PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Ivančický viadukt (Ivančický viadukt)

Komentář/Upřesnění:
Ivančický viadukt nepochopen...
[vloženo: Dalibor Škopán 8.4.2013 14:28]

Velmi se omlouvám, pane kolego, že jsem předpokládal větší míru informovanosti veřejnosti o této technické památce 1. kategorie. Á propos, nevkládal jsem zde žádnou obec či osadu, nýbrž objekt! Jistě jste si povšiml, že při vkládání nového hesla máte v kolonce kategorie na výběr od šlechtických sídel počínaje, přes církevní stavby, nádraží až po tak odlišný prvek od " zajímavé obce... ", jakým je takový lom. Díky důmyslu těchto
stránek však mám možnost vložit i " jiné ", v tomto případě částečně zničený historický železniční viadukt. Myslím, tedy jsem přesvědčen, že bychom neměli zapomínat na takovéto památky. Vždyť právě tyto stránky si daly za cíl býti jakousi pamětí národa na to, oč jsme v menší či větší míře přišli či můžeme být v brzké budoucnosti ochuzeni.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 35 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist