EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7158     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Mähring (Domky Mariánské)OsadaAntonín Žampach 6.10.2006---1
Hammerhäuser (Hamry)SamotaAntonín Žampach 6.10.2006---1
St. Joachimsthal - Uranfabrik (Jáchymov - továrna na uranové barvy)TovárnaMichal Urban 8.10.20069--1
Zeberheisch (Dřevohryzy)ObecPetr Bauer 17.10.200611351
Röllermühle (Mlýn U Dvořáků)MlýnPetr Bauer 17.10.200615--
Bader Mühle (Podhorní mlýn)MlýnPetr Bauer 17.10.2006-7-1
Joachimsthal - Freudenstein (Jáchymov - Freudenštejn)Hrad, zámek, tvrzMarek Dibelka 21.10.200614321
Sankt Adalbert (Svatý Vojtěch)OsadaPetr Bauer 21.10.200611414
Peterschlag (Petrovice)OsadaBohumil Toms 28.10.20061415
Schillerberg (Radvanovice)ObecBohumil Toms 28.10.200684731
Schlag, Obirnsloge (Lažíšťko)OsadaBohumil Toms 28.10.2006372-
Sedlmin (Sedlmín)OsadaBohumil Toms 28.10.2006391-
Ernstbrunn (Arnoštov)OsadaBohumil Toms 28.10.20061024-4
Albrechtschlag (Albrechtovice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006-81-
Schreinetschlag (Skříněřov)OsadaBohumil Toms 28.10.200611421
Schweinetschlag (Sviňovice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006-31-
Kolmberg (Plešivec)OsadaBohumil Toms 28.10.200654--
Wildberg (Kamýk)OsadaBohumil Toms 28.10.20062-11
Oberschlag (Milešice)ObecBohumil Toms 28.10.2006195--
Jandles (Mošna)OsadaBohumil Toms 28.10.2006485-
Krepenschlag (Křeplice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006131-
Wolfsgrub (Vlčí Jámy)OsadaBohumil Toms 28.10.20063611
Haberdorf (Ovesná)OsadaBohumil Toms 28.10.200621521
Deutsch - Haidl (Maňava)OsadaBohumil Toms 28.10.20062221
Spitzenberg (Hory)OsadaBohumil Toms 28.10.20067-51
Hirschbergen (Jelení Vrchy)OsadaBohumil Toms 28.10.2006217731
Sonnberg (Slunečná)OsadaBohumil Toms 28.10.2006444-
Hintring (Záhvozdí)OsadaBohumil Toms 28.10.2006111422
Poletitz (Boletice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006142921
Neugebau (Nový Svět)OsadaBohumil Toms 28.10.2006233-2
Rummelbachtal - Restaurant Paradies (Rummelbachtal - Restaurace Paradies)Hotel, hostinec, chataPavel Beran 29.10.200652-1
Bierbruck (Můstek)OsadaBohumil Toms 30.10.2006-1322
Guthausen (Dobrá)OsadaBohumil Toms 30.10.20062311-
Müllerschlag (Mlynářovice)OsadaBohumil Toms 30.10.2006941-
Schneiderschlag (Krejčovice)OsadaBohumil Toms 30.10.20063133-
Hundsnurch (Koryto)OsadaBohumil Toms 31.10.20065114-
Humwald (Chlum)OsadaBohumil Toms 31.10.2006811211
Frauenthal (Frantoly)OsadaBohumil Toms 31.10.200631132
Schwihau (Švihov)OsadaBohumil Toms 31.10.2006----
Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.20065312
Kuschwarda (Strážný)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.2006241361
Böhmisch Röhren (České Žleby)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.2006341912
Neugebau (Nový Svět)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.2006312-1
Christianberg (Křišťanov)ObecBohumil Toms 1.11.2006354333
Holzwerke Strunz, Aussergefild (Strunzova pila - Kvilda)TovárnaBohumil Toms 2.11.20069142
Moldauquelle (Prameny Vltavy)Hotel, hostinec, chataBohumil Toms 2.11.2006302933
Plöckensteiner See - hütte (Plešné jezero - chata)Hotel, hostinec, chataBohumil Toms 3.11.20063--1
Schmiedeberg - Kallova továrna (Kovářská - Kallova továrna)TovárnaMarcela Gunázerová 4.11.2006453261
Krondorf - Sauerbrunn (Korunní - lázně)AnderePavel Beran 4.11.200622-4-
Kupferberg - tvrz (Mědenec - tvrz)Hrad, zámek, tvrzPavel Beran 5.11.2006122-1

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist