PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Ležáky (Lezaky)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nezapomínejme na hrůznosti německých fašistů
[vloženo: Tonda 27.1.2012 00:02]

Tak Vážený pane,
1. je mi 52 let a to, že otec a matka byli v ROH a otec v KSČ ano, to vím naprosto jistě, nemusím se dovolávat toho, že již zemřeli, proto se jich zeptat nemohu.
3. podobného estébáka jsem naštěstí nezažil a napsat se dá cokoliv. Pokud máte opravdu takovou zkušenost je to nemilé. Já jsem ale nikde neobhajoval padesátá léta a to co se dělo.
4. Trvám na tom, že je to jen uměle vyvolaný strach, soudruzi, tací jako byli v padesátých letech nemají na světě žádnou podporu, proto se nemohou dostat k moci.
5. Nikde jsem nenapsal to co mi podsouváte, nikde jsem nepsal, že by měl člověk, který je vyučený, nebo kdo čistí kanály mít plat stejný jako velice specializovaný odborník.
6. v bodě 6 s Vámi nesouhlasím už vůbec. Nemůžete přeci tvrdit, že všichni musí mít skvělé výsledky ve studiu a ten komu to nejde je odsouzen nuznému životu. Samo sebou, že člověk který má vyšší vzdělání má větší odpovědnost a k tomu příslušně vyšší plat. Proto bych ve Vašem případě hodnocení těch co nemají vysokoškolský diplom a kdo je BLB byl poněkud opatrnější. Možná by jste tím urazil spoustu lidí.
7. Ano měl jsem se dobře a pokud to srovnám s dneškem, kdy je mi 52, jsem po úrazu občan znevýhodněný v práci a více jak dva roky nemohu sehnat práci, tak musím souhlasit s Vaším názorem, že dobře už bylo.
8. Nemluvil jsem o tom, že pan Havel byl špatný člověk. Naopak, byl to jeden z nejhodnějších lidí, možná k jeho škodě. Psal jsem jen o tom, že to divadlo o supermanovy se mi ani za mák nelíbilo. Zase mi podsouváte to co jsem nenapsal.
9. Opravdu Vám přeji, aby Vám vaše poctivá práce dlouho vydržela.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 70 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist