PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Doupov (Duppau)

Komentář/Upřesnění:
Re: reakce
[vloženo: Vladimír Minařík 4.1.2011 13:21]

mám doupov rád, je to svým způsobem unikátní krajina - bohužel ne jediná tohoto druhu u nás. ale pan Dokoupil má naprostou pravdu. někdo tu odpověděl že mu "chybí rozhled i nadhled", nic ve zlém ale vy jste asi ten rozhled získával na jiné planetě, ne ? to jste si nevšiml že ta armáda kterou tak obhajujete zničila na doupově co se dalo (a nejen tam stačí jít třeba pár kilometrů dál do Slavkovského lesa)? člověče, proberte se, vždyť u nás v době míru udělala větší škody než obě světové války dohromady..

obchodní centrum místo kláštera bych také nemusel. problém ale je že místo kláštera je tam 40 let křoví a prázdná vyasfaltovaná plocha, tak nějak nevím jestli to je lepší..nejsem přírodovědec ale když srovnám např. lesy na Pustém Zámku před 20 lety a dnes, laickým pohledem mi nepřijde že by se o to někdo vzorně staral

"za všechno může bejvalej režim" - to je jistě do značné míry pravda, ale vysvětlete mi, proč tedy chcete ve stejném duchu pokračovat ??

na doupově žili lidé staletí, proč by měla být utopie že by tam žili zas? samozřejmě vzhledem k dnešnímu stavu by to trvalo desítky let, ale jak říká p. Dokoupil, první předpoklad aby kraj někdy vůbec mohl normálně žít (a oblast okolo která také zrovna neprosperuje) je že tam nebude armáda

které památky armáda opravila ? já o žádných nevím (ale v roce 2010 jsem tam nebyl). jediné co vím je že částečně zakonzervovali kostel ve Svatoboru, který předtím proměnili v ruinu. skvělý příklad péče.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 98 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist