel (Haidhäusel), Hainhäuser (Háj), Haldenhäuser (Haldenhäuser), Haselhof (Lískovec), Hechthau (Hechtova Myť), Hinter-Himmelreich (Dolní Nebesa), Hinterloch (Zadní Loch), Holzhäuser (Lesní Chalupy), Juchhe (Juchhe), Kaiserhammer (Císařský Hamr), Kammerbühl (Komorní Hůrka), Kix (Kyks), Köstelhof (Köstelhof), Kroatenberg (Chorvatská Hora), Krondorf (Smrčí), Krondorfer Berghäuser (Krondorfské Chalupy na Kopci), Lohhäuser (Slatiny), Lohhäuser (V Luhu), Löhrlhaus (Löhrlhaus), Lumpenhau (Lumpenhau), Mäckehauser (Mecklovy domky), Mähring (Újezd), Markhausen (Pomezná), Mattelberg (Kyselka), Mies (Mechová), Muckhäusel (Mukova Chalupa), Muglaugl (Muglaugl), Neuengrün (Neuengrün), Neuhaus (Žírnice), Neuhof (Nový Dvůr), Neumugl (Nové Mohelno), Ober Kunreuth (Horní Hraničná), Ober Pilmersreuth (Horní Pelhřimov), Obermühle (Horní Mlýn), Oberreuth (Horní Paseky), Ottenbach (Ottenbach), Palitzhügel (Paličský Pahorek), Raberhäuser (Na Rabě), Rathsam (Rathsam), Raubhaus (Raubhaus), Rinnlhau (Rinnlhau), Rodig (Rodig), Rosenkranz (Rosenkranz), Röthen Mühl (Röthen Mühl), Röthenbach (Röthenbach), Röthenmühle (Červený mlýn), Salerberg (Salerberg), Sankt Anna (Svatá Anna), Schachthäuser (Na Dole), Schäferei (Ovčárna), Schelder (Schelder), Schilderberg (Štítarský Vrch), Schindelberg (Schindelberg), Schirnitz (Ždírnice), Schönlind (Krásná Lípa), Schwalbenmühle (Vlaštovčí mlýn), Schwammenbach (Schwammenbach), Schwarzenteich (Černý Rybník), Schwarzenwolf (Schwarzenwolf), Schwarzweber (Schwarzweber), Schwedenhaus (Švédský Domek), Siehdichfür (Hleďsebe), Soldatenhäuser (Vojenské Domky), Sorg (Smrčina), Sorgen (Starost), St. Veit Zeche (Cech Svatého Víta), Stobitzhof (Stupice), Stollmühle (Na Štole), Tannenberg (Jedličná), Tiefenreuth (Dolina), Ulrichsgrün (Oldřichov), Untergottmannsgrün (Untergottmannsgrün), Untermühle (Dolní mlýn), Vorderloch (Přední Loch), Waldhaus (Hájovna), Wetterhütte (Chata), Wies (Wies), Wischezahn (Vysočany u Ovesných Kladrub), Wöllnerhäuser (Wöllnerhäuser), Zeiselhause (Zeiselhause)

Objekts:
Abteimühle (Abteimühle), Almbrünnl (Grünská kyselka - kavárna), Alte Marienbader Mühle (Alte Marienbader Mühle), Amonsgrün-Synagoge und das Judenviertel (Úbočí-synagoga a židovská čtvrť), Asch - Evangelische Kirche (Aš - evangelický kostel), Auglmühle (Auglmühle), Auhöfel (Na palouku), Auschl Mühle (Auschl Mühle), Auschowitzer Mühle (Auschowitzer Mühle), Bader Mühle (Podhorní mlýn), Bahnelmühle (Bahnelmühle), Baier Mühle (Baier Mühle), Bären Mühle (Bären Mühle), Bärenmühle (Medvědí mlýn), Baumühle (Selský mlýn), Brandhof (Spálený dvůr), Brandmühle (Spálený mlýn), Brücher Mühle (Brücher Mühle), Café Podhorn (Podhorní kavárna), Chebské nádraží (Chebské nádraží), Chebský masokombinát (Chebský masokombinát), Červený mlýn (Červený mlýn), Dorfmühle (Dorfmühle), Dösenmühle (Dösenmühle), Drahtmühle (Drahtmühle), Drahtmühle (Drahtmühle), Důl Dyleň (Důl Dyleň), Dürrmaul-Synagoge (Drmoul-synagoga), Eberhof (Eberhof), Eger - Kirche des Allerheiligsten Herzens d. Herrn (Cheb - kostel Nejsv. srdce Páně), Eger - Kirche des Heiligen Jost (Cheb - kostel sv. Jošta), Eger - Siechenhaus und Kapelle des Hl. Sebastian (Cheb-Chorobinec - kaple sv. Šebestiána), Eger-Maškov - Kirche der Jungfrau Maria (Cheb-Maškov - kostel Panny Marie), Eger-Synagoge (Cheb-synagoga), Einsiedl - Stadler's Brauerei (Mnichov - Stadlerův pivovar), Eisenhammer (Železný mlýn), Esterquelle (Elsterquelle), Fehlamühle (Polní mlýn), Finkenmühle (Finkenmühle), Finkenmühle (Finkenmühle), Finkenmühle (Finkenmühle), Föarl Mühle (Föarl Mühle), Foltermühle (Folterův mlýn), Fonsau Mühle (Fonsau Mühle), Forsthaus bei Heiligenkreuz (Myslivna - Svatý Kříž ), Franzenbad-Synagoge (Františkovy Lázně-synagoga), Fränzmühle (Fränzmühle), Fritz-Mühle (Fritzův mlýn), Fritzenmühle (Fritzenmühle), Gasthaus zum Finkenberg (Gasthaus zum Finkenberg), Gasthaus zum grunen Frosch (U žáby), Gösslermühle (Goslerův mlýn), Gottlmühle (Gottlův mlýn), Grenzschenke (Hraniční hospoda), Grillnmühle (Grillnmühle), Grünmühle (Grünmühle), Hädlermühle (Hädlerův mlýn), Heiligkreuz (Wies) - Kirche der Auspeitschung Chri (Sv.Kříž-Wies - kostel Bičování Krista), Hennermühle (Hennermühle), Herrenmühle (Herrenmühle), Hochofen (Hochofen), Höllmühle (Pekelský mlýn), Höramühle (Harův mlýn), Hotel Halbmayr Haus (Hotel Rozkvět), Hütte am Berge (U Hory - hostinec), Insel Mühlerl (Mlýnek), Jack Mühle (Jack Mühle), Jahnmal (Cheb - Jahnův pomník), Jakobsmühle (Jakobsmühle), Kahlermühle (Kahlermühle), Kastl Mühle (Kastlův mlýn), Kieselmühle (Velká Hleďsebe koupaliště Kieselmühle), Klášter Teplá - pivovar (Klášter Teplá - pivovar), Klein-Schüttüber-Synagoge (Malá Šitboř-synagoga), Kneipelbach (Kneipelbach), Kohlmühle (Kohlmühle), König Mühle (König Mühle), Königswart - Synagoge (Lázně Kynžvart - synagoga), Konstantinsmühle (Konstatinův mlýn), Kornauer Mühle (Kornauer Mühle), Kotzauermühle (Kocovský mlýn), Krugsreuth (Kopaniny), Küaschmatz - Mühle (Küaschmatz - Mühle), Kühpöhlmühle (Kühpöhlmühle), Kunstmühle (Kunstmühle), Langenbrucker Mühle (Langenbrucker Mühle), Langmühle (Langmühle), Lazarmühle (Lazarmühle), Leinschlagmühle (Pazderenský mlýn), Liebeneck Mühle (Liebeneck Mühle), Lohhäuser Mühle (Lohhäuser Mühle), Maierhof Pflugsche Haide (Pflugův Bor), Mäntling (Mäntling), Marienbad Café Sennhof (Mariánské Lázně kavárna Beskyd), Marienbad-Synagoge (Mariánské Lázně-synagoga), Markhausen (Pomezná), Mattelmühle (Mattlův mlýn), Mittlere Mühle (Mittlere Mühle), Mittlere Tichamühle (Tichovský prostřední mlýn), Neuberg (Podhradí), Neuhausen (Nové Domy), Neuhauser Forsthaus (Metternichova myslivna), Neumannmühle (Dolní mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Nonnenmühle (Klášterní mlýn), Obchodní dům Baťa (Obchodní dům Baťa), Ober Pilmersreuth - Kirche der Hl. Anna (Horní Pelhřimov - kostel sv. Anny), Obere Brettmühle (Horní mlýn), Obere Kronmühle (Kronův mlýn horní), Obere Mühle (Horní mlýn), Obere Mühle (Horní mlýn), Obere Mühle (Obere Mühle), Obere Schanzer Mühle (Obere Schanzer Mühle), Obere Tichamühle (Tichovský hořejší mlýn), Oswaldmühle (Oswaldmühle), Ottmühle (Ottmühle), Palitz Mühle (Paličský Mlýn), Papiermühle (Papírna), Perlsberger Mühle (Perlsberger Mühle), Podhrad - zajatecký tábor (Podhrad - zajatecký tábor), Pograth (Podhrad), Porklmühle (Porklmühle), Prechtelmühle (Prechtlův mlýn), Pregnitz Mühle (Pregnitz Mühle), Preussenhäusel (Preussenhäusel), Prüllermühle (Prüllermühle), Rebmühle (Rebmühle), Regensteich (Regensteich), Rinlhau (Rinlhau), Rotha (Rotha), Rothmühle (Červený mlýn), Rudolfinum (Rudolfinum), Sägemühle (Sägemühle), Sandmühle (Pískový mlýn), Sangerberg - Kirche des Hl. Leonhardt (Prameny - kostel sv. Linharta), Sangerberg-Cafe Wolfstein (Prameny-restaurace Volfštejn), Säuerlinghammer (Kyselecký hamr), Säuerlingmühle (Mlýn u Kyselky), Schallermühle (Schallermühle), Schindlermühle (Schindlermühle), Schirlmühle (Schirlmühle), Schleifermühle (Brusírna), Schleppermühle (Schleppermühle), Schlingelhau (Šlingova Mýť), Schloss Hörsin (zámek Hrzín), Schloss Mühle (Schloss Mühle), Schloss Ober Schönbach (Zámek Horní Luby), Schloss Steingrub (zámek Lomnička), Schloss Wallhof (Zámek Valdov), Schneidermühle (Schneidermühle), Schöba Mühle (Všebořský mlýn), Schober (Stoh), Schönbacher Jägerhaus (Schönbacher Jägerhaus), Schönlinder Mühle (Schönlinder Mühle), Schöppelmühle (Schöpplův mlýn), Schussermühle (Schusserův mlýn), Serpentinschleife (Brusírna hadce), Soos (Soos), Sorgmühle (Sorgmühle), Spitzwirthaus (Na růžku), Stabnitz Mühle (Stabnitz Mühle), Steinmühle (Steinmühle), Stingl Mühle (Stingl Mühle), Stinglmühle (Stinglmühle), Stockmühle (Stockmühle), Stockmühle (Stockmühle), Stoinamühle (Stoinamühle), Störlberg - Waldrestauration (Störlův Vrch - Lesní restaurace), Taubrathe Mühle (Doubravský mlýn), Teichmühle (Teichmühle), Teichmühle (Teichmühle), Teschauer Mühle (Těšovský mlýn), Thumsermühle (Thumsermühle), Thumsermühle (Thumsermühle), Tillenberg - Schutzhaus (Dyleň - turistická chata), Tinnesmühle (Tinnesův mlýn), Tipessenreuth Mühle (Tipessenreuth Mühle), Trappenmühle (Trappův mlýn), Untere Buch Mühle (Untere Buch Mühle), Untere Kronmühle (Kronův mlýn dolní), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Untere Mühle), Untere Schanzer Mühle (Untere Schanzer Mühle), Unterschloss (Dolní zámek), Unterschönbacher Mühle (Unterschönbacher Mühle), Vogelmühle (Ptačí mlýn), Vogelmühle (Vogelmühle), Voglsmühle (Voglsmühle), Voigts Kunstmühle (Voigts Kunstmühle), Waldhäusel (Waldhäusel), Waldschänke (Waldschenke), Weissmühle (Weissmühle), Wernermühle (Wernerův mlýn), Wick - Mühle (Wick - Mühle), Wiktorsthal (Viktorovo údolí), Wildenhof (Wildenhof), Winkelmühle (Winkelmühle), Ziegenmühle (Kozí mlýn)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Abdecker (Pohodnice ), Altdorf (Stará Ves), Am Berge (Kostelní Hůrka), Am Russberg (Am Russberg), Arletzgrün (Arnoldov), Auf der Hütten (Na hutích), Auf Der Ziegelhütte (Na cihelně), Beim Fenzl (U Fencla), Brettmühl (Pila), Buchenkapelle (Kaple Panny Marie Pomocné), Denischen Schäferei (Ovčín), Dohnau (Donín), Dolanka (Dolánky), Dörfles (Víska), Dreihäuser (Třídomí), Dreihäuser (Třídomí), Dreihäuser (Třídomí), Dunkelsberg (Dunkelsberg), Duppau (Doupov), Dürmaul (Trmová), Egertl (Egertl), Emanuelshof (Emanuelův Dvůr), Fichtelberg (Smrčná), Ficker (Ficker), Filíř (Filíř), Fuchsloch (Liščí Díra), Fuchswinkel (Liščí Kout), Fütterberg (Fütterberg), Gässing (Jeseň), Gemisch (Gemisch), Gross Spinnelsdorf (Velká Lesná), Grün (Hrzín), Gründerschuppen (Gründerschuppen), Grundzienerhäuser (Grundzienerhäuser), Haidles (Borek), hájovna Merklovna (hájovna Merklovna), Halbmeil (Rozhraní), Hauensteiner (Hauensteiner), Heinersdorf (Jindřichov), Hermersdorf (Heřmanov), Heuschupfen (Seník), Himmelstein (Himlštejn), Hirschenstand (Jelení), Hochwald (Hvozd - hájovna, pila a hostinec), Höfen (Hradiště), Höflhäuser (Höflovy chalupy), Hohe Winkel (Hohe Winkel), Holeditz (Holetice), Holzbach (Plavno), Holzbachlehen (Léno), Honnersgrün (Hanušov), Horkau (Hůrka), Horn (Hora), Humitz (Humnice), Hüttmesgrün (Vrch), Jurau (Jírov), Kaff (Untere, Mittlere, Obere) (Kaff (Dolní, Prostřední, Horní)), Karlshütte (Karlova ovčárna), Kilitzmühlhäusel (Chalupa u Chylického mlýna), Klein Spinnelsdorf (Malá Lesná), Kohlenschuppen (Kohlenschuppen), Kopitschau (Kopáčov), Koslau (Kozlov), Kottershof (Kottershof), Kronesberg (Kronesberg), Kunitz (Konice), Langenau (Dlouhý Luh), Langgrün (Dlouhá), Lappersdorf (Lipoltov), Liesen (Litoltov), Lindles (Mlyňany), Männelsdorf (Zvoníčkov), Mariastock (Skoky), Maroditz (Martice), Meckl (Mětikalov), Melk (Mělník), Merzdorf (Martinov), Mohlischen (Maleš), Mühldorf (Mlýnská), Mühle (Mlýn), Mühlhäusel (Chalupa u mlýna), Mühlschuster (Mühlschuster), Nagelschmidt (Hamry), Neuer Schnaken (Nové Šnaky), Neuhof (Nový Dvůr), Ober Lomitz (Horní Lomnice), Ober Wohlau (Horní Valov), Ochsenbusch (Ochsenbusch), Oelschnitz (Olšenice), Ohorn (Javorná), Olitzhaus (Doupovské Mezilesí), Olleschau (Oleška), Pechöfen (Smolné Pece), Peschkowitz (Pěčkovice), Petersdorf (Petrov), Pfaffengrün (Popov), Pfeiferhaus (Pfeiferhaus), Pirk (Březina), Promuth (Prachomety), Ranzengrün (Pastviny), Redenitz (Radnice), Rednitz (Řednice), Rodbern (Ratiboř), Rosengarten (Růžová), Rossborner Waldhäuseln (Rozporenské chalupy), Rusberg (Rusberg), Saar (Žďár), Sachsengrün (Zakšov), Sackhäuser (Sackhäuser), Sand (Na Písku), Sankt Adalbert (Svatý Vojtěch), Sauerbrunn (Kyselka), Schäferei (Ovčárna), Schäferei (Ovčárna), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčín), Schafsthall (Ovčín), Scherberhäuser (Scherbrovy Domky), Schindelhäuser (Schindelhäuser), Schmiemotzen (Třídomí), Schneeberger (Schneeberger), Schtrassenhäuser (Schtrassenhäuser), Sebeltitz (Žebletín), Seifner Mühle (Sejfský Mlýn), Sonnenwirbelhäuser (Klínovec), Spitzberg (Špičák), Steinhöhe (Kopeček), Storchennest (Čapí Hnízdo), Teltsch (Telcov), Teltsch (Teleč), Tesch (Těš), Thalhäuseln (V Dolíčku), Themlmühle (Themlův mlýn), Tiefenbach (Hluboká), Tiess (Tis u Luk), Totzau (Tocov), Tunkau (Tunkov), Turtsch (Tureč), Wackelstein (Viklan), Wasserstadt (Wasserstadt), Weiden (Pastviny), Werlsberg (Vršek), Westrum (Ostré), Winterleiten (Zimní Stráň), Wobern (Obrovice), Wohlau (Valov), Wölfling (Vlčinec), Zeberheisch (Dřevohryzy), Zettlitz (Sedlec), Ziegelhütte (Cihelna)

Objekts:
Abdecker (Abdecker), Albertmühle (Albertův mlýn), Aumühle (Nivský mlýn), Bären Mühle (Bären Mühle), Bartmühle (Bártův mlýn), Beim Zirkler (U Zirklerů), Blaschkamühle (Blažkův mlýn), Bohentsch - Bahnhof (Vahaneč - nádraží), Böhmische Mühle (Český Mlýn), Branischauer Mühle (Branišovský mlýn), Bretmühl (Bretmühl), Brettsäge (Brettsäge), Budaumühle (Budovský mlýn), Carlsbad hotel Brix (Karlovy Vary hotel Brix), Chiesch-Schützenhaus (Chyše-hostinec Střelnice), Chlumská hájovna (Chlumská hájovna), Dolanka Mühle (Dolánský mlýn), Domschenmühle (Tomšovský mlýn), Donawitzer-mühle (Stanovický mlýn), Duppau Säge Mühle (Doupovská Pila), Egermühle (Nad Ohří), Farbmühle (Farbmühle), Frauenhof (Frauenhof), Fussmühle (Fussmühle), Galdenhof (Jalový Dvůr), Geigenmühle (Geigenmühle), Glashütten (Glashütten), Griehsmühle (Griehsmühle), Grosshof (Velký dvůr), Grubmühle (Grubmühle), Grünberg (Grünberg), Grundmühle (Dolský mlýn), Hablmühle (Havlův mlýn), Hachpermühle (Hachpermühle), Hackeibmühle (Hackbeilův mlýn), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hammermühle (Hammermühle), Heinrichstein (Na Strašidlech), Herrnmühle (Panský mlýn), Himmelstein (Himlštejn), Holzmühle (Lesní mlýn), Hotel Plattenberg (Blatenský vrch - hotel), Hroznětín - Synagoge (Hroznětín - synagoga), Jeserau (Jezerov), Jobstmühle (Joštův mlýn), Johannesmühle (Jánský mlýn), Juščikův mlýn (Juščikův mlýn), Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad) (Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad)), Karlsbad - alte Sprudel-kolonnade (Karlovy Vary - stará Vřídelní kolonáda), Karlsbad - Synagoge (Karlovy Vary - synagoga), Karlsbad Kaffe und Restaurant Sanssouci (Karlovy Vary restaurace a kavárna Sanssouci), Karlsbad Untere Bahnhof (Karlovy Vary dolní nádraží), Klášter redemptoristů (Klášter redemptoristů), Klei Mühle (Kleiův dolní mlýn), Kleinmühle (Malý mlýn), Kohlenmühle (Kohlův mlýn), Köllerhauser (Köllerhauser), Kosslau - Schloss (Kozlov - zámek), Kosslauer Mühle (Kozlovský mlýn), Kreuzermühle (Kreuzrův mlýn), Kroh Mühle (Kroh Mühle), Krondorf - Kaple Nejsv. Srdce Ježíšova (Korunní - kaple Nejsv. Srdce Ježíšova), Krondorf - Sauerbrunn (Korunní - lázně), Kunzmühle (Kunzmühle), Lázně VI. (Lázně VI.), Legerberk - Kudlich Warte (Složiště - Kudlichova vyhlídková věž), Leinmühle (Leinmühle), Liesenerhof (Litoltov dvůr), Lohmühle (Lohmühle), Lohofer mühle (Luhovský mlýn), Loohmühle (Loohmühle), Luck-Synagoge (Luka-synagoga), Luditz - Kirche zur Heiligen Dreifaltigkeit (Žlutice - kostel Nejsv. Trojice), Lukeschmühle (Lukešův mlýn), Maria Sorg - Kloster (Mariánská - klášter), Maxmühle (Maxův mlýn), Mösermühle (Mösrův mlýn), Mühlholz (Mühlholz), Neue Mühle (Nový mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Obere Gänger Mühle (Gängrův horní mlýn), Obere Kleimühle (Kleiův horní mlýn), Obere Mühle (Horní mlýn), Obere Mühle (Horní mlýn), Obere Scharfmühle (Scharfův horní mlýn), Obermühle (Obermühle), Ödhof (Nový Dvůr), Papiermühle (Papírna), Petermühle (Petrův mlýn), Pirtnermühle (Brťský mlýn), Pohlemer - mühle (Polomský mlýn), Poschetzau - Porzellanfabrik (Božičany - porcelánka), Pudrový mlýn (Pudrový mlýn), Pürles - Schloss (Brložec - zámek), Rabenmühle (Rabový), Radinger mühle (Radyňský mlýn), Radmühle (Radmühle), Ratiborer - mühle (Ratibořský mlýn), Rohra Mühle (Rohra Mühle), Röllermühle (Mlýn U Dvořáků), Romesmühle (Romes), Sachsengrüner Jägerhaus (Sachsengrüner Jägerhaus), Säuerlingmühle (Kyselecký mlýn), Schinkamühle (Schinkamühle), Schlicken mühle (Šlikův mlýn), Schlossermühle (Zámecký mlýn), Schmalenhof (Schmalenhof), Schönthal - Kriegerdenkmal (Krásné Údolí - válečný pomník), Seifen - Wenzelskirche (Ryžovna - kostel sv. Václava), Sichaluer-Mühle (Čichalovský mlýn), Sollmusermühle (Žalmanovský mlýn), Sporthotel Imperial (Hotel Imperial), St. Joachimsthal - Bahnhof (Jáchymov - nádraží), St. Joachimsthal - Bürgerliches Brauhaus (Jáchymov - pivovar), St. Joachimsthal - Uranfabrik (Jáchymov - továrna na uranové barvy), Stalla Mühle (Stalla Mühle), Stern (Hvězda), Teltsch Mühle (Telečský mlýn), Teufelsmühle (Teufelsmühle), Themel mühle (Hrázský mlýn), Toffelmühle (Toflův mlýn), Totzau Mühle (Tocovský mlýn), Tuppamühle (Dupovský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Scharfrmühle (Scharfův mlýn dolní), Untere Schlöfslmühle (Dolní Hrádecký mlýn), Untermühle (Untermühle), Výletní restaurace na Pajndlu (Výletní restaurace na Pajndlu), Waldmühle (Waldmühle), Waldmühle (Waldmühle), Walkmühle (Valcha), Wehrmühle (Na Hrázi), Weihermühle (Kuželův mlýn), Wespenmühle (Vosí mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Zámecký pivovar - Doubí (Zámecký pivovar - Doubí), Zettlitzer (Sedlecký Dvůr), Zettlitzer Mühle (Sedlecký mlýn)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Ahornsäge (Javoří Pila), Alt Brunst (Starý Brunst), Alt Hurkenthal (Stará Hůrka), Althütten (Stará Huť), Althütten (Staré Hutě), Althütten (Staré Hutě), Althütten am Vogelsang (Stará Huť u Podlesí), Am Hammer (U hamru), Am Steindl (U Matesa), Angel Wehr (Úhlavský Jez), Auf der Einöde (Na Pustině), Auhäusel (Na Palouku), Bacher (Bacher), Bärnsteinhäuser (Bernstein), Bartlhof (Bártlův Dvůr), Beim Modhaus (Beim Modhaus), Beim Sägbauer (U Sägbauerů), Beim Schmidtbauer (U Schmidtbaurů), Bergerhütte (Bergerhütte), Berghäusel (Na Kopci), Berghöfe (Na kopci), Bergl (Bergl), Bergl (Vršek), Bernhof (Bernhof), Blaselwies (Blaselwies), Borer Wasenmeisterei (Bor), Boschau (Bošov), Brandstadt. (Spáleniště), Bruckhöfe (Bruckhöfe), Brückl (Můstek), Danielhof (U Daniela), Deffernik (Debrník), Donnerwinkel (Hromový kout), Ebene (Rovina), Ebenwies (Lužná), Einöden (Pustina), Eulhütten (Sova), Feitelhäusel (Feitelhäusel), Ferdinandsthal (Ferdinandovo údolí), Filzhäusel (Filzhäusel), Fischerhütte (Rybárna), Fleischhöfe (Želiv), Flusshaus (Flusárna), Formberg (Formberg), Frauenthal (Frauenthal), Gerlhöf (Gerlovy dvory), Gibacht (Pozorka), Glasserwald (Skelná), Goldbrunn (Zlatá Studna), Grosshaid (Velký Bor), Gruberg (Gruberg), Grünbergerhütte (Zelenohorská Huť), Grünberghof (Grünberghof), Gsenget (Pomezí), Haid (Malý Bor), Haidl (Zhůří u Rejštejna), Haidl Am Ahornberg (Zhůří), Haidlbauer (Haidlbauer), Hallahäusl (Hallahäusl), Harrahöf (Harrerovy dvory), Hauptmans Haus (Hejtmanka), Häuselbauer (Häuselbauer), Havelhof (Havlův dvůr), Hinkowitz (Hynkovice), Hinter Waid (Zadní Paště), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hochweg (Hochweg), Hocker (Hocker), Hofgebäude (Hofgebäude), Höhal (Höhal), Hohenstegen (Vysoké Lávky), Hohenstock (Vysoká hůl), Hohnabutten (Hohnabutten), Hollabauer (Holla), Holperhäuser (Holperhäuser), Holzachlag (Paseka), Holzschlag (Paseka), Hornečkahof (Hornečkův dvůr), Hrušová (Hrušová), Hurka (Hůrka), Hüttstadt (Hüttstadt), Josefstadt (Josefstadt), Kaltenbrunn (Kaltenbrunn), Kassenhäusel (Kassenhäusel), Klausen (Poustka), Klausenhäusel (Poustka), Klein Babylon (Malý Babylón), Kocanda (Kocanda), Köhlerwastl (Köhlerwastl), Korlbauer (Korlbauer), Kreuzberg (Kreuzberg), Kriegerhöf (Kriegrovy dvory), Kubičkahof (Kubíčkův Dvůr), Kubitzerhäusel (Kubitzerhäusel), Lakahäusel (Lakahäusel), Lederergutl (Lederergütl), Leturnerhütte (Leturnerova Huť), Lugahäusl (Na Lukách), Mastilka (Mastilka), Maxlbauer (Maxlbauer), Metzgerhof (Metzgerhof), Michelhäusel (U Michla), Mitter Waid (Prostřední Paště), Moos (Mokřany), Moosbauer (Moosbauer), Muckenhofe (Muckenhofe), Mühlgespreng. (Mühlgespreng), Müllerhütten (Müllerhütten), Neu Brunst (Nový Brunst), Neubrunn (Nová Studnice), Neuhof (Nový Dvůr), Ober Grünberg (Horní Zelená Hora), Ober Spaten (Horní Špatův Dvůr), Oberkochet (Horní Kochánov), Obersteindlberg (Horní Ždánidla), Oldenburg (Záhorský dvůr), Osserhütten (Pod Ostrým), Paulewiese (Pavlova louka), Pilsenhof (Plzenec), Preisleiten (Preisleiten), Pucher (Buchar), Rachelhutte (Roklanská hájenka), Ranklov (Ranklov), Redersäge (Redrova pila), Riesenbach (Buzošná.), Röderhof (Rödrovský dvorec), Rupperlhof (Rupperlhof), Rupperlmichel (Rupperlmichel), Ruppertmichl (Ruppertmichl), Russen (Russen), Sandhütte (Písečná Huť), Sázky (Sázky), Scheibenrieth (Scheibenrieth), Schmausenhütte (Šmauzy), Schmiedlhof (Šmídlův dvůr), Schneiderhäusel (Schneiderhäusel), Schörlhof (Šerlův dvůr), Seckerberg (Horky), Seebauhäusel (Seebauhäusel), Seeberg (Jezerní), Seehäuser (Jezerní chalupy), Seewieser Waldhäusel (Zejbišské lesní domky), Seffenmichl (Seffenmichl), Simmerlhof (Simelhof), Sonnberg (Slunečná), Soustov - Pohodnice na Hrádku (Soustov - Pohodnice na Hrádku), Stachenhäusel (U Stachů), Stadler Sonnberg (Stodůlská Slunečná), Stadln (Stodůlky), Steinhäusel (Steinhäusel), Steinriegl (Steinriegl), Sternhof (Hvězda u Chudenína), Sternhöhle (Sternhöhle), Stieglhof (Štíhlov), Stimmling (Stimling), Stockmühle (Stockmühle), Storngut (Storngut), Sturklín (Sturklín), Stutzenhäusel (U Stutzů), Svinná (Svinná), Taubenhäusel (U Holubáře), Thomenhof (Thomenhof), Tischerhäusel (U Truhláře), Tremlhöfe (Tremlovské dvorece), Tremmeln (Tremmeln), U Bouckých (U Bouckých), U svatého Bartoloměje (U svatého Bartoloměje), Unter Grünberg (Dolní Zelená Hora), Unter Hütten (Dolní Hutě), Untere Hochwiese (Polánky Dolejší), Unterliedlhöfen (Lídlovy Dvory Dolní), Veitlhof (Veitlovský dvorec), Veselka (Veselka), Vöderhof (Vöderhof), Vorder Waid (Přední Paště), Waiderer Holzschlag (Paštěcká Paseka), Waldhäusel (Lesní Chaloupka), Wasserreith (Wasserreith), Weberbauernhof (Webrův Dvůr), Weberhäusel (Weberhäusel), Wenzelhof (Wenzlův Dvorec), Wunderbach (Bystrá), Zusch (Souš)

Objekts:
Kostel Čtrnácti svatých pomocníků ( Kostel Čtrnácti svatých pomocníků), Phillipshütten mühle (Filipova Huť - mlýn), Adlermühle. Säge (Adlerův mlýn a pila), Altlangendorf-Synagoge (Dlouhá Ves-synagoga), Augustenmühle (Kornmühle - mlýn), Bezděkovský mlýn (Bezděkovský mlýn), Bítovy (Bítovy), Brettsäge (Prkenná pila), Brückmühle (Mostecký mlýn), Bürgerliche Brauerei Eisenstadt in Böhmenwald (Železná Ruda - pivovar), Cyprianka (Cyprianka), Deutschmühle (Německý mlýn), Divischowitzer Mühle (Divišovický mlýn), Dlouhá Ves - zámek (Dlouhá Ves - zámek), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Drosau-Synagoge (Strážov-synagoga), Eisingerhof - Mühle (Eisnerův Dvůr - mlýn), Elefantenmühle (Elefantenmühle), Elisenthal - Forsthaus Bredlberg (Alžbětín - Myslivna Bredlberg), Elisenthal - Spiegelhütten (Alžbětín - sklárna ), Erlhöf (Olšinské dvory), Frischmühle (Frischův mlýn), Fuchsenhof (Fuchsův dvorec), Ganglhöf (Ganglův dvůr), Gerlsäge (Gerlova pila), Glasermühle (Glasermühle), Guttl (Stateček pod Ostrým), Hálkova chata (Hálkova chata), Hasenmühle (Zaječí mlýn), Hasenöhrlmühle (Hasenöhrlův mlýn a pila), Häuselmühle (Häuselmühle - mlýn), Hausmühle (Hausmühle), Hofmannmühle (Hofmanův mlýn), Hofmannsäge (Hofmannova pila), Höhwastl (Höhwastl), Höll Mühle (Pekelský mlýn), Honovská hájovna (Honovská hájovna), Horaschdowitz-Synagoge (Horažďovice-synagoga), Hrachmühle (Hrachův mlýn), Hrad Džbán (Hrad Džbán), Huisenmühle (Hojsův mlýn a pila), Hurkenthal - Hegerhaus (Hůrka - hájovna), Hüttenmühle (Hüttenmühle), Janouškův mlýn (Janouškův mlýn), Kaltmühle .Säge (Studený mlýn a pila), Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna), Klistau-Synagoge (Chlístov-synagoga), Kohlheimermühle (Uhlišťský mlýn), Kolinetz-Synagoge (Kolinec-synagoga), Kressenhof (Kressenhof), Kriegermühl (Kriegrův mlýn), Krischtinermühle (Křištínský mlýn), Kronhof (Kronhof), Kusmoukovský mlýn (Kusmoukovský mlýn), Lenkenhof (Lenkův dvůr), Liedlmühle (Liedlmühle), Lipplsäge (Lipplova pila), Liščí - hostinec (Liščí - hostinec), Mader Sägewerk (Modrava - pila ), Mahl Mühle (Mahl Mühle), Manimühle (Mani mlýn), Metzelhof (Metzlův dvůr), Mezovna (Mezovna), Mottelhöfe (Mottlovské dvory), Mottlhof (Motlův dvůr), Mottlmühle (Mottlův mlýn), Muckenmühle (Muckenmühle), Můstek (Můstek), Neubrunn - Forsthaus (myslivna Nová Studnice), Neubrunn - Hegerhaus (hájovna Nová Studnice), Neuern-Synagoge (Nýrsko-synagoga), Neuhaus - Hegerhaus (hájovna Nový dům), Neustadtlmühle (Nové Městečko - mlýn), Nickelberg - Forsthaus (myslivna Nickelberg), Niemtschitz mühle (Horní Němčice - mlýn), Nikleisäge (Niklei pila), Ober Hütten (Ober Hütten), Papiermühle (Papiermühle), Pfalzerhof (Pfalzerhof), Pila - Horská Kvilda (Pila - Horská Kvilda), Podbranský mlýn (Podbranský mlýn), Podvílovský mlýn (Podvílovský mlýn), Poustka (Poustka), Röder Säge (Röderova pila), Rokosský mlýn (Rokosský mlýn), Rumpelmühle (Rumpelmühle), Sägewerk Franz Watzlawick (Václavíkova pila), Sägmühle (Pilařův mlýn), Saueben - myslivna (Saueben - myslivna), Saumühle (Saumühle), Schafhaussermühle (Schafhausserův mlýn a pila), Scherlmühle (Žitný mlýn), Schindlhöf (Schindlhöf), Schlösselwald - Hammermühle (Hrádky - Hamerský mlýn), Schöpfrmühle (Schöpfrův mlýn), Schröderhof (Schröderhof), Schürersäge (Schürerova pila), Schüttenhofen-Synagoge (Sušice-synagoga), Schwarzbartlhöfe (Schwarzbartlhöfe), Schweiglmühle (Schweiglmühle), Schwihau-Synagoge (Švihov-synagoga), Seeforsthaus (Jezerní myslivna), Seemühl (Jezerní mlýn), Seewieserhof - Mühle (Zejbišský Dvůr - mlýn), Seidlhöf (Seidlovy dvory), Siegelhof (Siegelhof), Simlickova a Blochova továrna (Simlickova a Blochova továrna), Sollermühle (Sollermühle), Spirkenhöfe (Spirkenhöfe), Spirkenmühle (Spirkenmühle), Steflhof (Steflovský dvůr), Stieglhöf (Stieglhöf), Stinglmühle (Stinglmühle), Taubenhöf (Taubenhöf), Tremlhof (Tremlovský dvorec), Tremlmühle (Tremlův mlýn), Vatětice - zámek (Vatětice- zámek), Waffen Hammer (Waffen hamr), Wandermühle (Wandermühle), Weihermühle (Mlýn Na rybníce), Wenischmühle (Vanišův mlýn), Zářečská hájovna (Zářečská hájovna), Zöllnerhof (Zolnerovský dvorec), Zwoischner Mühle (Zwoischner Mühle)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Orts:
Plzeň-U Jána (Plzeň-U Jána), Skurnian (Skvrňany)

Objekts:
Bukovecký mlýn (Bukovecký mlýn), Čertův mlýn (Čertův mlýn), Červený Hrádek - Hrádecká hospoda (Červený Hrádek - Hrádecká hospoda), Dům kultury - Plzeň (Dům kultury - Plzeň), Hammer (Hamr), Hýrův mlýn (Hýrův mlýn), Klotzova cihelna (Klotzova cihelna), Kyšický starý mlýn (Kyšický starý mlýn), Nákladové nádraží - Plzeň (Nákladové nádraží - Plzeň), Pilsen - Kaserne des 35en Regiments (Plzeň-kasárna 35.pěšího pluku), Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke (Plzeň-ředitelství Škodových závodů), Pilsen-Deutsche Theater (Plzeň-Malé divadlo), Pilsen-Gastwirtschaft Görg (Plzeň-hostinec U Görgů), Pilsen-Gastwirtschaft Knobloch (Plzeň-hostinec U Knoblochů), Pilsen-Hotel Central (Plzeň-hotel Central), Pilsen-Kaisersaal (Plzeň-Císařský sál), Plzeň Výstaviště (Plzeň Výstaviště), Plzeň-Špačkova pivnice (Plzeň-Špačkova pivnice), Slavíkův mlýn (Slavíkův mlýn), U Anděla (U Anděla), V Pytli (V Pytli), Zábělá - výletní restaurace (Zábělá - výletní restaurace)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Orts:
Hutmaň (Hutmaň), Silov (Silov)

Objekts:
Brenn Poritschen-Synagoge (Spálené Poříčí-synagoga), Dampf Mühle (Dampf Mühle), Doschitz-Synagoge (Dožice-synagoga), Lázně Letiny - zámek (Lázně Letiny - zámek), Mlýnek (Mlýnek), Pschestitz-Synagoge (Přeštice-synagoga), Stienowitz-Synagoge (Štěnovice-synagoga), Wilhelminenthal (Vilémov)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Dollana (Dolany), Donnamühle (Donnamühle), Görzlin (Gerclín), Holdschicken Häuser (Holčíkovy chalupy), Horamühle Hausel (Horův mlýn), Hýrovy Hory (Hýrovy Hory), Jansahäusl (Jansova Chalupa), Kaisermühle (Kaisrův mlýn), Kleine Zuckermühle (Malý Zuckerův mlýn), Langwiesen (Dlouhá Louka), Lehnhäuseln (Lehnhäuseln), Malenice (Malenice), Mexiko (Mexiko), Neumühle häuser (Novomlýnské chalupy), Ostražkovice (Ostražkovice), Ovčí hora (Ovčí hora), Prokopimühle (Prokopský mlýn), Ranitzenhäuseln (Na hranicích), Schafhütte (Ovčín), Sonnenberg (Sonnenberg), Taubenmühlhäuseln (Taubenmühlhäuseln), Tichodil (Těchoděly), Umirschan (Umíř), Waldweishäuslen (Waldweishäuslen), Waldwieshäuseln (Na louce u lesa), Walkowa (Bálková)

Objekts:
Bartuškův mlýn (Bartuškův mlýn), Böhmisch mühle (Český mlýn), Buchbinderova cihelna (Buchbinderova cihelna), Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň (Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň), Cihelna (Cihelna), Cihelna - Krsy (Cihelna - Krsy), Deutschemühle (Německý mlýn), Düstermühle (Zelenkův mlýn), Ecklmühle (Ecklův mlýn), Fránova cihelna (Fránova cihelna), Grabenhäusel (Grabenhäusel), Grose Zuckermühle (Velký Zuckerův mlýn), Grundmühle (Dolský mlýn), Harabaska (Harvažov), Hniemitz - Kirche Allerheiligen (Hněvnice - kostel Všech Svatých), Hobelmühle (Hublův mlýn), Hochlibin - Schloss (Vysoká Libyně - zámek), Hracholusky - starý zámek (Hracholusky - starý zámek), Jansamühle (Jansův mlýn), Kleinrohrmühle (Kleinrohrmühle), Krascher Mühle (Krašovský mlýn), Kubův mlýn (Kubův mlýn), Lohmühle (Lohmühle), Mosoliner Mühle (Mozolínský mlýn), Nekmíř - Forsthaus Lipovka (Nekmíř - hájovna Lipovka), Netschetin-Synagoge (Nečtiny-synagoga), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Nürschan-Synagoge (Nýřany-synagoga), Nutschitzmühle (Nučický mlýn), Ober Höramühl (Horův horní mlýn), Pňovany - Hydroelektrárna (Pňovany - Hydroelektrárna ), Powiesen (Pohvizdy), Radimovický mlýn (Radimovický mlýn), Rakolusermühle (Hracholuský mlýn), Relikenmühle (Relíčkův mlýn), Schirniker Mühle (Žernovnický mlýn), Schlanzenmühle (Schlanzenmühle), Schlossbrauerei Preitenstein (Zámecký pivovar Nečtiny), Taubenmühlwirtshaus (Holubí mlýn), Unter Höramühle (Horův dolní mlýn ), Valečkův mlýn (Valečkův mlýn), Wanifkamühle (U Vanifků), Weinbergmühle (Pod Vinicí), Wertliken Mühle (U Vertlíků)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Orts:
Schäferei (Ovčín), U dubu (U dubu)

Objekts:
Chachov (Chachov), Ejpovický Mlýn (Ejpovický Mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Rezlerův mlýn (Rezlerův mlýn), Tylův mlýn (Tylův mlýn)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Ahornswald (Javořina), Albernhof (Alberov), Altengrün (Stará), Am Hammel (Am Hammel), Am Hüttenberg (Na Huťském Vrchu), Am Sand (Na písku), Anischhhäuser (Anýžovy Domky), Beim Bauer (U Bauerů), Beim Lill (Na Lillu), Berghäuser (Na kopci), Berghof (Pod kopcem), Brandhof (Brandhof), Buckwa (Bukovany), Chata Glorieta (Chata Glorieta), Deutschbundesort (Dolní Rozmyšl), Doglasgrün (Vřesová), Dolní Pískovec (Dolní Pískovec), Doyscherhof (Untere Doyscherhof), Dreihäuser (Třídomí), Ebmeth (Rovná), Ehrlich (Ehrlich), Eisenhammer (Železný Hamr), Fichtenhof (U Smrků), Fischerzeche (Fischerův Důl), Frohnau (Vranov), Geyerau (Geyerau), Gfell (Kfely), Gföllerhäuser (Gföllerhäuser), Glashütte (Skelná Huť), Grabenhäusl (Na dílcích), Grasseth (Jehličná), Grundhäuser (Grundhäuser), Grundmühle (Dolský mlýn), Güntherhäuser (Güntherovy Domky), Habersbirk (Habartov), Hahnemann kolonie (Kolonie Hahnemannova), Hammergut (Hammergut), Haselbach (Lísková), Haselhöfe (Haselhöfe), Hinterhäuser (Zadní Domky), Horn (Staré Hory), Hub (Lán), Hunschgrün (Podhoří), Hutthäuser (Chalupy na Pastvišti), Kalt Wasser (Studená Voda), Kandlerhäuser (Kandlerhäuser), Kirchenbirk (Kostelní Bříza), Kitlitzdorf (Kytlice), Kleeacker (Jeteliště), Kohling (Milíře), Köpelhof (Köpelhof), Kraushof (Kraushof), Kunstakademie Franz Gruss (Chata - Atelier Franze Grusse), Lauterbach Dorf (Čistá - obec), Lauterbach Stadt (Město Čistá), Leistnerova hájovna (Leistnerova hájovna), Leopoldhammer (Leopoldovy Hamry), Liebau (Libava), Littmitz (Lipnice), Lobs (Lobzy), Loch (Loch), Lochmühle (Lochmühle), Löwenhof (Lvov), Maierhöfen (Dvory), Markhausen (Hraničná), Moorlohe (Slať), Möschelhäuser (Möschelhäuser), Mühlpeint (Mühlpeint), Müllersgrün (Milešov), Neu Wirthshaus (Nová Hospoda), Neuhaus (Chaloupky), Neuhäuser (Neuhäuser), Ober Reichenau (Horní Rychnov), Ober Rockendorf (Horní Žitná), Ober Tiefenbach (Horní Hluboká), Obere Hammer (Horní Hamr), Pechgrün (Smolnice), Plumberg (Květná), Pohodnice (Pohodnice), Reichenbach (Bystřina), Reissengrün (Rusov), Reuth (Reuth), Sauersack (Rolava), Schenfelder Hub (Schönfeldský Lán), Schönbrunn (Studánka), Schönficht (Smrkovec), Schönlind (Krásná Lípa), Schützenhäuseln (U myslivny), Schwand (Paseka), Schwank (Schwank), Schwarzenbach (Černá), Schwarzenteich (Černý Rybník), Schwarzmühle (Schwarzmühle), Singerhäuser (Singrovy Domky), Stahlerhäuser (Stahlerovy Domky), Steingrube (Steingrube), Steinloh (Steinloh), Stelzengrün (Stará Chodovská), Stöhrhäusel (Chalupy Stohrovy), Theißau (Tisová), Tiefengrün (Týmov), Unionschacht II (Důl Union II), Unter Rockendorf (Dolní Žitná), Vierhäuser (Čtyřdomí), Vogeleis (Vogeleis), Vogler (U Voglerů), Wachshütte (Voskárna), Waffenhammer (Hamr), Waffenschmiede (Kovárna), Waldl (Lesík), Windhof (Větrný dvůr), Wöhr (Ostrov), Wolfshof (Ve Vlčí), Wudingrün (Vítkov), Zehrerberg (Žehrov), Ziegelhütte (Cihelna)

Objekts:
Allismühle (Allisův mlýn), Aussenhof (Aussenhof), Balassmühle (Balassmühle), Bärenmühle (Medvědí mlýn), Bílá Hájovna (Bílá Hájovna), Blechschmidt - Mühle (Blechschmidt - Mühle), Böhmmühle (Böhmův mlýn), Bühnlmühle (Bůhnlův mlýn), Dorschnermühle (Dorschnerův mlýn), Eckelmühle (Ecklův mlýn), Elbogen (Loket), Elbogen - Kirche St. Johannes der Taufer (Loket - kostel sv. Jana Křtitele), Falkenau an der Eger-Synagoge (Sokolov-synagoga), Fichten Mühle (U Smrků), Finkenmühle (Finkův mlýn), Finkenmühle (Finkův mlýn), Forsthaus Hanslberg (Myslivna Hanslberg), Fritsch Mühle (Fritschův mlýn), Frühmesse (Trojice), Gaberlhäuser (Gaberovy domky), Gaberlmühle (Gaberův mlýn), Garstnermühle (Garstnermühle), Gerstnermühle (Gerstnermühle), Gradlmühle und Bretsäge (Gradlmühle und Bretsäge), Grassermühle (Grasserův mlýn), Grundhauser (Grundhauser), Grundmühle (Dolský mlýn), Grundmühle (Grundmühle), Hällermühle (Hallerův mlýn), Hammermühle und Sägewerke (Hammermühle und Sägewerke), Heinlmühle (Heinlův mlýn), Herrn Mühle (Herrn Mühle), Hoher Stein (Vysoký kámen), Hoher Stein - Kapelle (Vysoký kámen - kaple), Kempfmühle (Kempfmühle), Kernmühle und Bretsäge (Kernmühle und Bretsäge), Kläpperl Mühle (Kläpperl Mühle), Kloben Mühle (Klobenský mlýn), Kogerauer Mühle (Kogerauer Mühle), Königsberg an der Eger-Synagoge (Kynšperk nad Ohří-synagoga), Krudum - Dr. Kempf-Warte (Krudum - rozhledna dr. Kempfa), Kühlohmühle (Kühlohmühle), Lehnshof (Lánský dvůr), Leinmühle (Leinmühle), Leinmühle (Leinmühle), Liebauermühle (Libavský mlýn), Lindenhammer Mühle (Lindenhammer Mühle), Lobzmühle (Lobezský mlýn), Lohmühle (Lohmühle), Matzlmühle (Matzlův mlýn), Neudörfelmühle (Novoveský mlýn), Neudorfer Seuerbrunn (Novoveská kyselka), Neumühle (Nový mlýn), Peintmühle (Peintmühle), Peterstollen (Petrova štola), Reimundmühle (Reimundmühle), Sägewerk (Sägewerk), Schnabelmühle (Schnabelmühle), Schönau - Restaurant Waldschlössel (Sněžná - Restaurace Waldschlössel), Schönberg bai Perlsberg (Schönburgova myslivna), Schrammühle (Schramův mlýn), Steberlmühle (Štebrův mlýn), Stegmühle (Stegmühle), Steinmühle (Kamenný mlýn), Stemmeissl, Stemeislhof (Zdemyšl), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Tilingmühle (Tilingmühle), Tischermühle (Tischerův mlýn), Untere Hammermühle (Hamerský dolní mlýn), Vogelhof (Vogelhof), Waldhäuser (U Lesa), Waldschlössl (Lesní Zámeček), Wiesenthal (Wiesenthal), Železný mlýn (Železný mlýn)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
3 Hammer (Třetí Hamr), Alt Pocher (Stoupa), Altglashütte (Stará sklárna), Anger - Schafhütte (Ovčín na Pastvině), Antoni I. Verhau (Poruba Antonín I.), Antoni II. Verhau (Poruba Antonín II.), Baderwinkel (Větrov), Berghäusel (Berghäusel), Berghäuslen (Na Kopci), Berghauslen (Berghauslen), Böhmisch Neuhäusl (České Nové Domky), Böhmischdorf (Česká Ves), Brenntenloh (Na Spálenci), Brettmühle (Pila), Buchmühle (Bučinský mlýn), Büchsenhammer, (Hamerské Domky), Dampfsäge (Dampfsäge), Deutsch Thomaschlag (Domaslavičky), Domkamühle (Domkamühle), Domschamühle (Tomšův mlýn), Dürrnhübel (Suchá Hůrka), Evangelistazeche (Důl Evangelista), Franzhäuser (Francovy Domky), Frischglückzeche (Důl Zdař Bůh), Fuchsloch (Liščí Díra), Galtenstallung (Jalový Dvůr), Ganabartl (Kanapark), Gefangenenlager nächst Karolinenhof bei Plan (Zajatecký tábor a hřbitov u Plané), Gesperrhaus (Gesperrhaus), Goldbach (Zlatý Potok), Hahnehäusl (Hahnehäusl), Hammelhütte (Hammelhütte), Hedvigsäge (Hedvičina Pila), Helldroth (Pastvina), Hermannsreith (Hraničná), Hirtenhaus (Hirtenhaus), Hochofen (Frauentál), Höll (Peklo), Hollinghof (Hollinghof), Iltisberg (Tchoří Vrch), Josefsthal (Josefovo Údolí), Kenruh (Tišina), Kollerhütte (Kollerova Huť), Kratschen (Krčma), Kuh Mühle (Kuh Mühle), Kulm (Kulm), Laufloh (Laufloh), Leoschacht (Důl Leo), Löblhaus (U Löblů), Milikau (Milkov), Mühlberg (Mühlberg), Mühlhäusel (Mlýnské Domky), Mühlloh (Milov), Neu Fürstenhütte (Nová Knížecí Huť), Neu Kohling (Nový Kohling), Neu Losimthal (Jedlina), Neuhammer (Nový Hamr), Neuhütte (Nová Huť), Neuwindischgratz (Skláře), Nowohradsky (Novohradský), Oberdörfles/Ober-Dorfles (Horní Víska), Oeding (Pustina), Ovčín (Ovčín), Paulus Brunner Glashütte (Paulus Brunner Glashütte), Paulusbrunn (Pavlův Studenec), Paulushutte (Pavlova Huť), Petlarnbrand (Žebrácký Žďár), Plechwalze (Plechwalze), Plössl (Plössl), Pucher (Buchar), Purschau (Pořejov), Randezvous (Randezvous), Reichenthal (Hraničky), Ruhberghammer (Ruhberghammer), Sandhäusel (Na Písku), Schafhütte (Schafhütte), Schanzhäusl (Na Šancích), Schönwalderhütte (Šenvaldská Huť), Schützenhäuseln (Schützenhäuseln), Sechster Eisenhammer (Šestý Železný Hamr), Sorghof (Lučina), Steinhof (Steinhof), Sticher (Sticher), Ströbl (Střeble), Svatá Apolena (Svatá Apolena), Thorhaus (U brány), Unter Hammer (Dolní Hamr), Unter Plesau (Dolní Plezom), Viktoriasäge (Viktoria), Vorderhäuslen (Přední Chalupy), Wachterhof (Wachterhof), Waldackerhäuser (Na Poli u Lesa), Waldheim (Zahájí), Wallerhaus (U Wallerů), Wasenmeisterei (Pohodnice), Wasenmeisterei (Pohodnice), Weiherweisenhaus (Rybničná), Wiedowitz (Vítovice), Wittichsthal (Pomezná), Wolfsberg (Volfštejn), Wosant (Bažantov), Wusleben (Bohuslav), Zeiselgarten (Zeislova Zahrada)

Objekts:
Achatsmühle (Achácovský mlýn), Albersdorfer Mühle (Albersdorfer Mühle), Alt Zedlisch - Schloss (Staré Sedliště - zámek), Altmühle (Starý mlýn), Aumühl (Aumühl), Bachmühle (Na Potoce), Benischmühle (Benešův mlýn), Bodenmühle (Bodenmühle), Böhmischműhl (Český Mlýn), Böhmischmühle (Český mlýn), Brandmühle (Brandmühle), Darmschlag-Schloss (Darmyšl-zámek), Egrt Mühle (Egrt Mühle), Ernestinen hammer (Arnoštin Hamr), Franzenmühle (Francův mlýn), Fuchsmühle (Fuchsmühle), Georgsmühle (Jiřský mlýn), Girglmühle (Jirglův mlýn), Girna (Jirná), Girna (Jirna), Godrusch - Kirche St.Stephan (Jadruž - kostel sv.Štěpána), Gogelmühle (Gogelmühle), Gosolup - Kirche St. Peter und Paul (Horní Kozolupy - kostel sv. Petra a Pavla), Gotschauermühle (Kočovský mlýn), Grönamühle (Křínovský mlýn), Grose Hasenmühle (Zaječí mlýn - velký), Grun - Kirche St. Wenzel (Louka - kostel sv. Václava), Habermühle (Habermühle), Habří (Habří), Haid - Kirche St.Wolfgang (Bor - kostel sv.Volfganga), Hals - Schloss (Halže - zámek), Halser Mühle (Halser Mühle), Hammer (Hamr), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hanikmühle (Hanikův mlýn), Haselmühle (Haselmühle), Haubnermühle (Haubnerův mlýn), Hawitzenmühle (Hawitzenmühle), Heligenmühle (Heligenmühle), Hellmühle (Hellmühle), Hernmühle (Panský mlýn), Hintere Neumühle (Horní nový mlýn), Hochtenhäusel (Hochtenhäusel), Hochwald (Hvozd), Höllmühle (Pekelský mlýn), Honsoudl Mühle (Honsoudl Mühle), Iltismühle (Pod tchořím vrchem), Jakobsmühle (Jakubův mlýn), Kadrnožka (Kadrnožka), Kalbmühle (Kalbmühle), Karls Mühle (Dolní mlýn), Katzenmühle (Kočičí mlýn), Khoaumühle (Kyjovský mlýn), Klapel Mühle (Klepáček), Kleine Hasenmühle (Zaječí mlýn - malý), Klementmühle (Klementův mlýn), Kötschenmühle (Kečovský mlýn), Krommelmühle (Krommelmühle), Kühnhackel Mühle (Kühnhackel Mühle), Kunstfarbmühle (Barvírna), Kuttenplan-Synagoge (Chodová Planá-synagoga), Leskau-Kapelle St.Johannes der Täufer (Lestkov-kaple sv.Jana Křtitele), Ludwigshammer (Ludvíkův Hamr), Luglmühle (Luglmühle), Malowetz Werk (Malovcova brusírna), Marasenmühle (Marasův mlýn), Maschaumühle (Mášův mlýn), Mathildensäge (Mathildensäge), Maxmühle (Maxův mlýn), Meiselmühle (Meiselmühle), Münchsfeld (Mnichovství), Mutzken Mühle (Muckovský mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neustadtl am Klinger-Synagoge (Stráž-synagoga), Neuwerk (Nová brusírna), Neuzedlisch-Synagoge (Nové Sedliště-synagoga), Obere Mühle (Horní mlýn), Oberhammer (Horní Hamr), Paulus Brunner Hegerhaus (Paulus Brunner Hegerhaus), Pettlarn - Spiegelschleif (Žebráky - Brusírna zrcadel), Pivovar - Tachov (Pivovar - Tachov), Plahussner Mühle (Plahussner Mühle), Plan in Marienbad (Planá u Mariánských Lázní), Pocher (Pocher), Pochmühle (Horní mlýn), Pochmühle (Pochův mlýn a pila), Pořejov (Pořejov), Promenhofer Mühl (Broumovský mlýn), Puchen (Puchen), Röllermühle (Röllerův mlýn), Rosenhaim (Růženín), Sägemühle (Sägemühle), Schartlmühle (Schartlův mlýn), Schlada Mühle (Zlatý mlýn), Schladamühle (Slatinský mlýn), Schladamühle (Slatinský mlýn), Schlanzenmühle (Na Hadovce), Schweppelmühle (Schweppelmühle), Serghofmühle (Serghofmühle), Siebermühle (Siebermühle), Sorghöfner Mühle (Sorghofský mlýn), Spänmühle (Spänmühle), Spayerlingsmühle (Skviřinský mlýn), Spechamühle (Spechamühle), Spirkenmühle (Špirkův mlýn), Stadt Mühle (Městský mlýn), Stahlmühle (Stahlmühle), Staré Sedliště - Panský pivovar (Staré Sedliště - Panský pivovar), Steinmühle (Kamenný mlýn), Tachau - Kino (Tachov - Kino), Tachau-Hohenstein - Kapelle (Tachov-Vysoká - kaple), Tachau-Synagoge (Tachov-synagoga), Tachov - Panský pivovar (Tachov - Panský pivovar), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Tichy Mühle (Tichého mlýn), Tieflohhäus (Tieflohhaus), Tisová - nový zámek (Tisová - nový zámek), Továrna na dřevěné výrobky - Tachov (Továrna na dřevěné výrobky - Tachov), Treppenstein (Treppenstein), Tschischkamühle (Žižkův mlýn), Tuthakenmühle (Dudákovský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Vogelmühle (Vogelmühle), Waffenhammer (Hamr), Walzmühle (Válcový mlýn), Watzkamühle (Vackův mlýn), Weissmühle (Weissmühle), Weissmühle (Bílý mlýn), Wenzelmühle (Wenzlův mlýn), Weschkala Mühle (Weschkala Mühle), Wiessmühle (Wiessmühle), Witttingreith - Kirche (Vítkov - kostel na návsi), Woschenäcker (Boječnická cihelna), Zahnhammer (Zahnhammer), Zaltaumühle (Caltovský mlýn), Zapfenmühle (Malečkův mlýn), Zeidelmühle (Brtný mlýn), Zemschen - Marienkirche (Třemešné - kostel Panny Marie), Zischkamühle (Střížkův mlýn)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Schlapken (Šlapka), Buschine (Bučina), Eichhübel (Doubí), Franzendorf (Františkov), Fuchshäuser (Fuchshäuser), Gablonz (Jablonec), Heide (Dolní Okna), Hirchmantel (Heřmánky), Hofberg (Dvorsko), Jägersdorf (Č. Lípa - Lada - hřbitov), Kirbe (Krby), Klein-Jabern auch Kleinjober (Malá Javorská), Kosterzitz (Kostřice), Kratzdorf (Kracmanov), Kugsloch (Kugsloch), Kutschar (Kučera), Lammel, Lammelschänke (U Beránka a Skalický vrch), Lausche (Luž - chata), lesní divadlo u Cvikova (lesní divadlo u Cvikova), Neu Sorge (Nová Starost), Neu Wolfsthal (Nový Vlčí Důl), Neudorf (Neudorf), Neuschanke, Neuschänke, Neuschänka (Nová Hospoda), Pinskej (Zbynsko), Rabenstein (Havraní), Rodeland (Klučenina), Sabelce (Zábělce), Schäfereich (Ovčárna), Schilzewirtschaft (U Scholzů), Schindelbusch (Schindelbusch), Schmiedsberg - Restaurant (Kovářský vrch - restaurace ), Schutzhütte (Schutzhütte), Schwarze Erde (Černá Země), Schweizerhaus (Švýcarský dům), Sischkenberg (Vřísek), Spalenze (Špalenec), Spitzberg (Špičák), Sporing (Ostrov), Stange (Stange), Wiesenbauer (Wiesenbauer)

Objekts:
Barokní mlýn (Barokní mlýn), Bildstein (Obrázek), Böhmisch Leipa-Synagoge (Česká Lípa-synagoga), Burg Bürgstein (Sloup - renesanční tvrz), Bürger Mühle (Bürger Mühle), Chata Na stráži (Chata Na stráži), Dammühle (Hrázský mlýn), Dewin (Děvín - pila a myslivna), Die Wache (Wache), Edelstein (Edelstein), Eier Brunn (Vejčín), Flössel (Flössel ), Frauenmühle (Ženský mlýn), Friedrich Schiller Warte (Schillerova vyhlídka), Gaststätte bei Kaiserbuche (Hostinec u Císařského buku), Herrenhaus im Draschin (Panský dům a jiné v Dražejově ), Hochwald - Böhmische Baude (Hvozd - Česká bouda), In der Drehe (Zátoč), Kleinmühle (Malý Mlýnek), Kleishütte (Klíč chata), Kühlbergbaude (Vyhlídka), Lauben (Loubí část obce u silnice), Manušice - železniční zastávka (Manušice - železniční zastávka ), Mednay (Medný), Neu-Brasilien (Nová Brazílie), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhof (Nový Dvůr), Neumannmühle (Mařeničky - Neumannův mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Niemes - Schloss (Mimoň - zámek), Nová Ves u České Lípy (Nová Ves u České Lípy), Oberwald (Nad Lesem), Papiermühle (Papiermühle), Pfaffeenstein Hugo-hütte (Popova skála Hugo-hütte), Pihlerbergmühle (Pihel mlýn a pila), Pivovar - Zahrádky (Pivovar - Zahrádky), Rabenstein (Krkavčí kameny - výletní hostinec), Sauermühle (Zourovský mlýn), Schönaumühle (Křenovský mlýn), Schweizerhaus (Švýcarský dům), Schwoyka - Schloss (Svojkov - zámek), Souska (Souska), Spörning (Ostrov), Starý Šidlov hřbitov (Starý Šidlov hřbitov a horní část obce), Valcha (Valcha), Wachssein bei Blottendorf (Wachstein u Polevska), Wehnel (Wehnel), Zbynská hájovna (Zbynská hájovna), Zweihäusel (U Dvou chalup)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Altschönborn (Stará Studánka), Bei Schams (U Schamse), Bergbauer (Bergbauer), Das Gasthaus Schweidrich (Hostinec Schweidrich), Dittersbach-Fiedlers Weinschank (Jetřichovice-Fiedlers Weinschank), Dreihäuser (Třídomí), Dürr-Kamnitz (Mlýn a celnice v údolí Suché Kamenice), Flietelhäusel (Flietlův Domek), Friedhof Weinbrunn (hřbitov Weinbrunn), Fugau (Fukov), Gross Zinken (Velké Stínky), Gutschengel (Gutschengel), Hinterdaubitz (Zadní Doubice), Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice), Klein Zinken (Malé Stínky), Kolmen (Chlum - rozhledna), Königsmühle (Králův mlýn), Krümmerwandbaude (Krümmerwandbaude), Lasy (Lázy), Lerchenthal (Skřivančí), Netterskope (Netterskope), Neu Lerchenfeld (Skřivánčí Pole), Neudörfel (Nová Víska), Neue Fugau (Nový Fukov), Neue Welt (Nový Svět), Neuweld (zu Obr. Grund) (Nový Svět (u Hor. Podluží)), Nieder Grund an der Elbe (Dolní Žleb - část obce), Popendőrfl (Popovičky), Rabštejn (Rabštejn), Raupenberg - Zollamt & Gasthaus (Roubený - Celnice & Hostinec), Sperlingstein (Vrabinec), Tetschen-Bodenbach Kettenbrücke (Děčín-Podmokly Řetězový most), Vogelgesang (Ptačí), Ziegelhütte (Cihelny)

Objekts:
Das Waldhaus bei Dorf Schneeberg (Lesovna u Sněžníku), Algersdorf - Kirche (Valkeřice - kostel sv. Barbory), Antonital (Antonínovo údolí), Birkenbaude (Birkenbaude), Bodenbach (Děčínská žehlička), Böhmische Mühle (Český mlýn), Botzenschenke - Schönauer Flur (Botzenschenke - Šenovská niva ), Boxmühle (Boxmühle), Brettmühle I. a II. (Brettmühle I., II., III., IV.), Butterberg (Vyhlídka), Chata u Hadího pramene (Chata u Hadího pramene), Dampfmühle (Dampfmühle), Das Gasthaus Paradies (Hostinec Ráj), Die Quelle Mandau (U pramene Mandavy), Diessner - Mühle (Diessner - Mühle), Dittersbach - Bauerhof (Jetřichovice - Fiedlerův (Knyův) statek), Dittersbach - Gasthaus Michelshof (Jetřichovice - hostinec Michelshof), Drillingsfichte (U Trojtého smrku ), Edelgrund (Edelgrund), Fichtel Schänke - hostinec (Fichtel Schänke - hostinec), Försterei (Myslivna), Försterei (Hájovna), Freudenberg (Veselé pod Rabštejnem-nádraží), Fürstenwalde - Fürstenwaldder Mühle (Knížecí - Fürstenwaldský Mlýn), Gasthof zu Blauen Stern (Hostinec u Modré Hvězdy), Güntersdorf - Kirche Hl. Georg (Huntířov - kostel sv. Jiří), Hantschberg (Hantschberg), Hasel-Friedhof (Líska-hřbitov), Herrnmühle (Herrnmühle), Herrnskretschen-Hotel Herrenhaus (Hřensko-Hotel Herrenshaus), Hopfengarten - Bad (Chmelnice - lázně), Hotel Börse (Hotel Burza), Hutberg - Hubertusbaude (Pastevní vrch - hostinec Hubertus), Hütters Gasthof Weber (Brtníky - hostinec Weber), Jägerhaus (Jägerhaus), Kaltenbach - Friedhof (Studený - hřbitov), Kaltenberg - Kinske baude (Studenec - Kinského chata), Kamnitzleiten - Kesslers Gasthaus (Kamenická Stráň - Kesslerův hostinec), Khaa - Gaststätte Zur böhmischen Schweiz (Kyjov - hostinec v Kyjovském údolí), Kinského vyhlídka (Kinského vyhlídka), Kolmener Kippe - hotel und restauration (Velký Chlum - hostinec a hotel), Krásná Lípa - vila Hirsch (Krásná Lípa - vila Hirsch), Krebs Mühle (Račí mlýn), Kunnersdorf - fabrik Böhmerland (Kunratice - továrna Čechie), Kunnersdorf-Friedhof (Kunratice u České Kamenice-hřbitov), Lerchenberg (Skřivánčí vrch), Lisner Mühle (Lisner Mühle), Ludwigsruh (Ludwigův odpočinek), Mertendorf (Merboltice-kostel sv. Kateřiny), Mertendorf - Aussichtsturm (Merboltice - rozhledna), Mittel Pohl Mühle (Prostřední Pohlův mlýn), Müller Mühle (Müller Mühle), Neu Ohlisch - Kirche (Nová Oleška - kostel Nejsvětější Trojice), Penzion Annaberg (Penzion Annaberg), Pirschkenbaude (Pirschkenbaude), Plissenbaude (Plissenbaude), Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice (Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice), Preußenhaus (Brtníky - Pruský dům č.p.117), Quaderberg (Stoliční hora), Rainwiese piket (Mezní Louka piket a srub na Karlshausu), Reichen - Kirche (Rychnov - kostel sv. Bartoloměje), Rosenberg (Růžovský vrch - rozhledna), Rychta s hostincem (Rychta s hostincem), Schindler Mühle (Schindler Mühle), Schleifer -Maaz Mühle (Schleifer -Maaz Mühle), Schluckenau - Brauerei (Šluknov - pivovary), Schönlinde - altkatholische Kirche (Krásná Lípa - starokatolický kostel), Schwarzmühle (Černý mlýn), Schweizerhaus (Švýcarský dům), Sieber Mühle (Sieber Mühle), Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben (Šluknov: Rudolf Weber dědicové), Stechmühle (Stechmühle), Sternberg bei Zeidler (Šternberk u Brtníků), Strachemühle (Strachemühle), Tannbusch (Jedlová), Tischermühle (Tischermühle), Wäbermühle (Wäberův mlýn), Waldidylle Lilienteich (Na Lilienťáku), Waldschlössel (Lesní Zámeček), Waldschlössel (Lesní Zámeček), Wernstadt - Gottesberg (Verneřice-Boží vrch), Windmühle (Větrník), Wolfsbonteiche (Vlčí Prameny), Zeidlerhütte (Brtnická chata), Zelený čtvrtek - restaurace (Zelený čtvrtek - restaurace), Ziedler-Kirche hl. Martin (Brtníky-kostel sv. Martina), Zimmermanův mlýn a pila (Zimmermanův mlýn a pila), Zimmerova pila (Zimmerova pila), Zum fröhl Sänger (Zum fröhl Sänger), Zur schönen Aussicht (U pěkné vyhlídky)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Ahrendorf (Pavlov), Alaunhütte (Kamencovna), Am berg (Na vrchu), Am Reischberg (Am Reischberg), Andreaszeche (Důl Ondřej), Auf Den Steigerhäuseln (Důlní Domky), Aumühle (Nivský mlýn), Baraken (Baráky), Bärenwald (Bärenwald), Bartelsdorf (Dřínov), Bettischacht (Důl Betty), Burberg (Úhošť), Dehlau (Dolany), Deutsch Kralupp (Kralupy u Chomutova), Dörnsdorf (Dolina), Drahtmühle (Drátovna), Drehhäuseln (Soustružnické Domky ), Drohnitz (Drahonice), Eget (Eget), Faberhütten (Fabrovy Chalupy), Gabriellahütten (Gabrielina Huť), Gahlerberg (Gahlerův Kopec), Gaischwitz (Kýšovice), Gopfertfeld (Gepfertovo pole), Grundmühle (Dolský mlýn), Haadorf (Vysoké), Hagensdorf (Ahníkov), Hegerhaus (Hájovna), Kaitz (Kyjice), Kalkwerk Weigensdorf (Vápenka Vykmanov), Kienhaid (Kienhaid), Königsmühle (Königův mlýn), Körbitz (Krbice), Köstelwald (Kotlina), Kretscham (Krčma), Kudenitz (Chotěnice), Kunau (Kunov), Kunnersdorf (Kundratice), Lametitz (Lomazice), Liebisch (Libouš), Luschitz (Lužice), Mariahilfzeche (Důl Panny Marie Pomocné), Marienthal (Marianské Údolí), Märzdorf (Menhartice), Merkurschacht (Důl Merkur), Michanitz (Michanice), Milsau (Milžany), Naschau (Naší), Neudorf an der Biela (Nové Sedlo nad Bílinou), Neudörfel (Nová Víska u Domašína), Neues Wirtshaus (Nová Hospoda), Niklasdorf (Mikulovice), Nokowitz (Nebovazy), Ojes (Újezd), Paulhans (Paulhans), Pöllma (Podmilesy), Prahn (Brany), Prenzig (Brančíky), Pressnitz (Přísečnice), Pröhl (Prahly), Prösteritz (Přezetice), Puschenpelz (Pošumpelec), Raphaeligrube (Důl Rafael), Regina (Regina), Reischdorf (Rusová), Reizenhain (Pohraniční), Retschitz (Račice), Sandberg (Písečná Hora), Schimberg (Podhůří), Schönbach (Potočná), Schönburg (Šumná), Selighäuser (Seligovy Domy), Siegertsmühle (Siegertův mlýn), Sosau (Zásada), Spitzwirtshaus (Na Špici), Steinbruchhäuser (Kamenný Lom), Strössauer mühle (Střezovský mlýn), Triebischl (Třebíška), Tschachwitz (Čachovice), Tschermich (Čermníky), Tschoschl (Stráž), Tuschmitz (Tušimice), Ulmbach (Jilmová), Unterhals (Dolní Halže), Weisser - Hof (Bílý dvůr), Wenkau (Venkov), Wernsdorf (Vernéřov), Weschitz (Běšice), Wissotschan (Vysočany), Wistritz (Bystřice), Würgnitz (Vrchnice), Zieberle (Úbočí), Zobietitz (Sobětice)

Objekts:
Lein fabrik - Krima (Továrna na len - Křímov), Aubach - alte Egerbrücke (Lužný - starý most přes Ohři), Bahnhof Kaaden (Kadaň-nádraží), Bettlern - kostel sv. Josefa (Petlery - kostel sv. Josefa), Blaufarbenwerk (Továrna na kobaltové barvy), Blechhammer (Plechhamr), Böhmisch Wiesenthal - kostel Obrácení sv. Pavla (Loučná pod Klínovcem - kostel Obrácení sv. Pavla), Brettmühle (Brettmühle), Brettmühle (Brettmühle), Brettmühle (Brettmühle), Brettmühle (Pila), Denětický mlýn (Denětický mlýn), Drahtmühle (Drahtmühle), Eidlitz-Synagoge (Údlice-synagoga), Feldmühle (V poli), Fischhausmühle (U Rybárny), Fleckelmühle (Fleklův mlýn), Forsthaus Parthum (Bortum - hájovna), Fritsch Mühle (Fritschův mlýn), Fünfhunden - Zuckerfabrik (Pětipsy - cukrovar), Galdenhof (Jalový Dvůr), Gehae - Gasthaus, Fleischhauerei (Háj - hostinec a řeznictví), Gerbermühle (Gerbrův mlýn), Görkau - Brauerei (Jirkov - pivovar), Görkau - Evangelische Kirche (Jirkov - evangelický kostel), Görkau - St. Anna - Kirche (Jirkov - hřbitovní kostel sv. Anny), Grell Mühle (Grell Mühle), Grundmühle (Grundmühle), Grundmühle (Grundmühle), Grundmühle (Dolský mlýn), Hagensdorf - Kellerwirtshaus (Ahníkov - Sklepní Hostinec), Hansarl Mühle (Hansarl Mühle), Hasenmühle (Hasův mlýn), Hassberg (Hassberg), Herrn Mühle (Panský mlýn), Hix Mühle (Hix Mühle), Hofermühle (Hoferův Mlýn), Hora Svatého Šebestiána - nádraží (Hora Svatého Šebestiána - nádraží), Hruschowan - kostel sv. Bartoloměje (Hrušovany - kostel sv. Bartoloměje), Jägerhaus (Jägerhaus), Kaaden - Synagoge (Kadaň - synagoga), Kaaden- Hotel grüner Baum (Kadaň- hotel Zelený strom), Kaaden- Städt. Badeanstalt (Kadaň - Městské lázně), Karlshof (Karlov), Kermermühle (Kermerův mlýn), Koititz - Kirche des Hl. Bartholomäus (Kojetín - kostel sv. Bartoloměje), Komotau (Chomutov), Komotau - Evangelische Kirche (Chomutov - evangelický kostel), Komotau-Synagoge (Chomutov-synagoga), Kupferberg - Gasthaus Kupferhübl (Měděnec - hostinec Kupferhübl), Kupferberg - Gasthof Sphinx (Měděnec - hostinec Sfingy), Kupferberg - tvrz (Mědenec - tvrz), Lauxmühle - Hotel Lauxmühle (Výsada - hotel Lauxmühle), Leskau - Kapelle (Lestkov - kaple), Linzmühle (Mlýnec), Loh Mühle (Loh Mühle), Lohmühle (Lohmühle), Lohmühle (Lohmühle), Lohstampfmühle (Lohstampfmühle), Mahlmühle (Mahlmühle), Massamühle (Massamühle), Matzmühle (Matzmühle), Měděnec - ústav sociální péče (Měděnec - ústav sociální péče), Menzels Haus (Menzelův dům č.p. 82), Meretitz - Kappele (Miřetice - kaple), Mittlere Mühle (Prostřední mlýn), Neudorf - Maria Himmelfahrt Kirche (Nová Ves - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Neuhof (Nový dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Oberdorfer Mühle und Säge (Oberdorfer Mühle und Säge), Obere Hammer Mühle (Hamerský mlýn (horní)), Ochsenstall (Volárna), Ohlmühle (Ohlmühle), Orpus - Dorothea Zeche (Mezilesí - Důl Dorothea), Orpus - Fischerzeche (Mezilesí - Důl Fischer), Panský mlýn (Panský mlýn), Petsch - kirche Panny Marie Sněžné (Bečov - kostel Panny Marie Sněžné), Pfaffenmühle (Farský mlýn), Pirken - Kirche St. Leonhard (Březenec - kostel sv. Linharta), Plattenhof (Plattenhof), Pletené a stávkové zboží - Vejprty (Pletené a stávkové zboží - Vejprty), Pohlův mlýn (Pohlův mlýn), Pöllmaer Mühle (Podmileský mlýn), Přádelna - Jirkov (Přádelna - Jirkov), Rabenmühle (Rabenmühle), Restaurant zum Banhof (Kadaň - Restaurace u nádraží), Rohrschmiede (Rohrschmiede), Roschwitz - kostel s. Anny (Rašovice - kostel sv. Anny), Rothe Grube - Forsthaus (Červená jáma - hájovna), Rummelbachtal - Restaurant Paradies (Rummelbachtal - Restaurace Paradies), Sägemühle (Pila), Schader Mühle (Schader Mühle), Schlick Mühle (Schlick Mühle), Schmidlmühle (Schmidlmühle), Sebastiansberg - kostel sv. Šebestiána (Hora Sv. Šebestiána - kostel sv. Šebestiána), Seehaus (Seehaus), Skyrl Mühle (Škrlský mlýn), Soběsuky - zámek (Soběsuky - zámek), Sonneberger Mühle (Sonneberger Mühle), Sorgenthaler Försthaus (Sorgenthaler Försthaus), Sosau bei Roschwitz - Papiermühle (Zásada u Rašovic - Papírna), Stadt Mühle (Stadt Mühle), Steindlmühle (Steindlmühle), Steinische Brettmühle (Steinische Brettmühle), Tobermühle (Toberův mlýn), Továrna na gumové stuhy - Vejprty (Továrna na gumové stuhy - Vejprty), Tschoschler Mühle (Strážský mlýn), Ulmbachermühle (Ulmbašský mlýn), Untere Hammer Mühle (Hamerský mlýn (spodní)), Untere mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Vogel Mühle (Ptačí mlýn), Weipert - Evangel. Martinskirche (Vejprty - evangelický kostel sv. Martina), Weipert - Kriegerdenkmal (Vejprty - pomník padlým vojákům), Weisse Mühle (Weisse Mühle), Weisskopf Mühle (Weisskopfův mlýn), Weiten Trebetitsch - Schloss (Široké Třebčice - zámek), Wiesenmühle (Na lukách), Wikletitzer Mühle (Vikletický mlýn), Willomitz - Stammwerk (Vilémov - důl Stamm), Wodallmühle (Wodallmühle), Wodamühle (Vodův mlýn), Zahnhammer (Zahnhammer), Zuckerfabrik Radonitz bei Kaaden (Radonice-Cukrovar)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Büschdörfl (V Chalupách), Dornstbaude (Trniště - chata a rozhledna), Gross Iser (Velká Jizera), Grundloch (Grundloch), Heiligenkreuz (Svatý Kříž), Jesterschab (Jestřabí), Koberhäuser (Koblovy domy), Líska (Líska), Mohelka (Mohelka), Sherben (Štěrbovina)

Objekts:
Blatná - mlýn a pila (Blatná - mlýn a pila), Blatný (Blatný), Desná Krömerova bouda (Desná Krömerova bouda), Gablonz an der Neisse-Synagoge (Jablonec nad Nisou-synagoga), Karnethův mlýn (Karnethův mlýn), Radlermühle (Rádlo), Sklárna - Jablonec n. Nisou (Sklárna - Jablonec n. Nisou), Sklárna - Jablonec n. Nisou-Rýnovnice (Sklárna - Jablonec n. Nisou-Rýnovnice), Tkalcovna - Tanvald (Tkalcovna - Tanvald), Velovka (Velovka), Wilhelmshöhe - Kampfhoierhaus (Jizerka - Hojerův dům)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Amerika (Amerika), Buschhäuser (Buschhäuser), Feldhäuser (V Poli), Kammel (Hřebínek), Mäusegründel (Myší Dolík), Quire (Na Příčnici), Rasenbankbaude (Na trávníku), Wiesenhäuser (V Lukách), Windschenke (Hostinec Na Větrníku)

Objekts:
Bad Kunnersdorf - Mühle (Lázně Kundratice - mlýn č.p. 59), Bad Liebwerda Parkhotel (Lázně Libverda Parkhotel ), Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice (Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice), Blaschkova věž - Javorník (Blaschkova věž - Javorník), Börnelhaus (U Studánky), Dětřichovská myslivna (Dětřichovská myslivna), Ebersdorfer Mühle (Habartický mlýn), Feldmühle (Polní mlýn), Gickelsberg (Výhledy), Hahnbergbaude (Hahnbergbaude), Haindorf hotel Perun (Hejnice hotel Perun), Hannig Mühle (Hannigův mlýn), Heřmanice v Podještědí - železniční zastávka (Heřmanice v Podještědí - železniční zastávka ), Hermsdorf - Stadt Karlsbad (Heřmanice - Zlatý důl), Jeschenkammbaude (Bouda na Ještědském hřebeni), Jeschken (Ještěd), Ještěd (Ještěd), Ketten - Bad Wartburg (Chotyně - Lázně Wartburg), Lesní pila (Lesní pila), Lohmühle (Lohmühle), Neudorfelmühle (Neudorfelmühle), Obere Bretsäge (Horní pila), Obere Mühle (Horní mlýn), Obří sud na Javorníku (Obří sud na Javorníku), Pass - Zur Kammwanderung (Horní Sedlo - U hřebenovky), Porschův mlýn (Porschův mlýn ), Přádelna - Liberec (Přádelna - Liberec), Přádelna bavlny - Nová Ves (Přádelna bavlny - Nová Ves), Rabberg (Křižany - výletní restaurace Havran), Reichenberg-Synagoge (Liberec-synagoga), Sauermuhl (Zourov), Slavíkov (Slavíkov), Textilka - Liberec (Textilka - Liberec), Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice (Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice), Unter Kretschmer Mühle (Unter Kretschmer Mühle), Voigstachmühle (Voigstachmühle), Wiesenmühle (Loukovský mlýn)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Babiny (Babiny), Blattenhäusel (Blata), Feldschmiede (Kovárna v Poli), Gründorf (Zelená Ves), Neu Gründl (Doly), Neue Dörre (Sušárna), Neuhof (Nový Dvůr), Neuländer (Novina), Palitschken (Paličky), Sorge (Starosti), Weissgerberei (Jirchárna), Wiesenschneider (Wiesenschneider), Želechovická kovárna (Želechovická kovárna)

Objekts:
Beermühle (Beermühle), Brückenschenke (Hostinec U mostu), Buckelmühle (Buckelmühle), Cihelna - Kostelec nad Ohří (Cihelna - Kostelec nad Ohří), Cukrovar - Lovosice (Cukrovar - Lovosice), Domsmühle (Tomsův mlýn), Friedlmühle (Friedlmühle), Füsslmühle (Füslův mlýn), Geyrmühle (Geyrův mlýn), Gubenhausenmühle (Gubenhausenmühle), Gusowmühle (Kuzovský mlýn), Habermühle (Selský mlýn), Horschigel baude (Hořidla chata), Hundorf - Blick Erfrischung (Pohorsko - výhled s občerstvením), Huttmühle (Huttmühle), Jivina (Jivina), Káčov (Káčov), Konojedský mlýn (Konojedský mlýn), Lampelmühle (Lampelmühle), Laubenmühle (Laubenmühle), Leitmeritz-Synagoge (Litoměřice-synagoga), Levínské Petrovice - železniční zastávka (Levínské Petrovice - železniční zastávka ), Liběšice - Lobkovicova myslivna (Liběšice - Lobkovicova myslivna), Libochowitz-Synagoge (Libochovice-synagoga), Močidla (Močidla), Mscheno bei Budin - bahnhof (Mšené Lázně - žst.), Mukařov - železniční zastávka (Mukařov - železniční zastávka), Neue Welt (Nový Svět - hostinec), Neugründler Mühle (Podhrázský mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Ovčín (Ovčín), Panský mlýn (Panský mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Podhora (Podhora), Schälmühle (Schälmühle), Schenkenmühle (Schenkenmühle), Skořepův mlýn (Skořepův mlýn), Stompermühle (Stompermühle), Taucherin - Kirche (Touchořiny - kostel sv. Prokopa), Těchobuzický mlýn (Těchobuzický mlýn), Touchořiny - železniční zastávka (Touchořiny - železniční zastávka), Třebušínský mlýn (Třebušínský mlýn), Valnohův mlýn (Valnohův mlýn), Wiedenmühle (Wiedenmühle), Zahájí (Zahájí), Zahortschermühle (Záhorecký mlýn)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Abdeckerei (Pohodnice), Bellevue (Belveder), Berghäuslen (Berghäuslen), Dürre Ziege (Na Koze), Finkelmühle (Finklův mlýn), Hammelhütte (Hammelhütte), Heikau (Hájek), Horkau (Hůrky), Hradeker Schenke (Hrádecká hospoda), Kapauna (U Kapouna), Laun - Saazer Vorstadt (Louny - Žatecké předměstí), Litschkauer Schäferei (Ovčárna), Ovčín (Ovčín), Pauska (Pauska), Pertsch (Pereč), Sauhäusel (Sázavská samota), Schiessglock (Třískolupy), Wachtelhäusel (Wachtelhäusel), Wasenmeister (Wasenmeister), Weinerhaus (Vinařský Domek), Za Horou (Za Horou)

Objekts:
Abelmühle (Abelmühle), Alte Mühle (Starý mlýn), Blšanský mlýn (Blšanský mlýn), Cukrovar - Postoloprty (Cukrovar - Postoloprty), Čertovy Lávky (Čertovy Lávky), Dolánecký mlýn (Dolánecký mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Domauschitz Mühle (Domoušický mlýn), Drahenzer-Mühle (Drahonický mlýn), Dybéřský mlýn (Dybéřský mlýn), Ferbenz Mühle (Ferbenz Mühle), Findeishäuslen (Findeis), Goldmühle (Starý mlýn), Hochradmühle (Hochradmühle), Horní mlýn (Horní mlýn), Kaisertürmchen (Kaisertürmchen - rozhledna), Kleinmühle (Malý mlýn), Köhlermühle (Kohlerův mlýn), Kulturní dům Střelnice (Kulturní dům Střelnice), Lenešice - cukrovar (Lenešice - cukrovar), Leskamühle (Leskovský mlýn), Libkowitz- Schloss (Libkovice - zámek), Liboritzer Hegerhaus (Libořická hájovna), Michelob - Kirche Sn. Lorenz (Měcholupy - kostel Sv. Vavřince), Miltschowes (Milčeves), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhütte (Nová Huť), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neuwirtshaus (Nová Hospoda), Obere Mühle (Hořejší mlýn), Rebitschkamühle (Rybičkův mlýn), Rumpelmühle (Krcál), Rustermühle (Rohozecký mlýn), Schaboglücker Mühle (Žaboklický mlýn), Schinau Mühle (Číňovský mlýn), Schweizerhaus (Švýcarská myslivna), Spinnermühle (Špinův mlýn), Steinmühle (Kamenný mlýn), Tassawer Mühle (Tasovský mlýn), Teichhof (Rybník), Teichmühle (Rybnický mlýn), Tschepiken Mühle (Řepíkův mlýn), Tschernothal (Černodoly), Untere Mühle (Dolní mlýn), Widhostitzer Mühle (Vidhostický mlýn), Zájezd (Zájezd), Zollschenke (Celní hospoda), Žatec letiště (Žatec letiště)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Billna (Bylany), Deutsch Schladnig (Slatinice), Důl Moravia (Důl Moravia), Eisenberg (Jezeří), Ellyschacht (Důl Eliška), Fleyh (Fláje), Freibauerhof (Svobodnický dvůr), Grohmannschacht (Grohmannův Důl), Grube Minerva (Jáma Minerva), Gründigmühle (Gründigův Mlýn), Grünthal (Zelený Důl), Gutmannschacht (Gutmanka), Hareth (Hořany), Hedwigschacht (Důl Hedvika), Holtschitz (Holešice), Humboldtschacht (Důl Humbodlt), Julius IV. Schacht (Důl Julius IV.), Jupiterschacht (Důl Jupiter), Kolumbusschacht (Důl Kolumbus), Kommern (Komořany), Kopitz (Kopisty), Kummerpruch (Konobrže), Lindau (Lipětín), Liquitz (Libkovice), Mariannenschacht (Důl Mariana), Neues Viertel (Nová Čtvrť), Nieder Georgenthal (Dolní Jiřetín), Nieder Leutensdorf (Dolní Litvínov), Pahlet (Pohlody), Paredl (Pařidla), Plan (Pláň), Quidoschächte (Kvido), Robertschacht (Důl Robert), Rosenthal (Růžodol), Rösselhäuser (Rösslovy Domky), Seestadtl (Ervěnice), Seidowitz (Židovice), Skyritz (Skyřice), Státní cihelna Julius I. (Státní cihelna Julius I.), Steinwasser (Kamenná Voda), Stranitz (Stránce), Strimitz (Střimice), Triebschitz (Třebušice), Ulbersdorf (Albrechtice), Veirzehnhöfen (Čtrnáct Dvorců), Venusschacht (Důl Venuše), Welbuditz (Velebudice), Würschen (Vršany)

Objekts:
Bettelgrün - Deutsche Schule (Chudeřín - Německá škola), Brüx-Saras - Eh. Kloster (Most-Zahražany - býv. klášter), Glöcknermühle (Glocknerův mlýn), Göhrener Tor (Klínská brána), Grund Mühle (Pozemkový mlýn), Grundmühle (Dolský mlýn), Hawran - Bahnhof (Havraň - nádraží), Holzmühle (Dřevěný mlýn), Jakobsmühle (Jakobův mlýn), Johnsdorf - Bahnhof (Janov - železniční zastávka), Kreuzweg - Gasthaus (Křížatky - hostinec), Kühlstall (Kühlstall), Kunertmühle (Kunertův mlýn), Launitzmühle (Launický mlýn), Loh Mühle (Loh Mühle), Luschitz - Kapelle St. Blasien (Lužice - kaple Sv. Blažeje), Maria Radtschitz - Bahnhof (Mariánské Radčice - nádraží), Mertelmühle (Mertlův mlýn), Mittelmühle (Prostřední mlýn), Neue Welt (Nový Svět ), Obere Schweinitz Mühle (Horní Svídnický mlýn), Oberleutensdorf - Brauerei (Horní Litvínov - pivovar), Oberleutensdorf - Manufaktur (Horní Litvínov - manufaktura), Öl Mühle (Olejna), Rosenthalermühle (Růžodolský mlýn), Rothemühle (Munk mlýn), Röthenmühle (Röthenmühle), Schlossmühle (Zámecký mlýn), Schmalzhof (Mastný dvůr), Teichmühle (Rybniční mlýn), Untere Schweinitz Mühle (Dolní Svídnický mlýn), Walckmühle (Valcha), Wiesenmühle (Luční mlýn), Želenický mlýn (Želenický mlýn)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Adolf-Marie und Dreieinigkeitsschacht (Důl Adolf-Marie a Trojice), Alexanderschächte (Doly Alexander), Alt Wernsdorf (Staré Verneřice), Amalia II. und III. Schacht (Důl Amálie II. a III.), Amaliaschacht IV. (Důl Amálie IV.), Apolloschacht (Důl Apollo), Barbaraschacht (Důl Barbora), Beim Franken (U Franků), Brettsäge (Pila), Březina (Březina), Briesen (Břežánky), Chaluppengut (Chaluppengut), Ebersdorf (Habartice), Eleonoraschacht (Důl Eleonora), Emeranschacht (Důl Emeran), Endisch-Ziegelei (Endischova cihelna), Franziskaschacht (Důl Františka), Fügnerschacht (Důl Fügner), Giselaschacht (Důl Gisela), Grünwald (Pastviny), Hegeholz (Hajniště), Herrlich (Hrdlovka), Hettau (Hetov), Kalkofen (Vápenice), Katzendorf (Kocourkov), Kleinhof (Malý Dvůr), Kottowenka (Chotovenka), Kruppai (Krupá), Lang-Ugest (Jenišův Újezd), Liptitz (Liptice), Liskowitz (Lyskovice), Lota-Marie Grube (Jáma Lota-Marie), Matzdorf (Mackov), Müglitz (Mohelnice), Nelsonschächte (Doly Nelson), Pokrok (Pokrok), Poratsch (Pohradice), Preschen (Břešťany), Radowesitz (Radovesice), Rosenfeld´sche kolonie (Kolonie Rosenfeldova), Schichlitz (Žichlice), Sobrusan (Staré Zabrušany), Trinka (Dřínek), Ulersdorf-Grünwalder Haide (Oldříšsko-Grünwaldská Lada), Ullersdorf (Oldříš), Unionschacht (Důl Union), Vorder-Zinnwald (Přední Cínovec), Wenzelszeche (Důl Václav), Willersdorf (Nová Ves)

Objekts:
Bilin - St. Elisabeth Kirche mit dem Spital (Bílina - špitál s kostelem sv. Alžběty), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Domaslavický mlýn (Domaslavický mlýn), Dux - Spital (Duchcov - špitál), Fischerův mlýn (Fischerův mlýn), Hoja Mühle (Starý mlýn), Johannesthaler Mühle (Jánskodolský mlýn), Kalkofner Mühle (Kalkofner Mühle), Kosten (Košťany), Kosten - Bahnhof (Košťany - nádraží), Liebner Mühle (Liebner Mühle), Luschmühle (Loužecký mlýn), Malhostitz muhle (Malhostinský mlýn), Marschmühle (Marschmühle), Meierhof Briesen (Břežánský dvůr), Müllmühle (Müllmühle), Neuhof bei Herrlich (Nový Dvůr u Hrdlovky), Niklasberg - Rathaus (Mikulov - radnice), Obere Mühle (Horní mlýn), Ossegg - Bergbaukolonie (Osek - Hornická kolonie), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Seegrund (Seegrund), Steinmühle (Kamenný mlýn), Strobnitz-Strobnitzwarte (Stropník-rozhledna), Teplice - Prior (Teplice - Prior), Teplice-Stadion Hefewerk (Teplice-fotbalový stadion Drožďárna), Teplitz - Schützenhaus (Teplice - Střelnice), Teplitz - Stadtbad (Teplice - Městské lázně), Teplitz - Synagoge (Teplice - synagoga), Teplitz-Soborten - Synagoge (Teplice-Sobědruhy - synagoga), Teplitz-Turn - Evangelische Kirche (Teplice-Trnovany - evangelický kostel), Turn-Brauerei Teplitz (Teplice - pivovar)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Alt-Hummel (Stará Homole), Arbesau (Varvažov), Auschina (Užín), Bärenhecke (Nedvědice), Gasthaus Rabenhaus (Havraní), Grundrand (Grundrand), Herbitz (Hrbovice), Hottowitz (Otovice), Hungertuch (Hladov), Kamnitz (Kamenice), Lochtschitz (Lochočice), Mauerschin (Mauerschin), Mlýny v údolí Lučního potoka (Mlýny v údolí Lučního potoka), Mückenhübel (Komárov), Nathäusel (Nathäusel), Ober-Rzebirze (Horní Šebířov), Oberarbesau (Horní Varvažov), Oberwald (Horní Les), Pschira l. (Přerov 1.díl), Rabenay (Rabenov), Raiza,Raisza (Rájec - část obce u hranic), Raudney (Roudné), Schäfereich (Ovčárna), Schönfeld (Tuchomyšl), Senseln (Zalužany), Spitzberg - Schutzhütte (Špičák - Schutzhütte), Střekov - renesanční poplužní dvůr (Střekov - renesanční poplužní dvůr), Tillisch (Dělouš), Tscherlaken (Tscherlaken), Tschernischken, Czernischken (Černičky), Tyssa (Tisá - část), Tyssa Ziegelteich - Strandbad (Tisá Cihlářský rybník - Lázně), Wiklitz (Vyklice), Wittine (Vitín), Wokerdolen (Wokerdolen)

Objekts:
Adolfsgrün Kapelle St. Antonius von Padua (Adolfov Kaple sv. Antonína Paduánského), Aussig - Altes Rathaus (Ústí nad Labem - Stará radnice), Aussig - Bibliothek (Ústí nad Labem - knihovna), Aussig - Böhmische Schule (Ústí nad Labem - Česká škola), Aussig - Hauptpost (Ústí nad Labem - hlavní pošta), Aussig - Schaffners Villa (Ústí nad Labem - Schaffnerova vila), Aussig - Synagoge (Ústí nad Labem - synagoga), Böhmisch Pokau - Kostel Narození sv. Jana Křtitel (Český Bukov - Kostel Narození sv. Jana Křtitele ), Čertúv mlýn (Čertúv mlýn), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Fibichschänke - zum Morgenstern (Na Fibichu - u Jitřenky), Fraschenbaude (Frážská bouda), Jedowin (Jedovina), Karbitz - Evangelische Kirche (Chabařovice - evangelický kostel), Königsmühle (Königův mlýn), Königsmühle (Königův mlýn), Kostel sv. Martina - Velké Chvojno (Kostel sv. Martina - Velké Chvojno), kostel sv. Vavřince - Český Újezd (kostel sv. Vavřince - Český Újezd), Liboňovská hvězdárna. (Liboňovská hvězdárna.), Mörkauer Kapelle (Kaple navštívení Matky Boží), Nollendorf - Ausichtsturm (Nakléřov - rozhledna), Nollendorf - Kirche (Nakléřov - kostel sv. Josefa), Obere Mühle (Horní mlýn), Památník bitvy Na Běhání (Památník bitvy Na Běhání), Petermühle (Petrův mlýn), Schickelmühle (Schicklův mlýn), Schloss Ledebour (Zámek Ledebour), Schönfeldermühle (Schönfeldermühle), Schützenhaus (Střelnice), Sieber Mühle (Sieber Mühle), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untermühle (Dolní mlýn), Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu (Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu), Wannou (Vaňov - výletní hostinec), Zinkenstein - Aussichtsturm (Buková hora - Altánek), Zur Bleiche (Vila Sommer - „Zámeček“)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Budeč (Budeč), Dvorsko (Dvorsko), Staré Hamry (Staré Hamry), U Barchance (U Barchance), U Mendla (U Mendla), Zahradka (Zahrádka)

Objekts:
Bačkov - zámek (Bačkov - zámek), Bílecká hájovna (Bílecká hájovna), Boučí (Boučí), Boudův mlýn (Boudův mlýn), Boudův mlýn (Boudův mlýn), Břevnický mlýn (Břevnický mlýn), Franclův mlýn (Franclův mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn), Holendův dolní mlýn (Holendův dolní mlýn), Holendův horní mlýn (Holendův horní mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Ježkův mlýn (Ježkův mlýn), Jilemský mlýn (Jilemský mlýn), Keispoch Mühle (Stupník), Klepanda (Klepanda), Kobylí mlýn (Kobylí mlýn), Kroměšín - zámek (Kroměšín - zámek), Krupitschka (Krupička), Loukov (Loukov), Mlýn Neudörflův (Mlýn Neudörflův), Münchwald Hegerhaus (Münchwald Hegerhaus), Odranečský mlýn (Odranečský mlýn a pila), Papírna a mlýn v Zahrádce (Papírna a mlýn v Zahrádce), Pechmühle (Pechův mlýn), Pivovar - Golčův Jeníkov (Pivovar - Golčův Jeníkov), Račkovice (Račkovice), Rosinenhof (Rozinin dvůr), Skalka (Skalka), Smrčenský mlýn (Smrčenský mlýn), Sommerwald (Sommerwald), Suchomelův mlýn (Suchomelův mlýn), Valchářův mlýn (Valchářův mlýn), Ve stráni (Ve stráni)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Orts:
Pohodnice (Pohodnice)

Objekts:
Bažantnice (Bažantnice), Bludy (Bludy), Cukrovar - Smiřice (Cukrovar - Smiřice), Lodínský dvůr (Lodínský dvůr), Nový Bydžov - hotel Schröll (Nový Bydžov - hotel Schröll), Nový Bydžov - mlýn (Nový Bydžov - mlýn), Podhůra (Podhůra), Smiřický mlýn (Smiřický mlýn), Strážní domek Hradec Králové zastávka (Strážní domek Hradec Králové zastávka), Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem (Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem), Trotina (Trotina), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Orts:
Boukalka (Boukalka), Cihelna (Cihelna), Lezaky (Ležáky), Oheb (Oheb), Ovčín (Ovčín), U řeky (U řeky)

Objekts:
Boretitzmühle (Bořetický mlýn), Brčekoly - železniční zastávka (Brčekoly - železniční zastávka), Březovický mlýn (Březovický mlýn), Bukovina (Bukovina), Chlumský mlýn (Chlumský mlýn (pila)), Cukrový mlýn (Cukrový mlýn), Horní Vortovský mlýn a pila (Horní Vortovský mlýn a pila), Hrochův Týnec - cukrovar (Hrochův Týnec - cukrovar), Kuchyň (Kuchyň), Kuchyňkův mlýn (Kuchyňkův mlýn), Mládkův mlýn (Mládkův mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Skalice u Hrochova Týnce (Skalice u Hrochova Týnce), Šilinkodol (Šilinkodol), Valchovský mlýn (Valchovský mlýn), Žampachův mlýn (Žampachův mlýn)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Einödhof (Samota), Na kopci (Na kopci), Pazderna (Pazderna), Rozkoš (Rozkoš), Skarschischow (Skaříšov), U Lísku (U Lísku)

Objekts:
Běcharský mlýn (Běcharský mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bukvický vodní a větrný mlýn (Bukvický vodní a větrný mlýn), Chotečský mlýn (Chotečský mlýn), Cukrovar - Bašnice (Cukrovar - Bašnice), Čermánkův mlýn (Čermánkův mlýn), Doly německé - restaurace (Doly německé - restaurace), Eischnerův mlýn (Eischnerův mlýn), Filipinenhof (Filipin), kaple Nejsvětější Trojice - Bělá u Pecky (kaple Nejsvětější Trojice - Bělá u Pecky), Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč (Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč), Leschtiner Mühle (Leštinský mlýn), Na Sekyře (Na Sekyře), Nový židovský hřbitov - Hořice (Nový židovský hřbitov - Hořice), Obora - zámek (Obora - zámek), Paldusův mlýn (Paldusův mlýn), Sběř - železniční zastávka (Sběř - železniční zastávka), Schleifermühle (Šlejferna), Skalní mlýn (Skalní mlýn), Špíglák (Špíglák), Špíglův mlýn (Špíglův mlýn), Wágnerův mlýn (Wágnerův mlýn)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Bůhdal (Bůhdal), Domkov (Domkov), Feldhöfel (Feldhöfel), Liebenau (Libná), Rozkoš (Rozkoš), Saborsch (Záboř), Saborsch (Záboř), Vorwerk (Popluží)

Objekts:
Baier Mühle (Baier Mühle), Baptistický kostel v Šonově (Baptistický kostel v Šonově), Bergmühle (Pod Vrchem - Dolní mlýn), Crockermühle (Crockermühle), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Dubenský dvůr (Dubenský dvůr), Forota (Forota), Hermsdorfmühle (Hermsdorfmühle), Holzmühle (Pod Vrchem - Horní mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Krimsmühle (Křinický mlýn), Lachovský mlýn (Lachovský mlýn), Merkelsdorf (Zdoňov), Mittel Mühl (Mittel Mühl), Náhlovského mlýn (Náhlovského mlýn), Netušilův mlýn (Netušilův mlýn), Niedermühle (Dolní mlýn), Obermühl (Obermühl), Panský mlýn (Panský mlýn), Paradies (Ráj), Pivovar statku kláštera benediktinů v Broumově (Pivovar statku kláštera benediktinů v Broumově), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Pühmühle (Pühmühle), Richters Mühle (Richters Mühle ud Brettschneide), Vechtrovna č. 47 (Vechtrovna č. 47), Vechtrovna na Mýtě (Vechtrovna na Mýtě)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
Blatník (Blatník), Blatníkovská Lhota (Blatníkovská Lhota), Medenitzmühle (Mědenice)

Objekts:
Chlumecká myslivna (Chlumecká myslivna), Jaroslavský mlýn (Jaroslavský mlýn), Jedousovský mlýn (Jedousovský mlýn), Luhy (Luhy), Oborecká hájovna (Oborecká hájovna), Pardubitz-Synagoge (Pardubice-synagoga), Pilský mlýn (Pilský mlýn), Prokešův mlýn (Prokešův mlýn), Prokop (Prokop), Tunitz (Tůnice), Vedralka (Vedralka)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Annahütte (Anenská Huť), Benatek (Benátky), Hüttenberg (Pastviny), Kohlhau (Kolava), Mezina (Mezina), V Lukách (V Lukách), Zobina (Sobina)

Objekts:
Borovnice - zámek (Borovnice - zámek), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Froschmühle (Froschmühle), mlýn Potštejně (mlýn Potštejně), Papiermühle (Papírna), Poláčkův mlýn a pila (Poláčkův mlýn a pila), Priesl (Prieslův mlýn), Rašovice (Rašovice), Rübartschova chata s rozhlednou - Vrchmezí (Rübartschova chata s rozhlednou - Vrchmezí), Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou (Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou ), Schnoebell Mühle (Jahodovský mlýn), Schönwald Mühle (Schönwald Mühle), Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí (Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí), Vítenčův mlýn (Vítenčův mlýn), Vyhlídka dr. Valiny (Vyhlídka dr. Valiny), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Končiny (Končiny), Lhota na Vrších (Lhota na Vrších), Mittel-Schüsselbauden (Prostřední Mísečky), Nausov (Nouzov), Podbradlec (Podbradlec), Trzitscher mühle (Tříčský Kružský mlýn), U Spanilých (U Spanilých)

Objekts:
Bártlův mlýn (Bártlův mlýn), Bystrý mlýn (Bystrý mlýn), Fabianův mlýn (Fabianův mlýn), Frymlův mlýn (Frymlův mlýn), Harrachův mlýn (Harrachův mlýn), Jestřábí boudy (Jestřábí boudy), Jilemnice - Stará Kovárna (Jilemnice - Stará Kovárna), Matoušův mlýn (Matoušův mlýn), Mladkov (Mladkov), mlýn Na hrázi (mlýn Na hrázi), Picmanův mlýn (Picmanův mlýn), Syřenovský mlýn (Syřenovský mlýn), Zemánkův mlýn (Zemánkův mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Březinka (Březinka), Friedrichsthal (Bedřichov), Königsberg (Královec), Polsko (Polsko), Quellhütten (Vodárna), Rothes Wirtshaus (Červená hospoda)

Objekts:
Anger Mühle (Anger Mühle), Bělá nad Svitavou (Bělá nad Svitavou), Březovecký mlýn (Březovecký mlýn), Černý mlýn (Černý mlýn), Družstevní mlýn a pila (Družstevní mlýn a pila), Erbgericht (Lamačův statek - rychta), Faltejskův mlýn (Faltejskův mlýn), Goldbrunn (Balda), Görlichmühle (Görlichmühle), Horní mlýn (Horní mlýn), Krausmühle (Krausmühle), Lautrbach mühle (Čistecký mlýn), Leitomischl (Litomyšl - Jan Vandas, továrna olejů a fermeže), Leitomischl-Synagoge (Litomyšl-synagoga), Leopoldinenhof (Leopoldinenhof), Morašický mlýn (Morašický mlýn), Papiermühle (Papiermühle), Parní pila a elektrárna - Litomyšl (Parní pila a elektrárna - Litomyšl), Peter Mühle (Peter Mühle), Rachyňský mlýn (Rachyňský mlýn), Römermühle (Römermühle), Stern (Hvězda), Turnhalle Vierzighuben (Svitavy-Lány - sokolovna), Wurschwahlmühle (Wurschwahlmühle), ZŠ Komenského náměstí (ZŠ Komenského náměstí), Zwittau - Kapelle in Mährisch Lotschnau (Svitavy-Lačnov - Kaple ), Zwittau - St. Florians-Kirche (Svitavy - Kostel sv. Floriána), Zwittau-Synagoge (Svitavy-synagoga)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Döberle (Debrné), Eulenberg (Sovinec), Freudenthal (Radostné údolí), Glasendorf (Sklenářovice), Hainhof (Hajnův dvůr), Kaiserstück (Kaiserstück), Klinge (Bystřice), Rote Höhe Häusel (Rote Höhe Häusel), Schäferei (Ovčárna), Stückhäuser (Kousky), Wernsdorf (Vernířovice)

Objekts:
Bergschmiede (Kovárna), Bidlermühle (Bidlermühle), Brendelmühle (Brendelmühle), Chvaleč - nádraží (Chvaleč - nádraží), Česká chata na Sněžce (Česká bouda na Sněžce), Fiedlermühle (Fiedlermühle), Fohlmühle (Fohlmühle), Grundmühle (Starý mlýn), Hammermühle (Hammermühle), Havelbaude (Havlova bouda), Holz Mühle (Brusírna Dřeva), Kalaushof (Kalousy), Kaplička sv. Anny (Kaplička sv. Anny), Keilbauden (Klínová Bouda), Kudernatshův mlýn (Kudernatshův mlýn), Kukus - schloss (Kuks - zámek), Kunstmühle (Kunstmühle), Labská bouda (Labská bouda), Mittel-Langenau - Evangelishekirche (Prostřední Lánov - evangelický kostel), Mohornův mlýn a pila (Mohornův mlýn a pila), Niederöls Mühle (Niederöls Mühle), Nyklíčkův mlýn (Nyklíčkův mlýn), Peters Baude (Petrova bouda), Posthof (Na Poště), Prinz Heinrich Baude (Bouda prince Jindřicha), Puschmühle (Puschmühle), Raimanmühle (Raimanmühle), Rehornvorwerk (Rýchorský dvůr), Rennerbaude (Rennerova bouda), Riesenbaude (Obří bouda), Rückermühle (Rückermühle), Schubert Mühle und Säge (Schubert Mühle und Säge), Stachelmühle (Stachlův mlýn), Stachelmühle (Stachlův mlýn), Staffamühle (Staffamühle), Staffamühle (Staffamühle), Steinmühle (Kamenný mlýn), Suppichmühle (Suppichmühle), Teschner Mühle (Teschner Mühle), Thimmühel (Thimmühel), Trautenbacher Mühle ud Säge (Trautenbacher Mühle ud Säge), Wimmermühle (Wimmrův mlýn), Woskův mlýn (Woskův mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Zámecký vrch - Krkonošské podhůří (Zámecký vrch - Krkonošské podhůří), Židovská synagoga (Židovská synagoga)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
(Lichtenštejnova chata) - ke smazání ((Lichtenštejnova chata) - ke smazání), Hölle (Peklo), Kohling (Kulina), Schanzen (Na Šancích)

Objekts:
Chotzen (Choceň - strojnický závod Josefa Koláře), Felzmanmühle (Felzmanmühle), Glatzer Schneeberg - Aussichtsturm und Schutzhaus (Králický Sněžník - rozhledna a chata), Hradeker Mühle (Hradecký mlýn), Kuhnmühle (Kuhnmühle), Labičský mlýn (Labičský mlýn), Lusthaus (Lusthaus), Šušek (Šušek), Švábský mlýn (Švábský mlýn), Triebitzmühle (Triebitzmühle)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Orts:
Stavení (Stavení)

Objekts:
Biela Mühle (Štěničkův mlýn), Hugova huť (Hugova huť), Jedovnice - pila a mlýn (Jedovnice - pila a mlýn), kaple sv. Josefa - Senetářov (kaple sv. Josefa - Senetářov), Masákův mlýn (Masákův mlýn), Mittelmühle (Mittelmühle), Panský mlýn (Panský mlýn), Pivovar - Olešnice (Pivovar - Olešnice), Sedláčkův mlýn (Sedláčkův mlýn), Strojní mlýn (Strojní mlýn), Sumpfig Mühle (Sumpfig Mühle), Thiergarten Forsthaus (Oborská hájovna)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Bisterz (Bystrc - domky při žebětínské silnici), Brachfeldkolonie (Kolonie Úlehle), Brno - dělnická kolonie Mezírka (Brno - dělnická kolonie Mezírka), Brno - kolonie Na Novém hřbitově (Brno - kolonie Na Novém hřbitově), Brno - kolonie v ulici Nezamyslova (Brno - kolonie v ulici Nezamyslova), Brünn - Kolonie in der Feldgasse (Brno - Polní kolonie), Brünn - Kolonie in der Teichgasse (Brno - nouzová kolonie "Na Rybníčku"), Dělnická kolonie u Komárova (Dělnická kolonie u Komárova), Steinmühl (Kamenný mlýn)

Objekts:
Neobrom, výroba fotografických papírů ( Neobrom, výroba fotografických papírů), Brno - Althanovský palác (Brno - Althanovský palác), Brno - cihelny při Bílé Hoře (Brno - cihelny při Bílé Hoře), Brno - Giecova továrna na spodium (Brno - Giecova továrna na spodium ), Brno - hotel Metropol (Brno - hotel Metropol), Brno - Juliánov (Brno - Juliánov), Brno - skladiště Vlhká (Brno - skladiště Vlhká), Brno - továrna na baterie (Brno - továrna na baterie), Brno - Vídeňská ulice (Brno - Vídeňská ulice), Brno - vojenská pekárna (Brno - vojenská pekárna), Brno - Židenice (Brno - Židenice), Brno - Židenice, Stará Osada (Brno - Židenice, Stará Osada), Brodschkova cihelna (Brodschkova cihelna), Brünn - Markthalle (Brno - stará tržnice), Brünn-Gross Tempel (Brno-Velká synagoga), Brünn-Neuer Tempel (Brno-Nová synagoga), Chirlitz (Chrlice - Hostinec U Kiršů), Cihelny na Úvoze (Cihelny na Úvoze), Čertův mlýn (Čertův mlýn), Deutsches Haus (Německý dům), Flughafen Brünn (Brno - staré letiště), Jehnitz (Jehnice), Kníničky - cihelna (Kníničky - cihelna), Kohnova cihelna (Kohnova cihelna), Komárovský mlýn (Komárovský mlýn), Komínský mlýn (Komínský mlýn), kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích (kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích), Královo Pole - cihelna (Královo Pole - cihelna), Královo Pole - továrna na nábytek (Královo Pole - továrna na nábytek), Obřanská cihelna (Obřanská cihelna), Polský templ (Brno - Polská škola), Svratecký náhon (Svratecký náhon), U Prachárny - hostinec (U Prachárny - hostinec), U sedmi švábů (U sedmi švábů ), Vlněna (Tkalcovská) (Vlněna (Tkalcovská)), Výletní restaurace v údolí Svitavy (Výletní restaurace v údolí Svitavy), Zimní stadion Za Lužánkami (Zimní stadion Za Lužánkami)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Orts:
Klein Kinitz (Kníničky)

Objekts:
Althammer (Starý hamr), Babákův mlýn (Babákův mlýn), Bílovická cihelna (Bílovická cihelna), Carlshof (Karlův dvůr), Chudčice (Chudčice), Hastrmánek (Hastrmánek), Horní mlýn (Horní mlýn), Kavrdův mlýn (Kavrdův mlýn), Kraví hora - vyhlídkový altán (Kraví hora - vyhlídkový altán), Laschanko - Kaolinbergwerk (Lažánky - kaolínový důl), Marienhof (Mařín), Matouškův mlýn (Matouškův mlýn), Řícmanice (Řícmanice), Říčky - zájezdní hostinec (Říčky - zájezdní hostinec), Sokolnitz (Sokolnice - cukrovar), Šaratský dvůr (Šaratský dvůr), Telnitz (Telnice - Orlovna), Zastávka u Brna - důl Julius (Zastávka u Brna - důl Julius)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Orts:
Katzelsdorfer Salet (Katzelsdorfsky salet), Muschau (Mušov)

Objekts:
Auspitz - Hl. Wenzels Kirche (Hustopeče - kostel sv. Václava), Auspitz - Synagoge (Hustopeče - synagoga), Lundenburg (Břeclav, kostel sv. Václava), Morkovský mlýn (Morkovský mlýn), Muschauermühle (Mušovský mlýn), Podivín - synagoga (Podivín - synagoga), Wolfsbildermühle (U Vlčího Obrázku)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Orts:
Ploština (Ploština), V Janůvkách (V Janůvkách), Vařákovy paseky (Vařákovy paseky)

Objekts:
Ambruzův mlýn (Ambruzův mlýn), Čadův mlýn (Čadův mlýn), Dobšův mlýn (Dobšův mlýn), Doubravický mlýn (Doubravický mlýn), Hájovna Sak (Hájovna Sak), Henriettyhof (Henrietin dvůr), Holešov letište (Holešov letište), Horákův mlýn (Horákův mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Jamský mlýn (Jamský mlýn), Luhačovice plovárna (Luhačovice plovárna), Miklův mlýn (Miklův mlýn), Neuhof (Horní dvůr), Podlipský mlýn (Podlipský mlýn), Podobětovský mlýn (Podobětovský mlýn), Sedlářův mlýn (Sedlářův mlýn), Seibertův mlýn (Seibertův mlýn), Zavrtálkův mlýn (Zavrtálkův mlýn), Zlín Masarykovy školy (Zlín Masarykovy školy), Zlín plovárna Baťák (Zlín plovárna Baťák)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Synagoge (Bzenec - synagoga), Cukrovar - Hodonín (Cukrovar - Hodonín), Dambořice - synagoga (Dambořice - synagoga), Fischerův mlýn (Fischerův mlýn), Gaya-Synagoge (Kyjov-synagoga), Göding-Synagoge (Hodonín-synagoga), Hodonín - Redlichova vila (Hodonín - Redlichova vila), Hodonín - Restaurace u Červených domků (Hodonín - Restaurace u Červených domků), Moštěnický mlýn (Moštěnický mlýn), Na Hrázi (Na Hrázi), Radošov (Radošov), Sečkářův mlýn (Sečkářův mlýn), Švejcárna (Švejcárna), Trnovský mlýn (Trnovský mlýn)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Orts:
Dachsenbauer (Jezevčí)

Objekts:
Borský mlýn (Borský mlýn), Hellers Schäferei (Hellerův Ovčinec), Iglau - Kretzel (Jihlava - Krecl), Iglau-Synagoge (Jihlava-synagoga), Jezuitský mlýn (Jezuitský mlýn), Karlswald (Karlův zámeček), Klementův mlýn (Klementův mlýn), Luka nad Jihlavou - pivovar (Luka nad Jihlavou - pivovar), Michlův mlýn (Michlův mlýn), Mirschendorf (Mirošov - zámek), Nepraš (Nepraš), Neumühle (Nový mlýn), Nový mlýn (Nový mlýn), Pančavský dvůr (Pančavský dvůr), Patrymühle (Odrážkův mlýn), Pávovská myslivna (Pávovská myslivna), Plandry - zámek (Plandry - zámek), Rothe Mühle (Červený mlýn), Továrna na boty - Jihlava (Továrna na boty - Jihlava)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Orts:
Bajajka (Bajajka), Poruba (Poruba)

Objekts:
Cukrovar - Holešov-Všetuly (Cukrovar - Holešov-Všetuly), Dokoupilův mlýn (Dokoupilův mlýn), Honětický mlýn (Honětický mlýn), Jezírko (Jezírko), Kremsier-Synagoge (Kroměříž-synagoga), Lebedov (Lebedov), Němčinek (Němčinek), Neuhof (Obora), Neuhof (Mansko), Neumühle (Nový mlýn), Prachař (Prachař), Rákošnica (Rákošnica), Světlá (Světlá ), Švábsko (Švábsko), Terezín (Terezín)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Orts:
Slaná (Slaná)

Objekts:
Brodek u Prostějova - pivovar (Brodek u Prostějova - pivovar), Chruchowsky Mühle (Kruhovský mlýn), Cukrovar - Němčice nad Hanou (Cukrovar - Němčice nad Hanou), Čelechovice na Hané - cukrovar (Čelechovice na Hané - cukrovar), Döschnermühle (Döschnermühle), Hamerská pila (Hamerská pila), Hanácká sladovna - Prostějov (Hanácká sladovna - Prostějov), Kandia - zájezdní hostinec (Kandia - zájezdní hostinec), Klamův dvůr (Klamův dvůr), Mlýn v Nezamyslicích (Mlýn v Nezamyslicích), Neuhof (Nový Dvůr), Ondráčkův mlýn (Ondráčkův mlýn), OP Prostějov (OP Prostějov), Ovčina (Ovčina), Velký Kosíř - rozhledna (Velký Kosíř - rozhledna)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Orts:
Herzmanitz (Heřmanice), Lippian (Lipňany), Prachárna (Prachárna), Skree (Skryje)

Objekts:
Biskupice - zámek (Biskupice - zámek), Čermákův mlýn (Čermákův mlýn), Dalešický mlýn (Dalešický mlýn), Grenzmühle (Hraniční mlýn), Hajekhof (Hájský dvůr), Hartvíkovický mlýn (Hartvíkovický mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Hrad (Hrad), Hrottowitzer Mühle (Hrotovský mlýn), Jamnitz - Synagoge (Jemnice - synagoga), Jirkasův mlýn (Jirkasův mlýn), Koněšínský mlýn (Koněšínský mlýn), Kopyto (Kopyto), Krajíčkův mlýn (Krajíčkův mlýn), Loupalův mlýn (Loupalův mlýn), Mährisch Budwitz-Synagoge (Moravské Budějovice-synagoga), Mlýn Poušov (Mlýn Poušov), Roháčův mlýn (Roháčův mlýn), Skryjský mlýn (Skryjský mlýn), Slavětický mlýn (Slavětický mlýn), Stropešínský mlýn (Stropešínský mlýn), Třebenický mlýn (Třebenický mlýn), Várečenstvo města Třebíče (Várečenstvo města Třebíče), Zarážkův mlýn (Zarážkův mlýn)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Orts:
Pepčín (Pepčín), Uherský Brod - židovská čtvrť (Uherský Brod - židovská čtvrť)

Objekts:
Cihelna - Uherský Brod (Cihelna - Uherský Brod), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Ordějov (Ordějov), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Uherský Brod - synagoga (Uherský Brod - synagoga), Ungarisch Ostra-Synagoge (Uherský Ostroh-synagoga), Vazovský mlýn (Vazovský mlýn), Velký Lopeník - rozhledna (Velký Lopeník - rozhledna), Vrchní mlýn (Vrchní mlýn)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Orts:
Vyškov - Dobrovského ulice (Vyškov - Dobrovského ulice)

Objekts:
Butschowitz-Synagoge (Bučovice-synagoga), Cihelna u Brňan (Cihelna u Brňan), Cukrovar - Slavkov u Brna (Cukrovar - Slavkov u Brna), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov (Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov), Horní mlýn (Horní mlýn), Kašparovský mlýn (Kašparovský mlýn), Klevetův mlýn (Klevetův mlýn), Kotáry (Kotáry), Kožušice mlýn (Kožušice mlýn), Mlýn v Kučerově (Mlýn v Kučerově), Mödlauer Mühle (Medlovský Mlýn), Nemojany - cihelna (Nemojany - cihelna), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Rousínov - pivovar (Rousínov - pivovar), Svárov (Svárov), U třech zajíců (U třech zajíců - hostinec), Úlehle (Úlehle), Větřáky (Větřáky), Větrný mlýn v Bohdalicích (Větrný mlýn v Bohdalicích), Větrný mlýn v Hlubočanech (Větrný mlýn v Hlubočanech), Zum Goldenen Hirschen (U Zlatého jelena), Zur silbernen Kugel (U stříbrné kule - hostinec)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Orts:
Grösingmühle (Křeslický mlýn), Vöttau (Bítov)

Objekts:
Annahof (Anenský dvůr), Bergnermühle (Bergnička), Březovec (Březovec), Čertův mlýn (Čertův mlýn), Faltýskův mlýn (Faltýskův mlýn), Frauen Hof (Červený dvůr), Grösing Hof (Křeslík), Haikermühle (Hájecký mlýn), Helenenhof (Bohany), Jejkal (Jejkal), Kaple Svaté Trojice (Kaple Svaté Trojice), Komárkův mlýn (Komárkův mlýn), Lauerův mlýn (Lauerův mlýn), Loibingmühle (Libuňský mlýn), Mariánská kaple ve Znojmě (Znojmo - Mariánská kaple), Neuhäuselmühle (Novohrádecký mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neunmühlen (Devět mlýnů), Paintnermühle (Paintnermühle), Synagoga - Jiřice u Miroslavi (Synagoga - Jiřice u Miroslavi), Trausnitzmühle (Trausnický mlýn), Znaim-Synagoge (Znojmo-synagoga)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Chudobín (Chudobín), Eisenhammer (Hamry), Korowitz (Korouhvice), Manův mlýn (Manův mlýn)

Objekts:
Benátský most (Benátský most), Čermákův mlýn (Čermákův mlýn), Fixův mlýn (Fixův mlýn), Frelichův mlýn (Frelichův mlýn), Hamrmýl (Hamrmýl), Hotel Bílý lev (Hotel Bílý lev), Jimramov - kaple sv. Matouše (Jimramov - kaple sv. Matouše), Kadovské železárny (Kadovské železárny), Kobzův mlýn (Kobzův mlýn), Koželužna - Velké Meziříčí (Koželužna - Velké Meziříčí), Křítkův mlýn (Křítkův mlýn), Marek (Marek), Miroschau (Mirošov - lihovar), Moučkův mlýn (Moučkův mlýn), Papiermühle (Papírna), Peklo (Peklo), Polákův mlýn (Polákův mlýn), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Svinkův mlýn (Svinkův mlýn), Svratka - tkalcovna Brück (Svratka - tkalcovna Brück), Tiský Dvůr (Tiský Dvůr), Velké Meziříčí - Malá synagoga (Velké Meziříčí - Malá synagoga), Vepří (Vepří), Vír - Úhlová stanice lanovky (Vír - Úhlová stanice lanovky), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Zlatnice (Zlatnice)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Bärenwinkel (Medvědí Kout), Bleiche (Bělidlo), Hinterhäsel (Závsí), Hoditzhof (Hodice), Hutdörfel (Hutov), Hütte (Hutě), Kaschnitzberg (Kašnice), Klein Wallstein (Malý Valštejn), Kühberg (Kraví hora), Kupferhammer (Hamry), Lerchenfeld (Skřivánčí Pole), Neuwald (Nový Les), Niederhütten (Dolní huť), Ochsenbrumm (Ochsenbrumm), Reigersdorf (Rejchartice)

Objekts:
Adamův mlýn (Adamův mlýn), Altvater - Habsburger Turm (Praděd - rozhledna), Auermühle (Auermühle), Bock Mühle (Bock Mühle), Breyer Mühle (Breyer Mühle), Buschmühle (Lesní mlýn), Dittersdorf – Liechteinische Dampsäge (Dětřichov - Lichtenštejnská pila), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Freihof (Svobodný dvůr), Gemeindemühle (Obecní mlýn), Geppersdorfer Mühle (Geppersdorfer Mühle), Gold Mühle (Gold Mühle), Greipel Mühle (Greipel Mühle), Grossen Mühle (Grossen Mühle), Hammer Vogt Mühle (Hammer Vogt Mühle), Heidenpiltscher Mühle (Bílčický mlýn), Heinzendorf (Hynčice), Heroldmühle (Heroldův mlýn), Hillersdorf - Evangelische - Lutherische kirche (Holčovice - evangelický kostel), Kantormühle (Kantormühle), Kawarner Mühle (Kobernský mlýn), Klos Mühle (Klosův mlýn), Kreutz - Schule (Křížov - škola), Lovecký zámeček (Lovecký zámeček - Bruntál), Mahrisch Pilgersdorf (Pelhřimovy - tvrz), Margaretenmühle (Margareta), Matzdorfer Mühle (Matějovický mlýn), Meier Mühle (Meier Mühle), Mittelmühle (Prostřední mlýn), Mittermühle (Kellermühle), Muschelmühle (Mušlov), Neudörfel (Česká Ves - katolický kostel Sv. Šimona a Judy), Neumühle (Nový mlýn), Niedel Mühle (Dolní mlýn), Nieder Mühle (Dolní mlýn), Nieder Paulowitz (Dolní Povelice), Niedermühle (Krommerův mlýn), Ober Kratschen (Horní Krčma), Obere Mühle (Obere Mühle), Petrovy Boudy (Petrovy Boudy), Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál), Pürkaumühle (Pürkaumühle), Rausenmühle (Rusínský mlýn), Rautenbergemühl (Roudenský mlýn), Rešovský mlýn (Rešovský mlýn), Röhrichmühle (Röhrichúv mlýn), Rudolfsheim (Rudolfova chata), Schmalzmühle (Schmalzmühle), Stadt Olbersdorf (Město Albrechtice- starý zámek), Steinseifenmühle (Kamenný Zejf), Tüchert Mühle (Tüchert Mühle), Untere Buschmühle (Lesní mlýn ), Untere Mühle (Untere Mühle), Vogtmühle (Vogtův mlýn), Würben (Nové Vrbno)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Joseph-Gasse (Josefská ulice), Lhotská Louka (Lhotská Louka), Muroňka (Muroňka), Řečica (Řečica), Slavíč (Slavíč), Šance (Šance)

Objekts:
Dolní Domaslavice (Dolní Domaslavice), Dolní Líštná - zámek (Dolní Líštná - zámek), Dolní Soběšovice (Dolní Soběšovice), Friedek-Synagoge (Frýdek-synagoga), Horní Domaslavice (Horní Domaslavice), Horní Soběšovice (Horní Soběšovice), Landsbergerova přádelna (Landsbergerova přádelna), Masarykova chata na Bezkydu - rozhledna (Masarykova chata na Bezkydu - rozhledna), Místek-Czajánkova kasárna (Místek-Czajánkova kasárna), Prostřední Bludovice - zámek (Prostřední Bludovice - zámek), Víceúčelová hala - Frýdek-Místek (Víceúčelová hala - Frýdek-Místek), Zurowecmühle (Zurovecký mlýn)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Orts:
Amerika (Amerika), Kašpárkovice (Kašpárkovice), Katharein (Kateřina), Podjedlí (Podjedlí), Solca (Solca), Solzerhof (Solecký Dvůr), Stávky (Stávky)

Objekts:
Bachrach Mühle (Bachrach Mühle), Červín (Červín), Důl Hohenegger (Důl Hohenegger), Heinrichs Hof (Jindřichův dvůr), Karviná starý zámek (Karviná starý zámek), Karviná-nový zámek (Karviná-nový zámek), Karwin (Karvinná), Karwin - Rathaus (Karvinná - radnice), Karwin - Schmalspur-Bahnen (Karvinná - úzkorozchodné tramvaje), Karwin Bräuhaus - Browar (Karvinský pivovar), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhof (Darkovský dvůr), Oderberg (Starý Bohumín - Zámek), Orlová - zámek (Orlová - zámek), Pilar Mühle (Pilarův mlýn), Pilarhof (Pilar), Prostřední Suchá - zámek (Prostřední Suchá - zámek), Ráj (Ráj), Restaurace Sznapka (Restaurace Sznapka), St. Karwin - Bahnhof (Karvinná - nádraží), Stanislavice - zámek (Stanislavice - zámek), Stonava - zámek (Stonava - zámek), Těrlicko - kostel sv. Trojice (Těrlicko - kostel sv. Trojice), Untere Mühle (Dolní mlýn)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Orts:
Palačovská Keř (Palačovská Keř), Taschendorfer Mühle (Tošovický Mlýn)

Objekts:
Albrechtičky - železniční zastávka (Albrechtičky - železniční zastávka), Blücherhof (Blücherův dvůr), Blüchermühle (Blücherův mlýn), Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm (Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm), Dvorský mlýn (Dvorský mlýn), Haikemühle (Haikův mlýn), Heitelmühle mit Sägewerke (Heitelmühle mit Sägewerke), Hubenhof (Húby), Karlshof (Karlov), Kaspermühle (Kaspermühle), Kateřinice - zámek (Kateřinice - zámek), Klein Haikamühle (Malý Hájkův mlýn), Lederwalke (Lederwalke), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Oderský mlýn (Oderský mlýn), Odrau (Odry), Odry - stará radnice (Odry - stará radnice), Panský mlýn (Panský mlýn), Tabačka - Nový Jičín (Tabačka - Nový Jičín), Továrna na klobouky - Nový Jičín (Továrna na klobouky - Nový Jičín), Tuchwalke (Valcha), Tuchwalkmühle (Valchovna), Zauchenthal - Evangelische Kirche (Suchdol - Evangelický (toleranční) kostel)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Alt Rudezlau (Staré Rudoltovice), Ascherwinkel (Popelný kout), Bělidlo (Bělidlo), Bernhau (Barnov), Bleiss (Bleiss), Bräuerberg (Pivovarský kopec), Epperswagen (Nepřívaz), Geppertsau (Keprtovice), Glashütte (Sklárna), Gross Dittersdorf (Čermná), Gross Waltersdorf (Velká Střelná), Habicht (Jestřabí), Haslicht (Varhošť), Hermsdorf (Heřmánky), Hühnerberg (Hühnerberg), Janowitzerhof (Janovický Dvůr (Volárna)), Javoříčko (Javoříčko), Kianitz (Kyjanice), Kriegsdorf (Vojnovice), Lerchenfeld (Lerchenfeld), Liselsberg (Eliščiná), Milbes (Milovany), Neudorf (Nové Oldřůvky), Neueigen (Nová Ves nad Odrou), Ölstadtl (Olejovice), Prusinowitz (Ranošov), Rudelzau (Rudoltovice), Schmeil (Smilov), Seibersdorf (Bělá), Siegertsau (Zigartice), Uhustein (Soví Kámen), Zadní Zlatná (Zadní Zlatná)

Objekts:
Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc (Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc), Altemühle (Starý mlýn), Arnsdorf - kirche (Arnoltice - kostel ), Aumühle (Nivský mlýn), Beim grünen Kreuz (U zeleného kříže), Bernhauer Mühle (Barnovský mlýn), Bleissmühle (Bleissmühle), Cukrovar - Uničov (Cukrovar - Uničov), Dittersdorfer Mühle (Čermenský mlýn), Dorfgrund Mühle (Dorfgrund Mühle), Dorfmühle (Dorfmühle), Drexlerova pila (Drexlerova pila), Gross-Walterdorfer Mühle (Velkostřelenský mlýn), Grundmühle (Dolský mlýn), Haslichtmühle (Varhošťský mlýn), Hermes Mühle (Hermes Mühle), Hofermühle (Dvorský mlýn), Kožušany - zámek (Kožušany - zámek), Lasenmühle (Lazský mlýn), Lodenitzermühle (Loděnický mlýn), Majetínská hájovna (Majetínská hájovna), Makelmühle (Magdalenský mlýn), Moravský Beroun - několik domů na náměstí (Moravský Beroun - několik domů na náměstí), Neudorfelmühle (Novooldřůvský mlýn), Neueigner Mühle (Novoveský mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Niedermühle (Dolní mlýn), Obermühle (Horní mlýn), Olmütz-Synagoge (Olomouc-synagoga), Olomouc - domy u Sv. Mořice (Olomouc - domy u Sv. Mořice), Olomouc - mrazírny (Olomouc - mrazírny), Olomouc - vojenské letiště (Olomouc - vojenské letiště), Ölstadtmühle (Olejovický mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Puschmühle (Puschmühle), Richtersmühle (Richtersmühle), Rudelzauermühle (Rudelzauermühle), Schindel Mühle (Schindel Mühle), Schlockepmühle (Slavkovský mlýn), Schnecken Mühle (Schnecken Mühle), Siegertsau Mühle (Zigartický mlýn), Stampfgrund (Stampfgrund), Těšetický mlýn (Těšetický mlýn), Walkmühle (Valcha)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Birkenhütten (Březí), Landerovec (Landerovec), Linderačka (Linderačka), Neudorf (Nové Oldřůvky), Überschall (Na Haldě), Výhoda (Výhoda), Wofsgrund (Vlčí Důl)

Objekts:
Altendorfer Mühle (Starooldřůvský mlýn), Am Bau (Dvořisko), Armenruh (Boží Muka), Batschmühle (Batschmühle), Blažejův mlýn (Blažejův mlýn), Bukovina (Bukovina), Chuchelský mlýn (Chuchelský mlýn), Damadrauermühle (Domoradovický mlýn), Dittersdorfer Mühle, (Větřkovický mlýn), Dobroslavice - zámek (Dobroslavice - zámek), Držkovický mlýn (Držkovický mlýn), Freihuben (Frajhuby), Glomnitzer Mühle (Hlavnický mlýn), Gränzmühle (Řehůlkův mlýn), Greipelmühle (Greipelmühle), Grittner Mühle (Grittnerův mlýn), Hanselmühle (Hanzlův mlýn), Hause Mühle (Domácí mlýn), Johnmühle (Johnmühle), Kaltenseifen mühle (Kaltenseifen mühle), Kohlenbaude (Milíře), Komerauer Mühle (Komárovský mlýn), Kozíček (Kozíček), Kristianův mlýn (Kristianův mlýn), Kunzendorf (Hořejší Kunčice - kostel), Kütten (Kouty), Mušálkův mlýn (Mušálkův mlýn), Na Kamenné (Na Kamenné), Neu Lublitz (Nové Lublice), Nieder Mühle (Nieder Mühle), Niedermühle (Dolní mlýn), Niedermühle (Dolní mlýn), Niklowitz Brettmühle (Mikolajský mlýn a pila), Obere Mühle (Obere Mühle), Opava - synagoga (Opava - synagoga), Panský mlýn (Panský mlýn), Papier Mühle (Na Stránce), Plachčikův mlýn (Plachčikův mlýn), Podkostelní mlýn (Podkostelní mlýn), Podlesí - kostel sv. Mikuláše (Podlesí - kostel sv. Mikuláše), Pulver Mühle (Prachovník), Pusté Jakartice - zámek (Pusté Jakartice - zámek), Rosohatzermühle (Rozsochacký mlýn), Rothemühle (Červený mlýn), Schratten Hof (Šratnov), Seidlerův mlýn (Seidlerův mlýn), Steinmühle (Kamenný mlýn), Šindelkův mlýn (Šindelkův mlýn), Štítina (Štítina), Šustka (Šustka), Třebomský mlýn (Třebomský mlýn), Tschirmer - Mühle (Čermenský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Walke (Valcha), Wendelinhof (Vendelín), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Zossenmühle (Zossenmühle)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Oberhof (Horní dvůr), Oderské Jámy (Oderské Jámy), Švrkl (Švrkl)

Objekts:
Bartovice - zámek (Bartovice - zámek), cirkus Beskyd-Mor.Ostrava (cirkus Beskyd-Mor.Ostrava), Drexlermühle (Drexlerův mlýn), Důl Šalamoun (Důl Šalamoun), Karlovec (Karlovec), Lippiner Mühle (Lipinský mlýn), Mährisch Ostrau Hbf. (Ostrava hlavní nádraží), Mährisch-Ostrau Haupttempel. (Ostrava hlavní synanoga), Malkovec (Malkovec), Německý dům (Německý dům), Neuwiesen (Kameňák), Ostrava - ortodoxní synagoga (Ostrava - ortodoxní synagoga), Ostrava Přívoz - synagoga (Ostrava Přívoz - synagoga), Ostrava Vítkovice - synagoga (Ostrava Vítkovice - synagoga), Radvanice (Radvanice), Strnadův mlýn (Strnadův mlýn), Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov (Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov), Třebovice zámek (Třebovice zámek), Vrbový mlýn (Vrbový mlýn), Waldmühle (Waldmühle), Zbislawitzer Sägewerk (Zbyslavický mlýn a pila)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Bleiche (Bělidlo), Símře (Símře)

Objekts:
Cukrovar - Kojetín (Cukrovar - Kojetín), Erbhaus (Erbhaus), Gabrielka (Gabrielka), Klichovský mlýn (Klichovský mlýn), Křivá (Křivá), Ludvíkov (Ludvíkov), Pivovar - Říkovice (Pivovar - Říkovice), Prerau - Komuna (Přerov - Komuna), Tovačov - synagoga (Tovačov - synagoga), Váňův mlýn (Váňův mlýn), Viklice (Viklice), Vrbovec (Vrbovec), Záhatí (Záhatí)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Buschmühle (Lesní Mlýn), Cibulkenfeld (Cibulka), Freiheitsberg (Svobodín), Hasendörfel (Zaječí), Hinter Aloisdorf (Zadní Alojzov), Jammerthal (Bída), Kristenfeld (Na Kristenově), Neu Josefsthal (Josefová), Rehfeld (Rehfeld), Steinbach (Kameničný), Stollenhau (Štolnava), U Hejla (U Hejla), Walbergsdorf (Valbeřice)

Objekts:
Alfredhütte (Alfrédova chata), Am Ohrenberg (Na Ucháči), Brandwirthshaus (Žďárská hospoda), Dampfbrettsäge Hannsdorf (Hanušovice - pila), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Englův mlýn (Englův mlýn), Grumberg-Klein Mohrau (Podlesí-Malá Morava), Hannsdorf Mühle (Hanušovický mlýn), Heidebrünnl - hütte (Vřesová studánka - chata), Heidebrünnl - kirche (Vřesová studánka - kostel), Hotel Berggeist (Skřítek), Keppertmühle (Keppertův mlýn), Kolb Mühle (Kolb Mühle), Mährisch Altstadt (Staré město - dům čp. 22 a čerpací stanice), Märzdorf (Bohdíkov - dolní vápenka), Nemilka (Nemilka), Papiermühle (Papírna - Vernířovice), Paschmühle (Paschmühle), Pustek (Pustek), Seifenmühle (Sejpský mlýn), Wandermühle (Wandermühle), Zapfenmühle (Šiškový mlýn)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Bukeryše (Bukeryše), Jahodné (Jahodné), Srny (Srny), Svéradov (Svéradov)

Objekts:
Juřičkův mlýn (Juřičkův mlýn), Kladerubský mlýn (Kladerubský mlýn), Kubíčkova hájenka (Kubíčkova hájenka), Orlův mlýn (Orlův mlýn), Synagoga - Krásno nad Bečvou (Synagoga - Krásno nad Bečvou)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Annaberg (Annín), Engelsthal (Andělské Žleby), Gotthardsdorf (Gotartovice), Gränzdorf (Hraničky), Gränzgrund (Hraničná), Johannaburg (Johanka), Karlshof (Karlov), Pavlinaburg (Pavlínka), Pilzberg (Hřibová), Rosenkranz (Růženec), Steingrund (Kamenné), Stillstand (Zastávka), Weinhaus (Weinhaus), Zajatecký tábor a lesní ruský hřbitov (Zajatecký tábor a lesní ruský hřbitov)

Objekts:
Barlochbaude (Medvědí bouda - zajatecký tábor), Brandelmühle (Brandlův mlýn), Brett Mühle (Brett Mühle), Endersdorf (Ondřejovice - zámek), Gucke (Na Vyhlídce), Hammergrundmühle (Hamrová - pila), Heidelkoppe (Borůvková), Hundorf (Hundorf), Ober Hermsdorf (Horní Heřmanice - zámek), Pohlebrettsäge (Pohlova Pila), Rauschbach (Raušbach), Rauschbach (Raušbach), Salismühle (Salisovský mlýn), Würzelmühle (Wurzlův mlýn)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Ascherhäusl (Popelní Domky), Harty (Harty), Smolna (Smolno), Sušice - skokanský můstek na Svatoboru (Sušice - skokanský můstek na Svatoboru)

Objekts:
Dům čp.9 (Dům čp.9), Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice), Juránkova chata na Svarohu (Juránkova chata na Svarohu), Landstrassen - Hegerhaus (Silnice - hájovna), Neudorf - Kirche St. Leonhard (Nová Ves - kostel Sv. Linharta), Ogfolderhaid - Hammermühle (Jablonec - hamr), Restauration am schwarzen See (Chata u Černého jezera), Strojírna a slévárna - Klatovy (Strojírna a slévárna - Klatovy), Textilka - Česká Třebová (Textilka - Česká Třebová), xxx (xxx)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist