PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Polná (Stein im Böhmerwalde)

Komentář/Upřesnění:
Vznik (staro)nové obce Polná na Šumavě
[vloženo: Miloš Hlávka 7.1.2016 08:38]

V důsledku zmenšení vojenského újezdu se dnem 1. ledna 2016 Polná na Šumavě stává samostatnou obcí a Květušín její částí. Její působnost je vymezena katastrálním územím Polná na Šumavě. Katastrální území Polná u Českého Krumlova (severně od intravilánu obce) je nadále součástí vojenského újezdu Boletice.

Západně od intravilánu Polné je novou hranicí vojenského újezdu silnice z Polné do Hodňova, takže její součástí se stala i jižní část Polečnice (s nádražím) a jihovýchodní část Otic (+ dům č. 357 s přilehlou parcelou na severní straně této silnice).

Podobně je tomu východně od Polné, kde hranici tvoří silnice do Boletic (až k hranici s katastrálním územím Kraví Hora, na němž leží i prakticky celý intravilán Boletic + Dolan, jež připadlo ke Kájovu; katastrální území Boletice je rovněž nadále součástí vojenského újezdu).

Mapa předaných katastrálních území je zde: http://www.vojujezd-boletice.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=715&id_dokumenty=2137

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 42 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist