PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Místa, jejichž současný stav je: Ohrožená

Počet nalezených míst: 265


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Horův mlýn (Horův mlýn), Kozákův dům (Kozákův dům), Královice - tvrz (Královice - tvrz), Maškův mlýn (Zadní Maškův mlýn), Petynka (Petynka), Praha - Cibulka (Prag - Cibulka), Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce (Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce), Storchova vila (Storchova vila), zámek Petrovice (zámek Petrovice), Zlíchovský lihovar (Zlíchovský lihovar), Zličín - čerpací stanice (Zličín - čerpací stanice )


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Objekty:
Chotýšany - zámek (Chotýšany - zámek), Nové Mlýny (Nové Mlýny)


Okres Beroun (Bezirk Beraun)

Objekty:
Zámeček Na Ptáku (Zámeček Na Ptáku)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Obce, osady, samoty:
Vraný - mlýn (Vraný - mlýn)

Objekty:
Císařský pivovar - Buštěhrad (Císařský pivovar - Buštěhrad), Pálečekovský mlýn (Pálečekovský mlýn)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Votrubovský mlýn (Votrubovský mlýn)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Žehušice tvrz (Žehušice tvrz)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Objekty:
Harasov (Harasov), Rymáň (Rimay), zámek Liběchov (zámek Liběchov)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Křinec - zámek (Křinec - zámek)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
Nákladové nádraží Žižkov (Nákladové nádraží Žižkov), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Obce, osady, samoty:
Mokrsko (Mokrsko)

Objekty:
Drahenický mlýn (Drahenický mlýn), Jince - zámek (pivovar) (Jince - zámek (pivovar) ), Soukupův mlýn (Soukupův mlýn)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Fischerovy Chalupy (Fischbachhäuser)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
Pomezí (Markel)

Objekty:
Babkův mlýn (Babkův mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna), Černý mlýn (Černý mlýn), Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží), Český Rudolec - zámek (Böhmisch Rudoletz - Schloss), Dolní Bolíkov - židovský hřbitov (Wölking), Dvorský mlýn (Hofmühle), Dvůr Dobrohoř (Dvůr Dobrohoř), Dvůr Nové Hobzí (Dvůr Nové Hobzí), Dvůr Stálkov (Dvůr Stálkov), Filipov - hájovna (Philippsdorf), Filipov - kaple Sv. Kateřiny (Philippsdorf), Frelův mlýn (Frelův mlýn), Hadermühle (Hadermühle), Hejbalův mlýn (Hejbalův mlýn), Hejnice (Hönitzhof), Jindřichův Hradec - Landfrasova vila (Jindřichův Hradec - Landfrasova vila), Jindřichův Hradec - pivovar (Jindřichův Hradec - pivovar), Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna), Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna), Kálalův mlýn (Kálalův mlýn), Keramička Hlubokodol (Keramička Hlubokodol), Klenová - kaple Sv. Anny (Leinbaum), Kostelní Vydří - zámek (Kirchwiedern - Schloss), Liebzeitův mlýn (Liebzeitův mlýn), Lišný dvůr (Lišný dvůr), Loucký mlýn (Bruckmühle), Malíkův mlýn (Malíkův mlýn), Nová Ves - dvůr (Nová Ves - dvůr), Olšany - židovský hřbitov (Wolschan), Panský mlýn (Panský mlýn), Peníkov (Weisshof, Pönningenhof), Peníkovský mlýn (Pönningenmühle), Rožnov (Rosenau), Rudolfov (Rudolfov), Schüllerův mlýn (Schüllerův mlýn), Slavonice - pivovar (Zlabings), Staré Hobzí - synagoga (Althart - Synagoge), Svatá Barbora (Svatá Barbora), Šprinclův mlýn (Šprinclův mlýn), Šulákův mlýn (Šulákův mlýn), Tunklův mlýn (Tunklův mlýn), U Malíře (U Malíře), Veclov - kaple (Wetzlers), Velký Pěčín - židovský hřbitov (Gross-Pantschen), Veselíčko (Lusthof), Walterův mlýn (Waltermühle), Wölflův mlýn (Wölflův mlýn), Zlatuškův mlýn (Zlatuškův mlýn)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Objekty:
Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny), Tuklecký mlýn (Tuklecker Mühle), Závršský mlýn (Závršský mlýn)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Objekty:
Srlín - pivovar (Srlín - pivovar)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Objekty:
Blanický mlýn (Blanický mlýn), Paškovic mlýn (Paškovic mlýn), Schmiedův pivovar (Schmiedův pivovar), Sedlec (Sedlec), Skokanský můstek K88 (Skokanský můstek K88), Volarské seníky (Volarské seníky)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Obce, osady, samoty:
Alej Janov - Myslkovice (Alej Janov - Myslkovice)

Objekty:
Šeborův mlýn (Šeborův mlýn), Zárubův mlýn (Zárubův mlýn), Zelenka (Zelenka)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Obce, osady, samoty:
Horní Baldov (Horní Baldov)

Objekty:
Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Přívozec - zámek (Přívozec - zámek), Svatá Barbora (St. Barbara), Svatý Jiří - dvůr a hájovna (Sankt Georgem Maierhof), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), U Bártů (U Bártů)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Objekty:
Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Hazlov (Haslau), Horní zámek (Oberschloss), Libá - přádelna (Liebenstein), Mariánské Lázně kavárna Polom (Marienbad Café Polom), Nimrod (Nimrod), Prameny bývalý hotel (Sangerberg), Zámek - Starý Rybník (Altenteich), zámek Nový Dvůr (Schloss Neuhof), Židovský hřbitov u Lomničky (Judenfriedhof bei Steingrub)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Hřebečná (Hengstererben), Kyselka (Giesshübl Sauerbrunn), Špinavá Putika (Dreckschänke)

Objekty:
Bečov nad Teplou Hotel Central (Petschau Hotel Zentral), Dlouhý Grün - statek č.p. 22 (Langgrün - Hof Nr. 22 ), Štědrá - zámek (Stiedra - Schloss), Tašovický mlýn (Taschwitzer Mühle)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Gustavsthal (Gustawsthal), Pohádka (Christlhof)

Objekty:
Bystřice nad Úhlavou - zámek (Bistritz - Schloss), Defurovy Lažany - zámek (Defurovy Lažany - zámek), Dolejší Krušec (Unter-Körnsalz), Veselí nad Úhlavou - zámek (Veselí nad Úhlavou - zámek)


Okres Plzeň-jih (Bezirk Pilsen-Süd)

Objekty:
Žinkovy mlýn (Žinkovy mlýn)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Objekty:
Nekmíř - zámek (Nekmíř - zámek), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Pňovany-synagoga (Piwana-Synagoge), Vranov (Frauenhof)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Objekty:
Hartenberk (Hartenberg), Horní Slavkov děkanství (Horní Slavkov děkanství), Kraslice hotel Praha (Graslitz hotel Praha)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Objekty:
Boněnov-kostel Všech Svatých (Punnau-Kirche Allerheiligen), Kopec (Kopetzen), Kořen-synagoga (Kurschin-Synagoge), Lestkov-kostel sv.Prokopa (Leskau-Kirche St.Prokop), Lorencův mlýn (Lorenz-Mühle), Nové Sedliště-kostel Nejsvětější Trojice (Neuzedlisch-Dreifaltigkeitskirche), Otín-kostel Jména Panny Marie (Ottenreuth-Kirche Mariä Namen), Stráž-kostel sv.Ducha (Neustadtl-Kirche des Hl.Geistes), Záchlumí (Eisenhüttl)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Objekty:
Barbořin kamenný most (Barbořin kamenný most), Kuřivody - zámek (Hühnerwasser - Schloss), Rozprechtice statek (Rosspresse), Vřísek (Schischkenberg)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
Hřensko-hřbitov (Herrenskretschen-Friedhof), Skrytín (Skritin, Skřetín)

Objekty:
Bukovinský mlýn (Bukovinský mlýn), J. Kunert & Söhne - kovové a kancelářské zboží. (Mettal- und Bürowarenfabrik, J. KUNERT & SÖHNE), Jáchym (Joachimsberg), MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna (MIAX - Max Grohmann & Co. KG)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Krásný Dvoreček (Klein-Schönhof), Křímov - hřbitov (Krima - friedhof)

Objekty:
Chomutov - pivovar (Komotau - brauerei), Kovářská - nádraží (Schmiedeberg - Bahnhof), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Miřetice u Vintířova - statek (Miřetice u Vintířova - statek), Pětipsy - zámek (Fünfhunden - Schloss), Saská výtopna (Saská výtopna), Vintířov - starý a nový zámek (Winteritz - altes und neues Schloss), Zahořany - důl Prokop (Sehrles -Prokop Grube), Želina - Kostel sv. Vavřince (Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Objekty:
Desná bývalá škola (Desná bývalá škola), Kořenovská výtopna (Kořenovská výtopna), Zámeček Schlaraffia (Zámeček Schlaraffia)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Objekty:
Heřmanice - nádraží (Heřmanice - nádraží), Jindřichovice pod Smrkem hotel Kretscham (Heinersdorf an der Tafelfichte hotel Kretscham), Jizerská chata (Jizerská chata), Liberec Lidové sady Lesní koupaliště (Reichenberg Menschen gesetzt Waldschwimmbad), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Objekty:
Bílý Kostelec - kostel sv. Havla (Weisskirchen - Kirche), Habřina - kostel (Haber - Kirche), Hostinec "U města Vídně" (Gasthaus Stadt Wien), Konojedy - zámek (Konojed - Schloss), Mšené Lázně - koupaliště (Mscheno bei Budin), Windsor (Windsor)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Objekty:
Dobříčany - zámek (Dobritschan - Schloss), Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi), Lužec - zámek (Lust - Schloss), Přibenice - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Pribenz - Kirche der Hl. Maria-Himmelfahrt), Řisuty - kostel sv. Bernarda (Rissut - Kirche des Hl. Bernard), Žabokliky - kostel sv. Bartoloměje (Schaboglück - Kirche des Hl. Bartolomäus), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Obce, osady, samoty:
Černice (Tschernitz), Horní Jiřetín (Ober Georgenthal)

Objekty:
Havraň - cukrovar (Hawran - Zuckerfabrik), Horní Litvínov - bývalá poliklinika (Oberleutensdorf - Ehemalige Poliklinik)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Objekty:
Bílina - pivovar (Bilin - Brauerei), Cínovec - Rudné doly (Cínovec - Rudné doly), Hrob - evangelický kostel (Klostergrab - Evangelische Kirche), Mirošovice - zámek (Mireschowitz - Schloss), Osek - klášterní pivovar (Ossegg - klösterliche Brauerei), staré nádraží Duchcov (staré nádraží Duchcov)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Objekty:
Botschova hrobka (Botschova hrobka), Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem (Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Objekty:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Květinov - zámek (Květinov - zámek), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Skřivánek - zámek (Skřivánek - zámek)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Hradec Králové - jatka (Hradec Králové - jatka)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Objekty:
Goldschmidtova vila (Goldschmidtova vila), Panský mlýn (Panský mlýn), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Objekty:
Kotrbův mlýn (Kotrbův mlýn), Velichovky koupaliště (Velichovky koupaliště)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Objekty:
Kopanina (Kopanina)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Žipotín (Seibelsdorf)

Objekty:
Müllerův mlýn (Müllerův mlýn), Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Obce, osady, samoty:
Jánské Lázně (Johannisbad)

Objekty:
Kostelík v Rybníčku (Kostelík v Rybníčku), Mahrlův mlýn (Mahrlův mlýn), Sokolská bouda (Sokolská bouda), Žireč hotel Betlém (Žireč hotel Betlém)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Objekty:
Kramářova chata (Kramářova chata)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
Salmův mlýn (Salmův mlýn)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Letná - nákupní centrum (Letná - nákupní centrum), Mosilana Obřany (Mosilana Obřany ), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Objekty:
Havaj (Havaj), Prostředkovice - špýchar (Prostředkovice - špýchar), Telč - Hotel u nádraží (Telč - Hotel u nádraží)


Okres Prostějov (Bezirk Prossnitz)

Objekty:
Čelechovice na Hané - cukrovar (Čelechovice na Hané - cukrovar), Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi (Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Habrovany - oranžerie (Habrovany - oranžerie), Komorov - zámek (Komorov - zámek)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Objekty:
Andělský mlýn (Andělský mlýn)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Chládkova vápenka (Chládkova vápenka), Hotel Koruna (Hotel Koruna), Loupežnický most (Loupežnický most), Most u Sola (Most u Sola)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Objekty:
Františkov - větrný mlýn (Franzberg), Janovice - Harrachův pivovar (Janowitz - Brauerei)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Obce, osady, samoty:
Horní Lomná (Ober Lomna)

Objekty:
Ropice - zámek (Ropica)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Objekty:
Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Rychvald - zámek (Rychvald - zámek), Zámecké konírny (Zámecké konírny)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Obce, osady, samoty:
Blahutovice (Blattendorf), Hrabětice (Grafendorf), Klokočůvek (Klein Glockersdorf)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Lusfovlovo mlýn (Lusfovlovo mlýn), Nenakonice - zámek (Nenakonice - zámek)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Pocheň (Pochmühl)

Objekty:
Deštné - zámek (Dorfteschen)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Objekty:
Ostrava - Mariánskohorská č. 14 (Ostrava - Mariánskohorská č. 14), Polanka nad Odrou - zámek (Polanka nad Odrou - zámek)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Hustopeče nad Bečvou (Hustopeče nad Bečvou), Kačena (Kačena), Milotice nad Bečvou (Milotice nad Bečvou)

Objekty:
Mlýnec (Mlýnec)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Obce, osady, samoty:
Vikantice (Weigelsdorf)

Objekty:
Třemešek - pivovar (Třemešek - pivovar)


Okres Vsetín (Bezirk Vsetin)

Objekty:
Pivovar - Vsetín (Pivovar - Vsetín), Seninský mlýn (Seninský mlýn)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Dolní Údolí (Nieder-Grund), Horní Údolí (Ober Grund), Kamenička (Kamnitz - "Uberschar), Zálesí (Waldeck)

Objekty:
Tančírna Račí údolí (tančírna Račí údolí)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Obce, osady, samoty:
Kamenec (Kamenec)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist