EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7144     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Frohnau (Vranov)ObecPavel Beran 1.4.2005102082
Doglasgrün (Vřesová)ObecPavel Beran 1.4.20055---
Ober Rockendorf (Horní Žitná)ObecPavel Beran 1.4.2005410-2
Vogeldorf (Ptačí)ObecPavel Beran 1.4.20054812
Hochgarth (Obora)ObecPavel Beran 1.4.20054251
Jungenhengst (Luhy)ObecPavel Beran 1.4.200561431
Schwimmiger (Pískovec)ObecPavel Beran 1.4.20051421
Wölfling (Vlčinec)ObecPavel Beran 1.4.200515344-
Pfaffengrün (Popov)ObecPavel Beran 1.4.2005102311
Paulusbrunn (Pavlův Studenec)ObecPavel Beran 1.4.2005288141
Herrlich (Hrdlovka)ObecPavel Beran 1.4.200513431
Zettwing (Cetviny)ObecPavel Beran 1.4.2005163542
Neustift (Lhota)ObecPavel Beran 1.4.2005--21
Untersinnetschlag (Dolní Příbrání)ObecPavel Beran 1.4.20054922
Hüttmesgrün (Vrch)ObecPavel Beran 1.4.200513021
Bernhau (Barnov)ObecPavel Beran 1.4.20051231
Seibersdorf (Bělá)ObecPavel Beran 1.4.20052142-
Gross Dittersdorf (Čermná)ObecPavel Beran 1.4.20053531
Herlsdorf (Heroltovice)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Hermsdorf (Heřmánky)ObecPavel Beran 1.4.2005--2-
Habicht (Jestřabí)ObecPavel Beran 1.4.2005332-
Geppertsau (Keprtovice)ObecPavel Beran 1.4.2005--2-
Liebenthal (Luboměř p. Strážnou)ObecPavel Beran 1.4.2005--2-
Stadt Liebau (Město Libavá)ObecPavel Beran 1.4.20051284-
Milbes (Milovany)ObecPavel Beran 1.4.20053-31
Epperswagen (Nepřívaz)ObecPavel Beran 1.4.2005223-
Neueigen (Nová Ves nad Odrou)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Neudorf (Nové Oldřůvky)ObecPavel Beran 1.4.2005--31
Ölstadtl (Olejovice)ObecPavel Beran 1.4.20051-31
Prusinowitz (Ranošov)ObecPavel Beran 1.4.2005133-
Rudelzau (Rudoltovice)ObecPavel Beran 1.4.20057321
Schlock (Slavkov)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Schmeil (Smilov)ObecPavel Beran 1.4.20052-2-
Altwasser (Stará Voda)ObecPavel Beran 1.4.200537165-
Haslicht (Varhošť)ObecPavel Beran 1.4.2005-223-
Gross Waltersdorf (Velká Střelná)ObecPavel Beran 1.4.200510-2-
Kriegsdorf (Vojnovice)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Siegertsau (Zigartice)ObecPavel Beran 1.4.20051-3-
Seifen (Sejfy)ObecPavel Beran 1.4.2005262262
Briesen (Břežánky)ObecPavel Beran 1.4.20059--1
Lang-Ugest (Jenišův Újezd)ObecPavel Beran 1.4.200514111
Kirchenbirk (Kostelní Bříza)ObecPavel Beran 1.4.200551-3
Hagensdorf (Ahníkov)OsadaPavel Beran 1.4.200529-62
Weschitz (Běšice)OsadaPavel Beran 1.4.200513-61
Prenzig (Brančíky)OsadaPavel Beran 1.4.20051-21
Prahn (Brany)OsadaPavel Beran 1.4.200510221
Wistritz (Bystřice)OsadaPavel Beran 1.4.200525-191
Kudenitz (Chotěnice)OsadaPavel Beran 1.4.200512-31
Langenau (Dlouhý Luh)OsadaPavel Beran 1.4.200523341
Dehlau (Dolany)OsadaPavel Beran 1.4.200514-31

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist