PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Menhartice (Märzdorf)

Komentář/Upřesnění:
Märzdorf(Menhartice)
[vloženo: David Pokorný 19.7.2014 03:36]

podotýkám, Menhartice, obec jako taková zničena byla, ale jakožto častý návštěvník Menhartic se mi podařilo u býv. stavení ležící cca 15-20 metrů od menhartické studánky směrem ku trubkovému pramenu(viz mapy.cz)nalézt krásně zachovalí obloukový vchod z obyt. části do stodoly a hned vedle ,, u sousedů´´ objevit, byť zmáčené, ale podepřené nepropadlé sklepení s polorozpadlou a zrezlou lucernou visíce se stropu a dále kovová oka, a zasyp. schodiště s velice starým porcelánovým vypínačem včetně cca 1,5 metrudlouhého motaného drátu v textilu i s isolátorem.
a při východu z Menhartic po žluté tur. zn. směrem ku třetímu mlýnu po levé straně ještě v ,, Menhartickém lesíku´´ čili na konci obce vysoce zachovalou celoobecní odpadní jímku, vybetovanou s nápisem: L.P. 1944.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
KOMENTAR NEBYL ULOZEN !!!
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 27 do následujícího políčka:

   

Processing time: 4 msec.
IP address = 35.174.62.162
desktop version