PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Doupov (Duppau)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: reakce
[vloženo: v. minařík 7.1.2011 09:41]

tak ještě jednou, naposled,slibuju. nejsem odborník na problematiku armády a o své inteligenci si nedělám iluze, ale že armádu potřebujeme a že nemůže cvičit na Václaváku to chápu a uznávám.
v čez-ku máme pět velkých vvp, srovnatelné země mají jeden dva, rozlohy tak třetiny poloviny našeho. aha, takže my jsme ti chytří a děláme to dobře a ti ostatní jsou blbí, jasně. že k nám jezdí cvičit protože nebyli dostatečně prozíraví a 5 vvp doma nemají, výborně, co abychom zřídili ještě jeden dva, třeba by jezdili častěji. kolik nám platí nevím, že bychom z toho zbohatli o tom pochybuju, ona to není levná záležitost a ty jiné země, mršky jedny, také umějí počítat.
teď vážně - potřebujeme vvp ale ne pět. udělejme to jako jinde, mějme jeden dva a ty ostatní postupně a s rozvahou zrušme. které nechat jak velké a které rušit a kdy, to už bych opravdu nechal těm co tomu rozumí.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 57 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist