PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Pohraniční (Reizenhain)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Zdevastovaný hřbitov
[vloženo: grtsch k. 8.11.2010 04:54]

Vážený pane, stejně jako Vy si myslíte, že jsem anonym, tak ten samí dojem mám i já o Vás. Ale k věci, Vy nevíte o čem mluvíte! Zde se nejedná o jeden zrušený hřbitov, ale buldozerem zplanýrovaná pohřebiště. V Pohraniční je z bývalé márnice chata /čert ji vem/ ale na bývalém hřbitově si soukromý vlastník udělal zahradu a náhrobními kameny ji vyzdobil ... /viz. foto/ naproti tomu, když si herec Jandák ozdobil zahradu židovským náhrobkem – tak rabínské synedrium „šulem, šulem“ psalo, - a bylo to hotové pozdvižení, v novinách i televizi -11. srpna 2007.
A není to ojedinělý případ, myslím "Sudetské hřbitovy" najděte si na těchto stránkách obec Nakléřov, tam jsem vyfotil místo kde byl zlikvidován hřbitov - lidské kostí se volně se povalují po zemi. Negativ mám doma schovanej. A další tři hřbitovy, dnes v Ústí n.L. - Skorotický, Všebořický a ten třetí na Střížovickém vrchu - všechny zplanýrované buldozerem. Na jednom z nich byli pohřbeni mí prarodiče. A jenom nám přišlo oznámení, že je hřbitov zrušen, víc ani „Ň“
Pro upřesnění, jsem bezvěrec a nějaké nesmyslné uctívání něčeho co zavání jakýmkoliv božím nařízením ve mně vyvolává přinejmenším úsměv. Ale hanobení lidských ostatků jsem dalek.

Proč si myslíte, že já Vám odpovím na otázku, „Proč vlastně Němci (i sudetští) tak nenáviděli Židy, proč došlo ke genocidě židovského obyvatelstva, co jim Židé udělali?“ když jste na to, i přes usilovné bádaní nepřišel ani Vy? A proč si myslíte, že je to Německý vynález? Pokud vím, základ slova pogrom není ani z jednoho z germánských jazyků! a byl provozován už ve středověku!

Ale stačí mi odpověď na otázku, – kdo poštval Čechy proti sudetským Němcům, kdo nařídil jejich vraždění v Ústí, Postoloprtech atd.atd. A když jste tak pátral, zjistil jste, proč se za protektorátu nejvíc udavačů rekrutovalo z Čechů ? Víte kdo to byl Karel Čurda… Mě bylo koncem války sedm let, když si dám dnes vše dohromady je mi jasné, že . . .

Na konec text k obrázku z Britských listů - "tak mě napadá, že tenkrát v době holocaustu, leželi židé nám demokratům na srdci stejně málo, jako nyní kosovští Srbové …" /a dodávám – předtím Sudetští němci/

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 61 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist