EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7133     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Gottschallings (Košťálkov)ObecPavel Beran 5.12.2005145084
Kain (Kuní)ObecPavel Beran 5.12.200522592
Münichschlag (Mnich)ObecPavel Beran 5.12.200532462
Reichers (Rajchéřov)ObecPavel Beran 5.12.2005106883
Romau (Romava)ObecPavel Beran 5.12.2005342104
Gebharz (Kebharec)ObecPavel Beran 5.12.200532233
Pilzberg (Hřibová)OsadaPavel Beran 10.12.20052322
Gränzdorf (Hraničky)OsadaPavel Beran 10.12.200578231
Gränzgrund (Hraničná)OsadaPavel Beran 10.12.20051-3-
Steingrund (Kamenné)OsadaPavel Beran 10.12.20056431
Rosenkranz (Růženec)OsadaPavel Beran 10.12.200534612
Kolwin (Kolvín)ObecPavel Beran 15.12.2005181221
Padert (Padrť)ObecPavel Beran 15.12.200541521
Welkau (Velcí)ObecPavel Beran 15.12.2005--2-
Hrachowist (Hrachoviště)OsadaPavel Beran 15.12.2005-52-
Záběhlá (Záběhlá)OsadaPavel Beran 15.12.2005121821
Matzdorf (Mackov)OsadaPavel Beran 22.1.200612352
Willersdorf (Nová Ves)OsadaPavel Beran 22.1.2006111362
Sonnberg (Slunečná)OsadaPavel Beran 30.1.200661121
Formberg (Formberg)OsadaPavel Beran 30.1.2006-2831
Seeberg (Jezerní)OsadaPavel Beran 30.1.2006-1141
Gruberg (Gruberg)OsadaPavel Beran 30.1.2006-2072
Záhoří - Přestavlky u Slap (Záhoří - Přestavlky u Slap)Hotel, hostinec, chataPavel Beran 30.1.200612-1
Fugau (Fukov)OsadaPavel Beran 10.2.2006305877
Hinterdaubitz (Zadní Doubice)OsadaPavel Beran 10.2.2006292353
Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice)OsadaPavel Beran 10.2.20064367274
Stadler Sonnberg (Stodůlská Slunečná)OsadaPavel Beran 11.2.200612341
Hungertuch (Hladov)SamotaPavel Beran 11.2.200612873
Ober Georgenthal (Horní Jiřetín)ObecPavel Beran 14.2.2006264033
Tschernitz (Černice)OsadaPavel Beran 14.2.200617-1
Peschkowitz (Pěčkovice)ObecJan Kruliš, Praha 15.2.20064651
Maroditz (Martice)OsadaJan Kruliš, Praha 15.2.2006-971
Teltsch (Teleč)ObecJan Kruliš, Praha 15.2.20064861
Mariastock (Skoky)ObecJan Kruliš, Praha 15.2.2006897242
Döberle (Debrné)ObecJan Kruliš, Praha 16.2.2006968-1
Glasendorf (Sklenářovice)ObecJan Kruliš, Praha 17.2.200662323
Klinge (Bystřice)OsadaJan Kruliš, Praha 17.2.20064721
Ebene (Rovina)OsadaJaroslav Holas 18.2.20065263-
St. Veit Zeche (Cech Svatého Víta)OsadaMiroslav Landa 18.2.20061721
Glashütten (Skelné Hutě)OsadaMiroslav Landa 18.2.200628-1
Lindles (Mlyňany)ObecJan Kruliš, Praha 18.2.2006113-1
Chudobín (Chudobín)ObecJaroslav Holas 18.2.20063-2-
Petlarnbrand (Žebrácký Žďár)OsadaJan Pohunek 19.2.2006-122-
Purschau (Pořejov)ObecJan Pohunek 19.2.2006498852
Strassdorf (Strážov)OsadaJan Pohunek 19.2.200613822
Wiklitz (Vyklice)ObecPavel Beran 20.2.2006176642
Tillisch (Dělouš)ObecPavel Beran 20.2.200616973
Auschina (Užín)ObecPavel Beran 20.2.20064--1
Arbesau (Varvažov)ObecPavel Beran 20.2.200619222
Schönfeld (Tuchomyšl)ObecPavel Beran 20.2.200622321

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist