EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Brno - hotel Metropol (Brno - hotel Metropol)

Kommentar/Präzisierung:
Děkuji všem za vzpomínky i foto
[vloženo: Pavel 19.2.2017 13:48]

Dostal jsem se na tuto stránku náhodou, přes jedno hledané jméno. A našel jsem zde i zajímavý kus historie kolem hotelu, kde jsem prožil také nezapomenutelné chvíle, nejen několikeré posezení v restauraci s přáteli a kolegy ze zaměstnání. První akci v Metropolu, po obřadu v kostele na Křenové, na podzim 1973, jsem prožíval nejsilněji, a to svoji svatební hostinu a pak následnou veselku, kdy jsme se, velká parta svatebčanů, přesunuli do vyhlášeného Atria, tehdy příjemné taneční kavárny. Fotografie mám schované, se ženou jsme dodnes.
Jen pro zajímavost, i ten kostel na Křence i ten Metropol byly tak trošinku z "protekce", protože tchán a jejich firma se aktivně podíleli na rekonstrukci nejen kostela, ale také na nové přístavbě Atria asi rok dva předtím. Takže pan ředitel hotelu byl rád, že pomůže při svatbě a k zábavě. Nic ale nebylo grátis, jako ženich jsem normálně vše platil, dokonce mě vrchní v Atriu málem obral skoro o 1500 Kč, což byly už prachy. Nedostal je. Jinak vzpomínky nádherné, dobré jídlo, hudba i tanec až do rána.
Zdravím všechny a vzpomínejme dál na hezké věci a zážitky. Pavel z Brniska.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 35 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist