PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Kategorie: Církevní stavba

Počet nalezených míst: 220


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Anežský klášter na Františku (Anežský klášter na Františku)


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Objekty:
kostel sv. Alžběty - Benešov (kostel sv. Alžběty - Benešov)


Okres Beroun (Bezirk Beraun)

Objekty:
Ivanova poustevna u Tetína - Jeskyně nad Kačákem (Ivanova poustevna u Tetína - Jeskyně nad Kačákem), kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr (kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Kolín - kostel Všech Svatých (Kolín - kostel Všech Svatých)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Markovice - kostel sv. Anny (Markovice - kostel sv. Anny), Markovice - kostel sv. Marka (Markovice - kostel sv. Marka), Žleby - hrobka Auerspergů (Žleby - hrobka Auerspergů)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Objekty:
Liběchov, kaple sv. Ducha (Liběchov, kaple sv. Ducha), Vehlovice (Vehlovice(?))


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Objekty:
Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta (Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta), Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže (Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže), kostel Panny Marie u Hořic (kostel Panny Marie u Hořic), Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie (Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie), Rožmitál - kostel Panny Marie Pomocné (Rosenthal - Kirche Maria Hilf), Svatý Kámen - klášter (Böhm. Reichenau - Maria Schnee - Kloster)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Objekty:
Dolní Bolíkov - židovský hřbitov (Wölking), Dolní Radouň - kostel (Wenkerschlag), Filipov - kaple Sv. Kateřiny (Philippsdorf), Hůrky - poutní kaple k poctě Matky Boží (Adamsfreiheit), Jindřichův Hradec - židovský hřbitov (Neuhaus), Klášter (Kloster), Klenová - kaple Sv. Anny (Leinbaum), Markvarec - židovský hřbitov (Markwarding), Nová Bystřice - židovský hřbitov (Neu-Bistritz), Olšany - židovský hřbitov (Wolschan), Písečné - židovský hřbitov (Piesling), Staré Hobzí - židovský hřbitov (Staré Hobzí - židovský hřbitov), Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov (Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov), Svatá Barbora (Svatá Barbora), Veclov - kaple (Wetzlers), Velký Pěčín - židovský hřbitov (Gross-Pantschen)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Objekty:
Pelhřimov - kaple Panny Marie (Pelhřimov - kaple Panny Marie), Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Objekty:
Havírna, dříve barokní kaple, (Havírna, dříve barokní kaple, )


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Objekty:
Cudrovice - kostel Zvěstování Panny (Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny), České Žleby (Böhmisch Röhren), kaple na Červeném vršku u Pěkné (Rothubl kapelle), Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele (Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele), Kvilda - Kostel Sv. Štěpána (Aussergefild - St. Stephan Kirche), Nový Svět (Neugebau), Strážný (Kuschwarda)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Objekty:
Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské (Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské), Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana (Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana), Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Lučina - kostel sv. Jiří (Grafenried - Kirche St.Georg), Pivoň - klášter (Pivoň - klášter), Pleš - kostel Panny Marie Pomocné (Pleš - kostel Panny Marie Pomocné), Pleš - kostel sv. Jana Křtitele (Plöss - Kirche St. Johannes des Täufers), Rybník - kostel sv. Anny (Rybník - kostel sv. Anny), Svatá Barbora (St. Barbara), Šitboř- kostel sv. Mikuláše (Schuttwa- Sankt Nikolaus Kirche), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), Železná - kostel sv. Barbory (Železná - kostel sv. Barbory)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Objekty:
Aš - evangelický kostel (Asch - Evangelische Kirche), Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Cheb - kostel Nejsv. srdce Páně (Eger - Kirche des Allerheiligsten Herzens d. Herrn), Cheb - kostel sv. Jošta (Eger - Kirche des Heiligen Jost), Cheb-Chorobinec - kaple sv. Šebestiána (Eger - Siechenhaus und Kapelle des Hl. Sebastian), Cheb-Maškov - kostel Panny Marie (Eger-Maškov - Kirche der Jungfrau Maria), Horní Pelhřimov - kostel sv. Anny (Ober Pilmersreuth - Kirche der Hl. Anna), Klášter Milosrdných sester (Klášter Milosrdných sester), Prameny - kostel sv. Linharta (Sangerberg - Kirche des Hl. Leonhardt), Sv.Kříž-Wies - kostel Bičování Krista (Heiligkreuz (Wies) - Kirche der Auspeitschung Chri)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Objekty:
Branišov - kostel Sv. Blažeje (Branischau - Sankt Blasius Kirche), Klášter redemptoristů (Klášter redemptoristů), Korunní - kaple Nejsv. Srdce Ježíšova (Krondorf - Kaple Nejsv. Srdce Ježíšova), Mariánská - klášter (Maria Sorg - Kloster), Nejdecká křížová cesta (Neudeker Kreuzweg), Rybáře - Sv. Urban (Fischern - Heil. Urban), Ryžovna - kostel sv. Václava (Seifen - Wenzelskirche), Verušičky - kostel Nejsvětější Trojice (Klein Werscheditz - Kirche zur Hl. Dreifaltigkeit), Žlutice - kostel Nejsv. Trojice (Luditz - Kirche zur Heiligen Dreifaltigkeit)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Objekty:
Hauswaldská kaple (Hauswaldkapelle), kaple Sv. Máří Magdalény na hradě Komošín (kaple Sv. Máří Magdalény na hradě Komošín), Kaple Všech svatých (Kaple Všech svatých), Kostel Čtrnácti svatých pomocníků (Kostel Čtrnácti svatých pomocníků), poustevna (u sv. Antonína) (poustevna (u sv. Antonína) )


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Objekty:
Hněvnice - kostel Všech Svatých (Hniemitz - Kirche Allerheiligen), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Velečín - kostel jména Panny Marie (Weletschin - Kirche Maria Namen), Víska - kostel sv. Petra a Pavla (Fieska - Kirche des Hl. Peter und Paul)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Objekty:
Horní Slavkov děkanství (Horní Slavkov děkanství), Loket - kostel sv. Jana Křtitele (Elbogen - Kirche St. Johannes der Taufer), Vysoký kámen - kaple (Hoher Stein - Kapelle)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Objekty:
Boněnov-kostel Všech Svatých (Punnau-Kirche Allerheiligen), Bor - kostel sv.Volfganga (Haid - Kirche St.Wolfgang), Čeliv - kostel sv. Václava (Tscheliv - Kirche St. Wenzel), Horní Kozolupy - kostel sv. Petra a Pavla (Gosolup - Kirche St. Peter und Paul), Jadruž - kostel sv.Štěpána (Godrusch - Kirche St.Stephan), Lestkov-kaple sv.Jana Křtitele (Leskau-Kapelle St.Johannes der Täufer), Lestkov-kostel sv.Prokopa (Leskau-Kirche St.Prokop), Louka - kostel sv. Václava (Grun - Kirche St. Wenzel), Nové Sedliště-kostel Nejsvětější Trojice (Neuzedlisch-Dreifaltigkeitskirche), Otín-kostel Jména Panny Marie (Ottenreuth-Kirche Mariä Namen), Stráž-kostel sv.Ducha (Neustadtl-Kirche des Hl.Geistes), Svatý Jan (Sankt Johanniskirche), Světce (Heiligen), Tachov-Vysoká - kaple (Tachau-Hohenstein - Kapelle), Třemešné - kostel Panny Marie (Zemschen - Marienkirche), Vítkov - kostel na návsi (Witttingreith - Kirche), Záchlumí (Eisenhüttl)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Objekty:
Bratrský oltář (Bruder Altar), Brtníky-kostel sv. Martina (Ziedler-Kirche hl. Martin), Huntířov - kostel sv. Jiří (Güntersdorf - Kirche Hl. Georg), Jáchym (Joachimsberg), Krásná Lípa - starokatolický kostel (Schönlinde - altkatholische Kirche), Merboltice-kostel sv. Kateřiny (Mertendorf), Nová Oleška - kostel Nejsvětější Trojice (Neu Ohlisch - Kirche ), Růžová-hřbitovy a evangelický kostel (Rosendorf), Rychnov - kostel sv. Bartoloměje (Reichen - Kirche), Valkeřice - kostel sv. Barbory (Algersdorf - Kirche), Verneřice-Boží vrch (Wernstadt - Gottesberg)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Objekty:
Bečov - kostel Panny Marie Sněžné (Petsch - kirche Panny Marie Sněžné), Boleboř - kostel sv. Mikuláše (Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše), Březenec - kostel sv. Linharta (Pirken - Kirche St. Leonhard), Chomutov - evangelický kostel (Komotau - Evangelische Kirche), Chotěbudice - kostel sv. Štěpána (Kettowitz - Kirche sv. Štěpána), Hora Sv. Šebestiána - kostel sv. Šebestiána (Sebastiansberg - kostel sv. Šebestiána), Hrušovany - kostel sv. Bartoloměje (Hruschowan - kostel sv. Bartoloměje), Jirkov - evangelický kostel (Görkau - Evangelische Kirche), Jirkov - hřbitovní kostel sv. Anny (Görkau - St. Anna - Kirche), Kaple v Klášterecké Jeseni (Kapelle in Gesseln), Kojetín - kostel sv. Bartoloměje (Koititz - Kirche des Hl. Bartholomäus), Lestkov - kaple (Leskau - Kapelle), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Loučná pod Klínovcem - kostel Obrácení sv. Pavla (Böhmisch Wiesenthal - kostel Obrácení sv. Pavla), Miřetice - kaple (Meretitz - Kappele), Nová Ves - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Neudorf - Maria Himmelfahrt Kirche), Petlery - kostel sv. Josefa (Bettlern - kostel sv. Josefa), Rašovice - kostel sv. Anny (Roschwitz - kostel s. Anny), Vejprty - evangelický kostel sv. Martina (Weipert - Evangel. Martinskirche), Všestudy-kostel Archanděla Michaela (Všestudy-kostel Archanděla Michaela), Želina - Kostel sv. Vavřince (Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Objekty:
Bílý Kostelec - kostel sv. Havla (Weisskirchen - Kirche), Habřina - kostel (Haber - Kirche), Hrušovany - kaple sv. Václava Prachová (Ruschowann), Mukařov - kostel sv. Františka (Munker - Kirche), Touchořiny - kostel sv. Prokopa (Taucherin - Kirche)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Objekty:
Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi), Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba (Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba), Měcholupy - kostel Sv. Vavřince (Michelob - Kirche Sn. Lorenz), Přibenice - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Pribenz - Kirche der Hl. Maria-Himmelfahrt), Řisuty - kostel sv. Bernarda (Rissut - Kirche des Hl. Bernard), Zlovědice - kostel sv. Michala (Lobeditz - Kirche des Hl. Michael), Žabokliky - kostel sv. Bartoloměje (Schaboglück - Kirche des Hl. Bartolomäus), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Objekty:
Klíny - Kostel sv. Antónína z Padua (Kirche des Hl. Antonius von Padua in Göhren), Lužice - kaple Sv. Blažeje (Luschitz - Kapelle St. Blasien), Most - chrám sv. Valentina (Most - chrám sv. Valentina), Most-Zahražany - býv. klášter (Brüx-Saras - Eh. Kloster)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Objekty:
Bílina - špitál s kostelem sv. Alžběty (Bilin - St. Elisabeth Kirche mit dem Spital), Duchcov - špitál (Dux - Spital), Hrob - evangelický kostel (Klostergrab - Evangelische Kirche), Košťany (Kosten), Krupka - kostel sv. Prokopa (Graupen - Kirche des Heiligen Prokop), Teplice-Trnovany - evangelický kostel (Teplitz-Turn - Evangelische Kirche)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Objekty:
Adolfov Kaple sv. Antonína Paduánského (Adolfsgrün Kapelle St. Antonius von Padua), Chabařovice - evangelický kostel (Karbitz - Evangelische Kirche), Český Bukov - Kostel Narození sv. Jana Křtitele (Böhmisch Pokau - Kostel Narození sv. Jana Křtitel), Jedovina (Jedowin), Kaple navštívení Matky Boží (Mörkauer Kapelle), Kostel sv. Martina - Velké Chvojno (Kostel sv. Martina - Velké Chvojno), kostel sv. Vavřince - Český Újezd (kostel sv. Vavřince - Český Újezd), Nakléřov - kostel sv. Josefa (Nollendorf - Kirche), Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu (Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Objekty:
kaple Panny Marie Sedmibolestné - Bělá u Pecky (kaple Panny Marie Sedmibolestné - Bělá u Pecky), Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč (Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč), Nový židovský hřbitov - Hořice (Nový židovský hřbitov - Hořice)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Objekty:
Baptistický kostel v Šonově (Baptistický kostel v Šonově)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Objekty:
Svitavy - Kostel sv. Floriána (Zwittau - St. Florians-Kirche), Svitavy-Lačnov - Kaple (Zwittau - Kapelle in Mährisch Lotschnau)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Objekty:
Kaplička sv. Anny (Kaplička sv. Anny), Kostel Panny Marie (Kostel Panny Marie), Kostelík v Rybníčku (Kostelík v Rybníčku), Prostřední Lánov - evangelický kostel (Mittel-Langenau - Evangelishekirche)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Objekty:
Červený potok - kostel (Rothfloss - Kirche)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
kaple sv. Josefa - Senetářov (kaple sv. Josefa - Senetářov)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Brno - Juliánov (Brno - Juliánov), Brno - Vídeňská ulice (Brno - Vídeňská ulice), Brno - Židenice (Brno - Židenice), Brno - Židenice, Stará Osada (Brno - Židenice, Stará Osada), Jehnice (Jehnitz), kapličky v Žabovřeskách (kapličky v Žabovřeskách), kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích (kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích), Slatinka - kostel Panny Marie Bolestné (Mariastern), Vojenský hřibitov a kaple sv. Antonína (Vojenský hřibitov a kaple sv. Antonína)


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Objekty:
Chudčice (Chudčice), Řícmanice (Řícmanice), Žarošice - Rezidence Staré Matky Boží (Žarošice - Rezidence Staré Matky Boží )


Okres Břeclav (Bezirk Lundenburg)

Objekty:
Břeclav, kostel sv. Václava (Lundenburg), Hustopeče - kostel sv. Václava (Auspitz - Hl. Wenzels Kirche)


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Bzenec - kaple sv. Floriana (Bisenz - Kapelle des Hl. Florian)


Okres Třebíč (Bezirk Trebic)

Objekty:
Jemnice - židovský hřbitov (Jamnitz)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
lesní hřbitov u Nemojan (lesní hřbitov u Nemojan)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Objekty:
Kaple Svaté Trojice (Kaple Svaté Trojice), Znojmo - Mariánská kaple (Mariánská kaple ve Znojmě)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Jimramov - kaple sv. Matouše (Jimramov - kaple sv. Matouše)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Objekty:
Česká Ves - katolický kostel Sv. Šimona a Judy (Neudörfel), Holčovice - evangelický kostel (Hillersdorf - Evangelische - Lutherische kirche)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Objekty:
Guty - kostel Božího Těla (Guty - kostel Božího Těla)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Objekty:
Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Kostel sv.Petra z Alkantary (Kostel sv.Petra z Alkantary), Těrlicko - kostel sv. Trojice (Těrlicko - kostel sv. Trojice)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Objekty:
Kaple Nejsvětější Trojice (Kapelle ), Suchdol - Evangelický (toleranční) kostel (Zauchenthal - Evangelische Kirche )


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Arnoltice - kostel (Arnsdorf - kirche), Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí (Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí), Veveří - kaple (Eichhorn)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Objekty:
Hořejší Kunčice - kostel (Kunzendorf), kaple v Javoří (kaple v Javoří), Podlesí - kostel sv. Mikuláše (Podlesí - kostel sv. Mikuláše)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Objekty:
Moravská Ostrava-staré krematorium (Moravská Ostrava-staré krematorium)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Objekty:
Vřesová studánka - kostel (Heidebrünnl - kirche)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Objekty:
Boží hora - kostelík Panny Marie (Boží hora - kostelík Panny Marie), kaple Svaté Anny - Horní údolí (Ober Grund)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Objekty:
Nová Ves - kostel Sv. Linharta (Neudorf - Kirche St. Leonhard)






VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist