EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Kommentar/Präzisierung: Wudingrün (Vítkov)

Kommentar/Präzisierung:
Re: Vítkov
[vloženo: R.Pšenička 29.12.2005 13:58]

Vaše tvrzení již není zdaleka pravda!!!Letos byla v prostoru nedalekého bývalého lomu Michal dána do užívání široké veřejnosti vodní nádrž s nejdelším venkovním tobogánem ve stř.Evropě a trojskluzavkou.Dále jsou tu nové šatny,restaurace,chystá se výstavba aquaparku,parkoviště.V sezoně je tu hlava na hlavě.Prostě se tato oblast pomalu obrací k lepšímu.Nedaleko je nové golfové hřiště,cyklosteska apod.Začíná další etapa tohoto místa,kde naši předkové žili po staletí.Také je mi starého Vítkova líto,ale už je bohužel pryč.Už jste si vyšlápnul z Vítkova nad Hruškovou k býv.kostelu sv.Mikuláše s středověkou dílnou?

Ihre Behauptungen entsprechen nicht der Wahrheit! Dieses Jahr wurde im Areal der ehemaligen Grube Michael ein Schwimmbad in Betrieb genommen, mit der längsten Rutsche Europas. In diesem Schwimmbad gibt es auch neue Umkleidekabinen, Gastwirtschaft, ein Aquapark und Parkplatz ist geplant. Während der Saison ist das Bad ausgebucht. Es dreht sich alles zum besseren. In der Gegend befindet sich auch ein Golfplatz, Radwege usw. Es beginnt eine neue Ära in einer Gegend, in der unsere Vorfahren jahrhunderte lang lebten.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Vᚠemail nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Vᚠpříspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 12 do následujícího políčka:

   
VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist