PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Hejnice hotel Perun (Haindorf hotel Perun)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: Nesmyslné ničení
[vloženo: Jiří Hemmer 28.10.2015 13:59]

Ještě že to ty magory nezabilo. To je dědictví předchozích šedesáti let. Všechno nechali dojít do takového stavu, že dneska aby jste měl stamiliony na opravy a zkrachujete dřív
<BR> než začnete. Něco takového se po Evropě nevidí. Nikde by si nedovolili tak masivní demolice, všude se všechno udržuje a opravuje nebo přestavuje. Nikoho ani nenapadne něco zničit. V Británii se už několikrát stalo, že místní úřady za svévolnou demolici, nařídili znovu na vlastní náklady historickou budovu postavit. V Německu za drahé peníze znovu vzkřísili spousty historických budov zničených nebo poničených bombardováním za války. Jenom Češi se stále chovají jako nekulturní barbaři v 50 letech. Zato do oprav sociálního bydlení se investují stamiliony, takže zatímco kvalitní fond chátrá a bourá se, paneláky jen kvetou.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 33 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist