EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7050     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Prachatice (Prachatice)Pivovar, lihovarBohumil Toms 7.11.2006---1
Prachatice - mlékárna Madeta (Prachatice - mlékárna Madeta)AndereBohumil Toms 9.4.201342--
Prachatitz Sägewerk (Prachatice - pila)AndereKamil Klusák 3.7.2011----
Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál)TovárnaFanda Podzimek 27.8.2013144754
Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice (Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice)TovárnaFanda Podzimek 25.8.201342-1
Přádelna - Jirkov (Přádelna - Jirkov)TovárnaFanda Podzimek 26.8.201332-1
Přádelna - Liberec (Přádelna - Liberec)TovárnaFanda Podzimek 25.8.2013---1
Prádelna - Praha 4 (Prádelna - Praha 4)AndereFanda Podzimek 27.8.201352-1
Přádelna bavlny - Nová Ves (Přádelna bavlny - Nová Ves)TovárnaFanda Podzimek 24.8.20132--1
Prag - Cibulka (Praha - Cibulka)DvůrMiloš Miličevič 15.4.200873311
Prag - Denkmal des Panzers Nr. 23 (Praha-památník tanku č.23)AnderePavel Frýda 12.4.200784172
Prag - Königliche Weinberge-Synagoge (Praha - Vinohrady-synagoga)SynagogePavel Frýda 23.1.200810211
Prag - Stalin-Denkmal (Praha-Stalinův pomník)AnderePavel Frýda 10.4.200715721
Prag-Wrschowitz - neue Bahnhofshalle (Praha-Vršovice - nová odbavovací hala nádraží)NádražíL. David 1.7.200871--
Pragenbauer (Praha)SamotaZdeněk Pechar 27.11.2013----
Pragerstift (Pražačka)OsadaPavel Beran 11.7.2005114-
Praha - sklady Pramen (Praha - sklady Pramen)AndereJan Tomášek 18.2.2016----
Praha - Smíchov (staré nádraží) (Praha - Smíchov (staré nádraží))NádražíJan Tomášek 19.10.20161111
Praha - Staré Město - novogotická část radnice (Praha - Staré Město - novogotická část radnice)RathausMiloš Miličevič 27.5.2006255163
Praha - Ústav šlechtičen (Praha - Ústav šlechtičen)AndereJaroslav Holas 5.6.20062111
Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce (Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce)Hrad, zámek, tvrzMarkéta Janečková 6.3.2016130-1
Praha 6 - Břevnov - Břevnovský mrakodrap (Praha 6 - Břevnov - Břevnovský mrakodrap)AndereMarkéta Janečková 21.4.201926-1
Praha 8 - Kobylisy - Restaurace na Vlachovce (Praha 8 - Kobylisy - Restaurace na Vlachovce)Hotel, hostinec, chataMarkéta Janečková 13.4.2019721-1
Praha 8 - Kobylisy - školní budovy (Praha 8 - Kobylisy - školní budovy)AndereMarkéta Janečková 28.4.2018-23--
Praha Barrandov - vila V. Prokopa (Praha Barrandov - vila V. Prokopa)AndereMarkéta Janečková 25.10.201632111
Praha Invalidovna - Mazutka (Praha Invalidovna - Mazutka)AndereJan Tomášek 27.5.20172---
Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola)AndereMarkéta Janečková 5.2.2015-10-1
Praha Stodůlky cihelna (Praha Stodůlky cihelna)AndereMarkéta Janečková 26.5.2014-4--
Praha Stodůlky Šafránkova cihelna (Praha Stodůlky Šafránkova cihelna)AndereMarkéta Janečková 28.5.2014---1
Praha Tichá Šárka koupaliště (Praha Tichá Šárka koupaliště )AndereMarkéta Janečková 20.8.2017-1431
Praha Vysočany kolonie Čína a Obecní kolonie (Praha Vysočany kolonie Čína a Obecní kolonie)AndereMarkéta Janečková 1.1.201871-1
Praha Vysočany nádraží (Praha Vysočany nádraží)NádražíJiří Hemmer 13.8.201811-1
Praha-Radlice ( stará obec ) (Praha-Radlice ( stará obec ))Městská částDalibor Škopán 26.5.20131711
Prahn (Brany)OsadaPavel Beran 1.4.200510221
Pramhof (Pramhof)SamotaZdeněk Pechar 25.6.2010----
Pramles (Branná)OsadaPavel Beran 11.7.20051---
Pranghof (Prámské Dvory)SamotaKamil Klusák 25.3.20101141
Pravdamühle (Pravdův mlýn)MlýnZdeněk Pechar 12.4.2014----
Pražská brána (Pražská brána)AndereGabriela Průšová 13.5.20111---
Prechtelmühle (Prechtlův mlýn)MlýnZdeněk Pechar 19.3.2010----
Přední mlýn (Přední mlýn)MlýnZdeněk Pechar 10.11.2015----
Přední Moravsko, Zadní Moravsko (Přední Moravsko, Zadní Moravsko)OsadaRadomil Erban 11.1.2018-5-1
Pregnitz Mühle (Pregnitz Mühle)MlýnZdeněk Pechar 29.9.2011----
Přehyně (Přehyně)MlýnZdeněk Pechar 28.3.2014----
Preisleiten (Preisleiten)OsadaGustav Laurenčík 10.11.200653052
Překážka (Překážka)HájovnaZdeněk Pechar 14.12.2013-12--
Prenzig (Brančíky)OsadaPavel Beran 1.4.20051-21
Prerau - Komuna (Přerov - Komuna)AndereMiloš Miličevič 17.3.20072---
Přerov - Škodova ulice (Přerov - Škodova ulice)Městská částJan Tomášek 1.10.2015-4--
Preschen (Břešťany)OsadaPavel Beran 1.4.20052--1

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist