PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Ležáky (Lezaky)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nezapomínejme na hrůznosti německých fašistů
[vloženo: Rudolf přibáň 27.1.2012 07:10]

Ad 1: Mně je 57 a dovolávat se musím, protože je to pravda. Koneckonců jste mi doporučoval, abych se zeptal otce.
Ad 3: Buďte rád, že jste ho nezažil, kdyby ano, možná byste měl dnes jiný názor. 50tá léta jste opravdu neobhajoval, nicméně z toho, co jste tu napsal se vám po vládě jedné strany velmi stýská
Ad 4: Kdyby to byl uměle vyvolaný strach, byla by tato debata zcela zbytečná. Jeden z požadavků KSČM je totiž to, abychom vystoupili ze všech mezinárodních struktur (to už tu také bylo, že)?
Ad 5: napsal jste: cit: "Prostě, jde o to, aby i ti, co Vám vyvážejí septik mohli žít jako normální lidé a né jako spodina." konec cit. Tací lidé čistí septiky jen proto, že nic jiného neumí. Takže je pouze jejich věcí, co dělají a jak žijí. nemohou nadávat na své nadřízené, stát, či politiky.
Ad 6: To opravdu netvrdím, pouze ti lidé pak nemohou vést závistivé řeči typu "Ten se má, on je vedoucí (ředitel, ministr), on si to může dovolit". Já také nemám vysokoškolský diplom a přesto si špatně nežiji. Zkrátka kdo chce rovnostářství, musí zpět do socializmu. Třeba v Sev. Koreji ho bude mít. Bude se sice pást, ale uvidí kolem seba tisíce dalších, kteří jsou na tom stejně.
Ad 7. Osobně vás lituji, že máte problém jak zdravotní, tak se sehnáním práce. U vás je to jasné. Existují však tací, kteří tvrdí, že práce není. Ve skutečnosti však odmítnou práci, která jim buď nevyhovuje, nebo by museli změnit svoje pracovní návyky, či se přeškolit. Viz. např horníci (já jsem horník, kdo je víc). Ti nic jiného dělat nebudou, protože to mají ve svých hlavách takto zapsané. Při tom jsou to vesměs šikovní lidé, kteří (kdyby chtěli), dokáží se přeškolit na různé jiné profese. Já přišel o práci 2x a novou jsem získal max. do měsíce. V obou případech to bylo po padesátce.
Ad 8: Je jen věcí těch nejbližších, jaký pohřeb zesnulému vystrojí. Já to nekritizuji. Teoreticky si pak můžete vzít do úst jakýkoli jiný pohřeb státníka, ať už to byl Masaryk, Gottwald, Kennedy, nebo kdokoli jiný. Státní pohřeb se zkrátka vymyká běžným zvyklostem.
Ad 9: Já vám děkuji.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 99 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist