PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Doupov (Duppau)

Komentář/Upřesnění:
Re: Doupov 1967, info pro Jana Mládka
[vloženo: Vojtěch Pospíchal 11.8.2009 20:13]

Děkuji Vám za odkazy na stránky o zaniklých kostelech, Zdeňkovi pak za doplnění mých znalostí.Na zmíněných stránkách jsem pak u klášterního kostela sv. Alžběty objevil i obrázek, který jsem měl na mysli, akorát mě nenapadlo, že je focený z cesty na Trmovou.V knize je označen jako Doupov v květnu 1967, škoda že je pouze jediný.
Jinak ohledně knížek Vám asi zásadně nové informace nepřinesu, sehnal jsem je svého času přes Oblastní muzeum v Chomutově.Obsahují více či méně totožné obrázky jako zde na webu, výhodou je zase snadná dostupnost a knižní ucelenost.Rád tyhle obrázky studuji i s lupou, někdy se dá objevit zajímavý detail.
A zde názvy: Zaniklé obce Doupovska od A do Ž (vydáno 2005); Zaniklé obce Doupovska ve fotografiích (vydáno 2004).Obě knihy jsou od Zdeny Binterové a kol.Zdraví V.P.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 64 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist