EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7031     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Buštěhradská chata - Mýtiny (Buštěhradská chata - Mýtiny)Hotel, hostinec, chataJan Tomášek 25.8.201911--
Adamovské železárny a strojírny (Adamovské železárny a strojírny)TovárnaJan Tomášek 21.8.201911--
Neuberg bei Asch - Volkschulle (Podhradí - obecná škola)AndereJan Tomášek 9.8.20191-1-
zahrady Prémonstránského kláštera Zábrdovice (zahrady Prémonstránského kláštera Zábrdovice)AndereJan Tomášek 9.8.201911-1
Klamova huť Blansko (Klamova huť Blansko)TovárnaJan Tomášek 8.8.2019--2-
První moravská spořitelna (předchozí budova) (První moravská spořitelna (předchozí budova))AndereJan Tomášek 2.8.2019--21
Cihelna v Obřanech (Cihelna v Obřanech)AndereJan Tomášek 27.7.2019-1-1
Cínové doly Pernink (Cínové doly Pernink)ZecheJan Tomášek 25.7.2019-211
Kamenouhelné malodoly Krupá (Kamenouhelné malodoly Krupá)ZecheJan Tomášek 25.7.201911--
sklárna při tvrzi Ronov (sklárna při tvrzi Ronov)Hrad, zámek, tvrzJan Tomášek 11.7.2019-1--
Kutná hora - Mincmistrovský dům (Kutná hora - Mincmistrovský dům)AndereJan Tomášek 10.7.2019--2-
Rumunský vojenský tábor ve Velkých Janovicích (Rumunský vojenský tábor ve Velkých Janovicích)Hrad, zámek, tvrzJan Tomášek 4.7.2019--1-
Rwatz (Hospoda Na Rváči)Hotel, hostinec, chataLadislav Ježek 3.7.201921--
Živnostenská banka (původní budova) (Živnostenská banka (původní budova))AndereJan Tomášek 1.7.2019--21
Avia Letňany (Avia Letňany)TovárnaJan Tomášek 30.6.20191-4-
ČKD Praha (ČKD Praha)TovárnaJan Tomášek 30.6.20194-14-
Osram (Osram)TovárnaJan Tomášek 30.6.20191-3-
Vlašim - zámecký park (Vlašim - zámecký park)Hrad, zámek, tvrzJan Tomášek 27.6.2019--1-
Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí (Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí)Církevní stavbaJan Tomášek 24.6.20191---
Okříšky - prodej a výroba praček "ALFA Separator" (Okříšky - prodej a výroba praček "ALFA Separator")TovárnaJan Tomášek 23.6.2019--31
Ober Lichtenwalde Friedhof (Horní Světlá hřbitov)AndereVladimír Kraus 21.6.2019-4-1
mlýn Zmrhal (mlýn Zmrhal)MlýnJan Tomášek 20.6.2019--1-
Kasárna u Nové Huti (Kasárna u Nové Huti)AndereVladimír Kraus 20.6.2019-3-1
Zbrojovka Brno (Zbrojovka Brno)Hrad, zámek, tvrzJan Tomášek 18.6.2019--5-
Myslkovice - hostinec "U Cvrčků" (Myslkovice - hostinec "U Cvrčků")Hotel, hostinec, chataJan Tomášek 9.6.20191---
Františčina huť u Adamova (Františčina huť u Adamova)TovárnaJan Tomášek 7.6.2019--11
Hořovické knížecí železárny Vrbnů v Komárově (Hořovické knížecí železárny Vrbnů v Komárově)TovárnaJan Tomášek 7.6.2019--11
Královo Pole (staré nádraží) (Královo Pole (staré nádraží))NádražíJan Tomášek 3.6.20191-3-
Litoměřice - město (staré nádraží) (Litoměřice - město (staré nádraží))Hrad, zámek, tvrzJan Tomášek 1.6.20191--1
Ateliér sochařky Wichterlové (Ateliér sochařky Wichterlové)AndereJan Tomášek 30.5.2019----
Opava - Horní náměstí (Opava - Horní náměstí)Nicht spezifizierenJan Tomášek 29.5.2019--12
Staré Bohnice (Staré Bohnice)ObecJan Tomášek 29.5.2019--41
Kosmos Čáslav (Kosmos Čáslav)TovárnaJan Tomášek 25.5.2019--22
Josefov - hostinec Karla Skučka (Josefov - hostinec Karla Skučka)Hotel, hostinec, chataJan Tomášek 25.5.20191-11
Brünner Seifenfabrik Mira (MIRA brněnská továrna na mýdlo)TovárnaJan Tomášek 24.5.2019--32
Erdal Schuhwichs (Erdál - továrna na čistidla)TovárnaJan Tomášek 24.5.2019--11
Pacova hora (Pacova hora)ZechePetr Kubát 19.5.2019122-1
U zlatého gryfa (Stará pošta na Malé straně)PostJan Tomášek 17.5.2019--11
Brněnské Ivanovice - mlýn Královka (Brněnské Ivanovice - mlýn Královka)MlýnJan Tomášek 15.5.2019---1
Holubice - benzínová pumpa (Holubice - benzínová pumpa)AndereJan Tomášek 11.5.2019--1-
kapličky v Žabovřeskách (kapličky v Žabovřeskách)Církevní stavbaJan Tomášek 7.5.2019--1-
Heger (Heger)OsadaMilan Gruber Bouška 3.5.2019----
Žabovřesky - dům od Bohuslava Fuchse (Žabovřesky - dům od Bohuslava Fuchse )AndereJan Tomášek 1.5.2019--1-
Loděnice Libeňský ostrov (Loděnice Libeňský ostrov)TovárnaJan Tomášek 26.4.2019--11
Weißbach - hotel Krone (Bílý Potok - hotel Koruna )Hotel, hostinec, chataMarkéta Janečková 22.4.2019113--
Josef J. Salomon, textilní továrna III (Josef J. Salomon, textilní továrna III)TovárnaJan Tomášek 22.4.2019-1-1
Praha 6 - Břevnov - Břevnovský mrakodrap (Praha 6 - Břevnov - Břevnovský mrakodrap)AndereMarkéta Janečková 21.4.201926-1
Smíchov - Kinského zahrada - výletní restaurace (Smíchov - Kinského zahrada - výletní restaurace)Hotel, hostinec, chataMarkéta Janečková 21.4.2019----
Janov na Nisou - hotel Praha a konečná tramvaje (Janov na Nisou - hotel Praha a konečná tramvaje)Hotel, hostinec, chataJan Tomášek 21.4.20191---
Řečkovice - restaurace a záložna (Řečkovice - restaurace a záložna)Hotel, hostinec, chataJan Tomášek 21.4.201911-1

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist