PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Doupov (Duppau)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: reakce
[vloženo: v. minařík 6.1.2011 19:53]

tak negativistický názor na lidi jako v posledním odstavci už jsem dlouho neslyšel, věru těm kteří tam v nelehkých podmínkách žijí a o něco se snaží nelichotíte. lepší než si dělat obrázek podle článků je jít se tam podívat. můžu vám na to půjčit fotky třeba z ploužnice, hvězdova, kuřívod okolo 1990, dívejte se kolem a srovnávejte, nechci vás ovlivňovat. komerční a jiné tlaky na území včetně nejrůznějších šíleností byly, jsou a budou, s tím nic nenaděláme. co můžeme jako občané je působit na ty kteří rozhodují, aby se zvěrstva jaká popisujete opravdu nestala. to není zase tak málo. anebo zakázat, zavřít, to je druhé "řešení", pravda jednodušší. třetí, úplně nejjednodušší, je že nám to bude fuk a pak se budeme divit.
znovuosídlení ralska a doupova jde těžko srovnávat, ralsko, i když taky dostalo co proto, vždycky bylo alespoň částečně osídlené, existovala infrastruktura atd. doupov je úplně jinde,jistě že by znovuosídlení bylo mnohem složitější. samozřejmě by se do toho nehrnuly davy, to jsem přece nepsal, a trvalo by to desítky let (to jsem psal)
nechci už se hádat, třeba o tom jak tedy ve věcech krajiny a urbanizmu uvažuje armáda (jsou to přece také lidé), dost. já mám názor, vy jiný, ok, beru. a když budete organizovat nějakou užitečnou akci na doupově, dejte vědět, rád přijdu pokod o to stojíte.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 55 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist