PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Stráň (Ziegenschacht)

Komentář/Upřesnění:
Re: Pan Fráňa nemá docela pravdu.
[vloženo: Ing. Jarmila Pěčová 28.3.2010 18:28]

Dobrý den vážený pane inženýre,
s velkou radostí jsem si přečetla Vaši reakci k fotografiím zaniklé obce Ziegenschacht ( Stráň ). Asi se divíte, proč píši, že s velkou radostí, ale dovolte mi hned objasnit tuto mou formulaci.
V roce 2007 jsme koupili od paní Koudelové chalupu právě na Stráni a jak jsem si přečetla ve Vašem příspěvku , byl jste i Vy jedním z jejích majitelů. Vyvozuji to z mapky, která je přiložena na těchto stránkách. Naproti nám přes cestu opravdu bydlel pan Kašák s rodinou ( tuto informaci máme již bohužel jen z doslechu ), a tak se domnívám, že omyl je vyloučen.
My jsme několik let hledali chalupu dle našich představ a když jsme se dostali na Stráň, byla to láska na první pohled. Od té doby se snažím o získání všech dostupných informací, které se týkají naší chalupy, či celé obce Stráň. Vzhledem k historickým okolnostem to není jednoduché, ale snažím se.
Chtěla bych Vás tedy požádat, pokud by Vás to neobtěžovalo, zda by bylo možné mi napsat Vaše vzpomínky na toto místo, a pokud byste vlastnil nějaké fotografie, moc bych o ně prosila ( oskenováním ).
Již jsem byla v kontaktu s p. Urbanem, který byl tak moc hodný a poslal mi několik oskenovaných fotografií obce Stráň a přidal i informace, které mi velmi pomohly.
Snad se nezlobíte, že jsem se na Vás obrátila, ale myslím si, že toto místo si zaslouží, aby člověk, který se s ním sváže, o něm věděl co možná nejvíce. Mějte se moc hezky,

Jarmila Pěčová

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 72 do následujícího políčka:

   
VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist