PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Kategorie: Jiný

Počet nalezených míst: 270


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Akciová tiskárna (Akciová tiskárna), Braník - ledárny (Braník - ledárny), Jinonický akcíz (Jinonický akcíz), Koupaliště v Prokopském údolí (Koupaliště v Prokopském údolí), Kozákův dům (Kozákův dům), Krennův dům (Grünhaus), Lanovka a eskalátor na Letnou (Lanovka a eskalátor na Letnou), Lázně Klánovice (Kurort Klanowitz), Lesní divadlo Novodvorská (Lesní divadlo Novodvorská), Lesní divadlo v údolí Housle (Lesní divadlo v údolí Housle), Mariánský sloup na Staroměstském náměstí (Mariánský sloup na Staroměstském náměstí), Měchurka (Měchurka), Praha - sklady Pramen (Praha - sklady Pramen), Praha - Ústav šlechtičen (Praha - Ústav šlechtičen), Praha Barrandov - vila V. Prokopa (Praha Barrandov - vila V. Prokopa), Praha Invalidovna - Mazutka (Praha Invalidovna - Mazutka), Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola), Praha Stodůlky cihelna (Praha Stodůlky cihelna), Praha Stodůlky Šafránkova cihelna (Praha Stodůlky Šafránkova cihelna), Praha Tichá Šárka koupaliště (Praha Tichá Šárka koupaliště ), Praha-památník tanku č.23 (Prag - Denkmal des Panzers Nr. 23), Praha-Stalinův pomník (Prag - Stalin-Denkmal), Storchova vila (Storchova vila), Trestanecký tábor v Dalejském údolí (Trestanecký tábor v Prokopském údolí), Truhlářka (Truhlářka), Turbová (Turbová), Zimní stadion Štvanice (Zimní stadion Štvanice), Zličín - čerpací stanice (Zličín - čerpací stanice )


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Objekty:
Konopiště - zahradnictví u Sv. Anny (Konopiště - zahradnictví u Sv. Anny), Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna) (Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna))


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Chalupa čp.2 (Chalupa čp.2), Chalupa čp.30 (Chalupa čp.30), Domek čp.11 (Domek čp.11), Domek čp.26 (Domek čp.26), Dům čp.91 (Dům čp.91), Freundova pila (Freundova pila), Liblice A (Liblice A), Panská kovárna (Panská kovárna), Plaňany - rychta (Plaňany - rychta), Šabatkova kovárna (Šabatkova kovárna)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Objekty:
Horní Vidim - kovárna (Horní Vidim - kovárna), Německý hřbitov v Ráji (německý hřbitov v Ráji), Skalní cesty (Skalní cesty), Skalní obydlí (Skalní byty), Vidimské lávky (Vidimské lávky), XXXX (XX)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Lázně Boží Voda (Lázně Boží Voda)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Most - Lysá nad Labem-Litol (Most - Lysá nad Labem-Litol)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
Houšťka sluneční lázně (Houšťka sluneční lázně), Mstětice - škola (Mstětice - škola), Prádelna - Praha 4 (Prádelna - Praha 4), Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9 (Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9), Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka (Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka)


Okres Praha-západ (Bezirk Prag-West)

Objekty:
Transformační a měnící stanice Vokovice (Transformační a měnící stanice Vokovice), Železniční areál Holešovice-Bubny (Železniční areál Holešovice-Bubny)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Objekty:
Dobrá Voda u Březnice-barokní most (Dobrá Voda u Březnice-barokní most), Dobříš - železniční výtopna (Dobříš - železniční výtopna), Eisnerka (Eisnerka)


Okres Rakovník (Bezirk Rakonitz)

Objekty:
Merkovka - Lázně (Merkovka)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Objekty:
České Budějovice - kasárna Čtyři dvory (Budweis - Vierhof Kaserne)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Objekty:
Cřepelka (Cřepelka), Kolonie Jarošova (Kolonie Jarošova), Zadní Zvonková - celnice (Hinter Glöckelberg - Zollhaus)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Objekty:
Jindřichův Hradec - Landfrasova vila (Jindřichův Hradec - Landfrasova vila), Mokré louky (Mokré louky), Staré Město pod Landštejnem - náměstí (Staré Město pod Landštejnem - náměstí)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Objekty:
Královská stráž (pomístní jméno Königswarte)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Objekty:
Kvilda - hřbitov (Aussergefild - Friedhof), Lovecký zámeček na Boubíně (Lovecký zámeček na Boubíně), Prachatice - mlékárna Madeta (Prachatice - mlékárna Madeta), Prachatice - pila (Prachatitz Sägewerk), Silnice - Celnice a hostinec Reif (Landstassen - Zollamt & Gasthaus Reif), Skokanský můstek K88 (Skokanský můstek K88), Stožec - pila na rezonanční dřevo a mlýn (Tusset - Fabrik - Resonanzholz), U Marků (U Marků), Volarské seníky (Volarské seníky), Volary - pomník padlých (Wallern - Kriegerdenkmal)


Okres Strakonice (Bezirk Strakonitz)

Objekty:
Strakonice - Trucbašta (Strakonitz - Trutzturm)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Objekty:
Pražská brána (Pražská brána), Řeznická bašta (Řeznická bašta)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Objekty:
Schwarzweyer (Schwarzweyer), U Bártů (U Bártů)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Objekty:
Aš - Jahnův pomník (Jahn Denkmal), Cheb - Jahnův pomník (Jahnmal), Nové Domy (Neuhausen), Obchodní dům Baťa (Obchodní dům Baťa), Podhrad - zajatecký tábor (Podhrad - zajatecký tábor), Rudolfinum (Rudolfinum), Velká Hleďsebe koupaliště Kieselmühle (Kieselmühle), Židovský hřbitov u Lomničky (Judenfriedhof bei Steingrub)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Objekty:
Abdecker (Abdecker), Dlouhý Grün - statek č.p. 22 (Langgrün - Hof Nr. 22 ), Hornický dům (Hornický dům), Karlovy Vary - stará Vřídelní kolonáda (Karlsbad - alte Sprudel-kolonnade), Karlovy Vary restaurace a kavárna Sanssouci (Karlsbad Kaffe und Restaurant Sanssouci), Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad) (Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad)), kolonáda Heinricha Mattoniho v Kyselce (Kolonnade in Gießhübl-Sauerbrunn), Korunní - lázně (Krondorf - Sauerbrunn), Krásné Údolí - válečný pomník (Schönthal - Kriegerdenkmal), Lázně VI. (Lázně VI.)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Objekty:
Bienertova pila (Bienertova pila), zbytky hráze rybníka (zbytky hráze rybníka)


Okres Plzeň-město (Bezirk Pilsen-Stadt)

Objekty:
Dům kultury - Plzeň (Dům kultury - Plzeň), Plzeň Výstaviště (Plzeň Výstaviště), Plzeň-kasárna 35.pěšího pluku (Pilsen - Kaserne des 35en Regiments), Plzeň-Malé divadlo (Pilsen-Deutsche Theater), Plzeň-Stalinův pomník (Pilsen - Stalin-Denkmal)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Objekty:
Buchbinderova cihelna (Buchbinderova cihelna), Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň (Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň), Fránova cihelna (Fránova cihelna)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Objekty:
Loket (Elbogen), Novoveská kyselka (Neudorfer Seuerbrunn), Steinhammer (Steinhammer), vysoká pec v Šindelové (Hochofen im Schindlwald)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Objekty:
Arnoštin Hamr (Ernestinen hammer), Arnoštova leštírna (Arnoštova leštírna), Hochtenhäusel (Hochtenhäusel), Planá u Mariánských Lázní (Plan in Marienbad), Tachov - Kino (Tachau - Kino)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Objekty:
Barbořin kamenný most (Barbořin kamenný most), Častolovice-hřbitov (Schasslowitz-Friedhof), Holany - letohrádek v Bažantnici (Hohlen), Kunratické Polní Domky (Kunnersdorfer Feldhäuser), Lesnická škola (Lesnická škola ), Loubí část obce u silnice (Lauben), Panský dům a jiné v Dražejově (Herrenhaus im Draschin), Starý Šidlov hřbitov a horní část obce (Starý Šidlov hřbitov), U Dvou chalup (Zweihäusel), Wache (Die Wache)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Objekty:
Brtníky - Pruský dům č.p.117 (Preußenhaus), Chmelnice - lázně (Hopfengarten - Bad), Děčínská žehlička (Bodenbach), Jetřichovice - Fiedlerův (Knyův) statek (Dittersbach - Bauerhof), Kostelní cesta (Kirchsteig), Krásná Lípa - vila Hirsch (Krásná Lípa - vila Hirsch), Kunratice u České Kamenice-hřbitov (Kunnersdorf-Friedhof), Lázně svatého Josefa (St.Josefs bad), Lesní výroba v Českém Švýcarsku (Lesní výroba v Českém Švýcarsku), Líska-hřbitov (Hasel-Friedhof), Ludwigův odpočinek (Ludwigsruh), Mezní Louka piket a srub na Karlshausu (Rainwiese piket), Prostřední Žleb - hřbitov (Mittel-Grund - Friedhof), Rumburk - východní strana náměstí (Rumburk - východní strana náměstí), Rychnov - čp. 138 (Reichen - No. 138), Studený - hřbitov (Kaltenbach - Friedhof), Všemily - hřbitov (Schemel), Wolfsschlucht (Wolfsschlucht)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Objekty:
Kadaň - cech rukavičářů (Kaaden - Die Handschuhmacherzunft), Kadaň - Městské lázně (Kaaden- Städt. Badeanstalt), Lužný - starý most přes Ohři (Aubach - alte Egerbrücke), Měděnec - ústav sociální péče (Měděnec - ústav sociální péče), Menzelův dům č.p. 82 (Menzels Haus), Saská výtopna (Saská výtopna), Vejprty - pomník padlým vojákům (Weipert - Kriegerdenkmal)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Objekty:
Desná bývalá škola (Desná bývalá škola), Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911 (Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911), Kořenovská výtopna (Kořenovská výtopna)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Objekty:
Chotyně - Lázně Wartburg (Ketten - Bad Wartburg), Ještěd (Ještěd), Lesní pila (Lesní pila), Liberec Lidové sady Lesní koupaliště (Reichenberg Menschen gesetzt Waldschwimmbad), Liberec Lidové sady letní divadlo (Reichenberg Wald Theater), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila), Zajatecký tábor Lada v Podještědí (Zajatecký tábor Lada v Podještědí)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Objekty:
Mšené Lázně - koupaliště (Mscheno bei Budin)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Objekty:
Kulturní dům Střelnice (Kulturní dům Střelnice), Sýrovice - neorenesanční vila (Sýrovice - neorenesanční vila)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Objekty:
Chudeřín - Německá škola (Bettelgrün - Deutsche Schule), Horní Litvínov - bývalá poliklinika (Oberleutensdorf - Ehemalige Poliklinik), Klínská brána (Göhrener Tor), Starý Hrad Hněvín (Burg Schlossberg)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Objekty:
Osek - Hornická kolonie (Ossegg - Bergbaukolonie), Teplice - Městské lázně (Teplitz - Stadtbad), Teplice - Prior (Teplice - Prior), Teplice - Střelnice (Teplitz - Schützenhaus), Teplice-fotbalový stadion Drožďárna (Teplice-Stadion Hefewerk)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Objekty:
Botschova hrobka (Botschova hrobka), Buková hora - Altánek (Zinkenstein - Aussichtsturm), Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem (Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem), Liboňovská hvězdárna. (Liboňovská hvězdárna.), Památník bitvy Na Běhání (Památník bitvy Na Běhání), Střelnice (Schützenhaus), Ústí nad Labem - Česká škola (Aussig - Böhmische Schule), Ústí nad Labem - knihovna (Aussig - Bibliothek), Ústí nad Labem - Schaffnerova vila (Aussig - Schaffners Villa), Vila Sommer - „Zámeček“ (Zur Bleiche)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Objekty:
Čertovy díry - jeskyně (Čertovy díry - jeskyně)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Hradec Králové - jatka (Hradec Králové - jatka)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Objekty:
Goldschmidtova vila (Goldschmidtova vila), Jičínské kasárny (Jičínské kasárny)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Objekty:
Vechtrovna č. 47 (Vechtrovna č. 47), Vechtrovna na Mýtě (Vechtrovna na Mýtě), Velichovky koupaliště (Velichovky koupaliště)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Objekty:
Jilemnice - Stará Kovárna (Jilemnice - Stará Kovárna)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Objekty:
Polička - ulička Na Bídě (Polička - ulička Na Bídě), Svitavy - silo (Zwittau), Svitavy-Lány - sokolovna (Turnhalle Vierzighuben), ZŠ Komenského náměstí (ZŠ Komenského náměstí)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Objekty:
Králický Sněžník - rozhledna a chata (Glatzer Schneeberg - Aussichtsturm und Schutzhaus)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Brno - Althanovský palác (Brno - Althanovský palác), Brno - skladiště Vlhká (Brno - skladiště Vlhká), Brno - stará tržnice (Brünn - Markthalle), Brno - Velký Špalíček (Brno - Velký Špalíček), Brno - vojenská pekárna (Brno - vojenská pekárna), Letná - nákupní centrum (Letná - nákupní centrum), Německý dům (Deutsches Haus), Svratecký náhon (Svratecký náhon), U sedmi švábů (U sedmi švábů), Zimní stadion Za Lužánkami (Zimní stadion Za Lužánkami)


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Objekty:
Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Sokolnice - Cihelna (Sokolnitz), Sokolnice - cukrovar (Sokolnitz), Starý hamr (Althammer), Telnice - Orlovna (Telnitz), Židlochovice - cukrovar (Groß Seelowitz - Zuckerfabrik)


Okres Zlín (Bezirk Zlin)

Objekty:
Luhačovice plovárna (Luhačovice plovárna), Zlín Masarykovy školy (Zlín Masarykovy školy), Zlín plovárna Baťák (Zlín plovárna Baťák)


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Hodonín - Redlichova vila (Hodonín - Redlichova vila)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Objekty:
Havaj (Havaj), Jihlava - Krecl (Iglau - Kretzel), Prostředkovice - špýchar (Prostředkovice - špýchar)


Okres Kroměříž (Bezirk Kremsier)

Objekty:
Kroměříž - U Strže 30 (Kroměříž - U Strže 30)


Okres Uherské Hradiště (Bezirk Ungarisch Hradisch)

Objekty:
Nový Dvůr (Neuhof)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Habrovany - oranžerie (Habrovany - oranžerie)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Benátský most (Benátský most), Loupežnický most (Loupežnický most), Most u Sola (Most u Sola), Vír - Úhlová stanice lanovky (Vír - Úhlová stanice lanovky), Zkušební přehrady pod Hlubokým (Zkušební přehrady pod Hlubokým)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Objekty:
Dětřichov - Lichtenštejnská pila (Dittersdorf – Liechteinische Dampsäge ), Dětřichov – pila Siersch (Dittersdorf – Dampsäge E. Siersch Söhne), Křížov - škola (Kreutz - Schule)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Objekty:
Místek-Czajánkova kasárna (Místek-Czajánkova kasárna), Víceúčelová hala - Frýdek-Místek (Víceúčelová hala - Frýdek-Místek)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Objekty:
Karvinná (Karwin), Karvinná - úzkorozchodné tramvaje (Karwin - Schmalspur-Bahnen), Zámecké konírny (Zámecké konírny)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Objekty:
Nový Jičín - Hückelovy vily (Nový Jičín - Hückelovy vily )


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Domašov nad Bystřicí - skladiště (Domstadtl - lagerhaus), Moravský Beroun - několik domů na náměstí (Moravský Beroun - několik domů na náměstí), Olomouc - domy u Sv. Mořice (Olomouc - domy u Sv. Mořice), Olomouc - mrazírny (Olomouc - mrazírny)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Objekty:
cirkus Beskyd-Mor.Ostrava (cirkus Beskyd-Mor.Ostrava), Malkovec (Malkovec), Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia (Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia), Ostrava - Mariánskohorská č. 14 (Ostrava - Mariánskohorská č. 14), Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská (Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Objekty:
Hustopeče - hřbitov a hrobka (Hustopeče - hřbitov a hrobka), Potštát (Bodenstadt), Přerov - Komuna (Prerau - Komuna)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Objekty:
Hanušovice - pila (Dampfbrettsäge Hannsdorf), Nemile - Palírna (Neumühle), Staré město - dům čp. 22 a čerpací stanice (Mährisch Altstadt)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Objekty:
Medvědí bouda - zajatecký tábor (Barlochbaude), Tančírna Račí údolí (tančírna Račí údolí), železniční vlečka Žulová - Černá Voda (železniční vlečka Žulová - Černá Voda)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Objekty:
Dům čp.9 (Dům čp.9), k smazání (xxx), Skalní sušárny (Skalní sušárny), x (x), xx (xx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), XXX (XXX), Zadní Jetřichovice (Hinterdittersbach)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist