PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Teplice - Městské lázně (Teplitz - Stadtbad)

Komentář/Upřesnění:
Plavčí mistr - 30 roků na teplických plovárnách a koupalištích
[vloženo: muslimejs 19.10.2011 15:39]

Od roku 1962 jsem občas pustil do rozhlasu na plovárně Zámecká zahrada relaci z gram.desky:"Pozor, pozor! Vysíláme několik pokynů a rad pro zdravé opalování..." Čaas odtekl, jako voda z plováry. Někomu pomalu, někomu zase trochu rychleji. Tato plovárna odešla časem. Chátrala. Nové tam bylo vždy pouze to, že na jaře narostla tráva. Jinak opravdu nic. Potom za nějaký ten rok "VEDOUCÍ". Někteří věděli, že se nic již nevylepší. Někteří se svou stranickou tupostí "pohnojili" kde co (mohl bych jmenovat).
Očistné lázně v Hálkově ulici bylo něco jiného. Po roce 1945 republika potřebovala barevné kovy, tak nějaký dobrák veškeré potrubí (a bylo mosazné) věnoval za pár šupů sběrně šrotu. A problém se táhnul až do zničení jak je vidět na fotografiích. Pomohlo tomu také toto - "přece dnes nenecháme, aby se lidé chodili koupat někam jinam a ne do NAŠEHO s.r.o v Šanově. Je toho ještě o trochu dost hodně.To se sem ale nevejde. Nemusíte ale zoufat. Dnešní lůza by dobila a doničila kde co. Takže: "Dobře, že to je pryč".

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 55 do následujícího políčka: