PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Ležáky (Lezaky)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nezapomínejme na hrůznosti německých fašistů
[vloženo: Rudolf Přibáň 26.1.2012 22:11]

Vážený pane, s vámi ztrácet slovo je asi opravdu zbytečné.
1. Nejsem tak mladý, jak si myslíte, jsem dítě let padesátých, mám to za pár do důchodu.
2. Otce, ani matky se už nezeptám, oba byli ročník 1920 a oba jsou již po smrti.
3. Nevím, jak vy, já jsem zažil estébáka, který mi v zaměstnání mířil samopalem na záda ve jménu dělnické třídy jen proto, aby nebyla ohrožena ideologická čistota informací. Toto se v dnešní době nemůže stát, aby státní moc takto hrubě zneužila své bezpečnostní složky.
4. Nikdo uměle nevyvolává starch z komunistů, tato hrozba je zcela reálná v případě, že by se dostali k moci jako jediná strana. Vznikl by teror ne nepodobný tomu v padesátých létech. V období vlády jedné strany, kdy bylo důležitější to, zda "okna zdobí, vlajky věší", než to, jaký je kdo odborník , jak se dokáže postavit k práci. Tehdy právě nebyly rovné podmínky, neboť ten, kdo mával rudou knížkou na tom byl mnohem lépe, než ten, kdo s nimi nesouhlasil, případně se pouze vůči nim vymezoval.
5. Trvám na tom, že všichni máme rovné podmínky. Přece si vážně nemyslíte, že ten, kdo čistí kanály, bude mít stejný plat, jako nějaký ředitel podniku. Pokud necítíte, že je tam diametrálně rozdílná odpovědnost, pak je mi vás líto.
6. Nevím, kdo jste a co děláte, ale vězte, že jen člověk sám je strůjcem svého štěstí a záleží čistě na jeho vzdělání, znalostech a zkušenostech, jak se dokáže uplatnit v životě. Nesnáším kecy o tom, že je "chudák ten, komu to ve škole nešlo a teď musí dělat podřadnou práci". To je jen jeho věc a jeho odpovědnost. Je snad jasné, že nějaký blb nemůže zastávat nějakou pozici, ve které bude mít odpovědnost za rozhodování. Toto bylo za komoušů a podle tohoto také vypadalo.
7. Z toho, co jste tu napsal, vyplývá, že jste se měl za komunistů výtečně a nyní je vám líto, že vše skončilo a že vy se již nedožijete jejich návratu. pokud jsou lidé rozumní, nedopustí, abyste vy a vám podobní dostali za pomocí nějakého totalitního ržimuopět do vyšších pozic. Komunizmus a fašismus jedno jsou, pouze mají různé kořeny. Rozumný člověk nikdy nedopustí, aby nám vládl jakýkoli totalitní režim.
8. Pokud p. Havel nebyl vaším prezidentem, nechte ho, prosím, na pokoji, neboť o mrtvých jen v dobré. Pokud na něm nic dobrého nevidíte, pak raději mlčte.
9. Nikdy jsem nebyl a nebudu profesionální politik a proto se musím jen pousmát nad vaším konstatováním, že by ze mne byl bezvadný politický pracovník. K tomu mám opravdu daleko. Jediné co umím, je poctivě pracovat a toho se držím. V životě se mi to vždy vyplatilo a toho se budu vždy držet. Nepotřebuji žádnou berličku v podobě strany a vlády, abych se měl dobře, vystačím si sám.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 99 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist