EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Reschwitz (Radošov)

Kommentar/Präzisierung:
Studentské praxe.
[vloženo: Václav. 18.1.2011 13:16]

Začátkem 70 tých let jsem tan několikrát absolvival praxi u Lesní správy Valeč a vojenského geometrického úřadu, zdůrazňuji, že nejsem a nikdy jsem nebyl "lampasák". Jesm lesák a celý život se tím živím. prošel jsem lesy od Aše po Nepomuk.
Jen pro zajímavost, nad vsí Holetice byla nová hájovna, stáj u hájovny byla tak zaplněna nekydaným hnojem, že ovce si drbaly hlavy o strop. V troskách obce Těš stály v té době pobořené domky, ve kterých byly zbytky korkových podlach, svědčí to o životní úrovni obce a kraje v třicátých letech minulého století. Paseky v lesích byly plné kvetoucích divokých lilií. Jeden z pracovníků tehdejšího polesí, kterého nebudu jmenovat, spolupracoval s STB a VKR, tak měli bolševici o všem a všech přehled. Kdo to byl je možné na "cibulkovýcxh stránkách".
Hezký den a držme palce přírodě v Sudetech.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 55 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist