PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Radovesice (Radowesitz)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Re: Re: !!!
[vloženo: Antonín Suk 3.11.2012 11:23]

Nic ve zlém,pane peko ! :-D Já jsem trochu háklivý na všechno,co je nepřesné a deformované.Ta zpráva nemá chybu - kostel zasypaly bagry na pokyn tehdejších vládců z SHD i OV KSČ.Mně ale vadí ten Váš plivanec na totéž,co nedávno provedla zločinecká MUS s Libkovicemi a co jste nějak asi nevyhodnotil jako stejný zločin.Pod Radovesicemi se (pokud vím) aspoň vytěžilo,co tam bylo,ale Libkovice byly zbourány NAPROSTO ZBYTEČNĚ a pod praporem vlády a stran,které si(nevím proč ?) daly do názvu slovíčko "demokratická".
A se soudruhy jsem si "užil" své od chvíle,kdy jsem se začal angažovat proti Husákovcům.Do té doby mi byli(jako dítěti a "mladému blbému") lhostejní.A do r.1989 jsem s nimi měl desítky "soubojů",naštěstí bez následků na omezení mé svobody.Po dvaceti letech jsem ale prozřel a svůj ostře kritický názor na komouše jsem silně poopravil.Ona ta současná vláda je pro národ totiž daleko škodlivější,než ten zas*aný Husák.
Ale byl bych rád,abychom se tady už nenapdali - k zániku obcí máme přece asi stejný názor.Ne ? :-))

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 74 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist